Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sklep detailingowy

57 sekund temu

kosmetyki samochodowe

45 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bio Oil opinie

25 cze 2016 - 22:28:32

Tego produktu używałam 2 lata temu ale z tego co pamiętam to było właśnie takie bezzapachowe, neutralne, nie rzucał się w "oczy" spróbować zawsze warto a plusem jest to, że nie kosztuje znowu aż tak dużo ;)

Bio Oil opinie

23 lis 2017 - 18:33:53

u mnie sie sprawdzają balsamy Dove i vaseline w sprayu balsam :)

Bio Oil opinie

02 mar 2018 - 16:03:18

stosowałam go całą ciążę 2 razy dziennie, nie mam ani jednego rozstępu, a tym co zostało w lato smarowałam nogi bo pięknie wyglądały i nie były suche, ale koleżanka też używała w ciąży i ma cały brzuch w dużych pionowych rozstępach, więc sama nie wiem co o nim myśleć, ale fakt opinie ma dobre, więc ja bym na Twoim miejscu spróbowała :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Bio Oil opinie

14 maj 2018 - 23:49:26

nie polecam, używałam w ciąży oczywiscie rozstępy i tak się pojawiły a jezeli chodzi o nawilzenie to w pewnym momencie miałam taką jakby taflę na brzuchu jakbym sobie nawoskowała czymś takim jak auta smarują zeby się błyszczały(nie wiem jak to sie fachowo nazywa??)

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 2/5

Bio Oil opinie

23 maj 2018 - 18:04:18

jak masz genetyczne skłonności to raczej nic Cię nie uratuje przed rozstępami a co do skóry to faktycznie ten olejek tworzy na niej jakby warstewkę ochronną i mi to akurat bardzo pasowało, skóra była jakby dodatkowo wzmocniona i chyba bardziej elastyczna, stosuję go zresztą do dziś na różne przebarwienia czy podrażnienia

Bio Oil opinie

14 cze 2018 - 19:40:19

Korzystałam przez 3 miesiące, przeważnie dwa razy dziennie i są efekty :) Trzeba być systematycznym :) Miałam widoczne rozstępy i zostały spłycone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-14 19:41 przez kahlan07.

Bio Oil opinie

26 cze 2018 - 12:57:26

Używałam regularnie rok i efektów zero - rozstępy coraz większe, przestał nawilżać bo skóra się przyzwyczaiła, no a poza tym to brudna robota - niewygodne opakowanie i wszystko w tym oleju jest.
Pieniądze w błoto.

Bio Oil opinie

03 wrz 2018 - 19:11:33

Wg mnie super :) Rozstepy zniknęły i nawilża bardzo dobrze :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Bio Oil opinie

25 paź 2018 - 15:21:19

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że przydadzą mi się one ;)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Bio Oil opinie

08 gru 2018 - 20:24:24

dla mnie super tam było

Bio Oil opinie

14 wrz 2019 - 13:16:59

Ja bardzo polecam serce Mi mega pomogła w rozstępach - nie widać 99%, więc myślę, że efekt jest naprawdę niesamowity ;) Sama byłam zaskoczona ;)

Bio Oil opinie

02 mar 2021 - 14:07:54

Posiadma blizny po urazowe ( z dzieciństwa wypadek) na twarzy i zaczęłam stosować ten olejek. Byłam bardzo zaskoczona efektem, rozstęp jaki mi pozostał po ( używaniu contratubexu) zmalał, blizna stała się mniej widoczna. Na początku miałam problemu aby go zakupić ale odkąd jest dostępny na notino to zamawiam go online.

Bio Oil opinie

01 cze 2021 - 21:06:57

Stosowałam go w ciąży i spełnił swoja funkcje- ani jednego rozstępu. Jedyny minus był taki, ze pozostawiał bardzo tłusty film na skórze, byłam cała ulepiona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do opalania?