Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

7 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bio Oil opinie

31 mar 2016 - 23:07:53

Mam bardzo suchą skórę którą jest mi trudno nawilżyć choć próbowałam wielu dobrych kosmetyków. Na brzuchu mam też lekkie rozstępy. Ostatnio znajoma polecała mi olejek do twarzy i ciała bio oil- opinie ma w internecie dość dobre ale wolałabym dowiedzieć się od kogoś kto stosował. Widzę że w składzie ma 4 różne oleje roślinne, witaminę A i E, ponoć spłyca rozstępy i dobrze nawilża skórę.
Używała któraś z was tego bio oil albo innych kosmetyków z tej serii?
kosztuje około 45 zł więc wolałabym poznać jakieś opinie zanim kupię.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Bio Oil opinie

01 kwi 2016 - 19:24:17

używałam raz w życiu żeby nawilżyć dobrze skórę ale niestety uczulił mnie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bio Oil opinie

01 kwi 2016 - 19:26:22

mnie nie uczula, ale rewolucji nie czyni :)

Bio Oil opinie

06 kwi 2016 - 10:00:01

też nie próbowałam a chętnie się dowiem, dobrze by było na wiosnę nawilżyć lepiej skórę po zimie

Bio Oil opinie

06 kwi 2016 - 10:04:41

ja proponuje masło shea naturalna lub olej kokosowy bio oil to shit nie robi nic innego niż pierwszy lepszy drogeryjny balsam do ciała

Bio Oil opinie

08 kwi 2016 - 13:01:14

@Tildaa jakiś konkretny olej kokosowy?

Bio Oil opinie

26 kwi 2016 - 10:33:35

Cytat
luliviton
@Tildaa jakiś konkretny olej kokosowy?

najlepiej nierafinowany o zaturalnym zapachu, bardzo przyjemny ;) Ja często zamawiam taki na zrób sobie krem ;)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Bio Oil opinie

07 maj 2016 - 17:04:04

Ja używałam tego olejku Bio oil na rostępy i na bliznę po zadrapaniu kota. Blina zniknęła calkowicie, a rozstepy są bardzo mało widoczne. Tylko trzeba stosować go regularnie, i efekty widać po 2 miesiącach jakoś dopiero

Bio Oil opinie

11 maj 2016 - 15:49:54

Cytat
KamilaJa00
Ja używałam tego olejku Bio oil na rostępy i na bliznę po zadrapaniu kota. Blina zniknęła calkowicie, a rozstepy są bardzo mało widoczne. Tylko trzeba stosować go regularnie, i efekty widać po 2 miesiącach jakoś dopiero

świeża blizna i rozstępy? bo wydaje mi się że na swieże jeszcze jest ratunek- później już nie

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Bio Oil opinie

03 cze 2016 - 12:02:29

Kosmetyki z olejem kokosowym są bardzo skuteczne. Sama korzystam z balsamu z tym składnikiem. Widziałam też ostatnio masła do ciała bazujące na nierafinowanym oleju kokosowym. Tutaj https://magvita.pl/50-masla-do-ciala dokładnie. Do tego masło shea, masło kakaowe, wosk pszczeli - naturalne składniki. Jak skończy mi się to co mam to na próbę zamówię, bo brzmi zachęcająco.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Bio Oil opinie

07 cze 2016 - 01:33:06

Cytat
luliviton
Cytat
KamilaJa00
Ja używałam tego olejku Bio oil na rostępy i na bliznę po zadrapaniu kota. Blina zniknęła calkowicie, a rozstepy są bardzo mało widoczne. Tylko trzeba stosować go regularnie, i efekty widać po 2 miesiącach jakoś dopiero

świeża blizna i rozstępy? bo wydaje mi się że na swieże jeszcze jest ratunek- później już nie

Tak, blizna byla dość świeża, rozstępy też. Rzeczywiście łatwiej je zwalczyć od razu, kiedy jeszcze są świeże, ale warto wypróbować też na starsze, mozepomoże je rozjaśnić i staną się mniej widoczne :)

Bio Oil opinie

07 cze 2016 - 11:24:02

Według moich doświadczeń działa identycznie jak te tańsze. Fajna skóra po nim jest, ale nie ma co czekać na cuda niestety

Bio Oil opinie

15 cze 2016 - 11:18:39

Cytat
Rruuudzielec
Według moich doświadczeń działa identycznie jak te tańsze. Fajna skóra po nim jest, ale nie ma co czekać na cuda niestety

cuda to tylko w reklamach zazwyczaj :) ale chyba się skuszę na ten bio oil na próbę

Bio Oil opinie

15 cze 2016 - 11:30:17

W ciąży używałam olejku na rozstępy ale niestety nie pomógł, po urodzeniu miałam dość głębokie czerwone rozstępy i dowiedziałam się o Bio Oil, kupiłam przez internet. Rozstępy oczywiście nie zniknęły ale stały się jaśniejsze, skóra bardziej gładka, nawilżona teraz jak się ładnie opale to nie wstydzę się już tak bardzo wyjść na plażę więc mogę polecić, kto wie może jakbym stosowała go w czasie ciąży to bym ich unikneła ;)

Bio Oil opinie

22 cze 2016 - 14:46:46

@miko1992r a ten bio oil ma jakiś zapach? jestem alergiczką i wolałabym bezzapachowe a po Twojej opinii znowu mam chęc na bio oil:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozszerzone pory