Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

produkty do domu online

37 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podkład

10 maj 2016 - 21:37:57

No wlasnie, dobry watek otworzylas :) zawsze mam problem z dobraniem podkladu. Moja cera jest tak rozna ze jest mi bardzo ciezko znalezc zloty srodek. Mam cere jednoczesnie dosc sucha, do tego zdarza sie kilka wypryskow ktore pasuje zatuszowac ale tez przy wyzszych temperaturach podklad potrzebuje trwaly zeby nie splynal. Ktory wybrac? ;)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

podkład

11 maj 2016 - 17:24:02

Cytat
maristka
Dla mnie ten nowy SuperStay 24 jest idealny. Formuła jest lekka, ale jednocześnie kryjąca. Długo się utrzymuje na twarzy, ale nie jest taki mocno pudrowy. Efekt bardzo naturalny.

Fakt, jest na dodatek idealnie matowy i bardzo dobrze się go nakłada.

podkład

11 maj 2016 - 19:49:53

Cytat
czokoszok1992
No wlasnie, dobry watek otworzylas :) zawsze mam problem z dobraniem podkladu. Moja cera jest tak rozna ze jest mi bardzo ciezko znalezc zloty srodek. Mam cere jednoczesnie dosc sucha, do tego zdarza sie kilka wypryskow ktore pasuje zatuszowac ale tez przy wyzszych temperaturach podklad potrzebuje trwaly zeby nie splynal. Ktory wybrac? ;)
Bierz superstay24, sparwdziłam go już kilka razy i na pewno nie wysuszy. A kryje wybitnie dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

podkład

17 maj 2016 - 19:54:06

Cytat
wszedobylska
Fakt, jest na dodatek idealnie matowy i bardzo dobrze się go nakłada.
nakładasz reką ,czy gąbekczką? on jest w buteleczce z pompką-lubię takie rozwiązanie ,daję dobrą porcję podkłądu nie za duzo nie za mało

podkład

18 maj 2016 - 19:33:02

Cytat
blondgrzywka
Cytat
wszedobylska
Fakt, jest na dodatek idealnie matowy i bardzo dobrze się go nakłada.
nakładasz reką ,czy gąbekczką? on jest w buteleczce z pompką-lubię takie rozwiązanie ,daję dobrą porcję podkłądu nie za duzo nie za mało
Ja w różnych recenzjach czytałam, że lepiej nakładać go palcami. Mi to pasuje, bo robię tak ze wszystkimi swoimi podkładami :)

podkład

18 maj 2016 - 20:59:24

Ja też nakładam zawsze ręką, najlepiej się wtedy rozprowadza.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

podkład

25 maj 2016 - 14:46:16

ja nie lubię ręką, uważam,że wchłania się w skóre dłoni, i za dużo się go marnuje;[ ale każdemu wg potrzeb ;]

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

podkład

25 maj 2016 - 16:43:45

Cytat
maristka
Ja też nakładam zawsze ręką, najlepiej się wtedy rozprowadza.
Ja mam zestaw pędzli do makijażu ale powiem szczerze, że nie próbowałam z tym maybelline palcami. Może czas najwyższy :)

Cytat
blondgrzywka
ja nie lubię ręką, uważam,że wchłania się w skóre dłoni, i za dużo się go marnuje;[ ale każdemu wg potrzeb ;]
Kwestia indywidualna tak jak piszesz. Ja nie próbowałam tak ale też nie wydaje mi się aby nasze palce faktycznie tyle go pochłaniały. Ciężko powiedzieć w sumie.

podkład

25 maj 2016 - 17:53:21

nigdy go nie próbowałam. ja używam kiko :) a teraz robi się gorąco i moja twarz(tylko twarz!!) się poci z byle powodu i cokolwiek nie nałożę to spłynie ;/ kiko trzyma się dzielnie co prawda, ale nie wiem czy nie ograniczę się do kremu z filtrem na okres letni...

podkład

25 maj 2016 - 18:50:16

Cytat
noczywychtrupow
nigdy go nie próbowałam. ja używam kiko :) a teraz robi się gorąco i moja twarz(tylko twarz!!) się poci z byle powodu i cokolwiek nie nałożę to spłynie ;/ kiko trzyma się dzielnie co prawda, ale nie wiem czy nie ograniczę się do kremu z filtrem na okres letni...
Jak ładnie opalisz twarz, to żaden podkład nie jest potrzebny! A co do ekstremalnych warunków,wiatrak to Maybelline zrobił taką akcję, że dali blogerkom do przetestowania Super Stay 24 w różnych sytuacjach. Świetne są te filmiki :D

podkład

25 maj 2016 - 19:26:19

ale moja twarz się nie opala ładnie :/ robi się czerwona. poza tym opalenizna nie oznacza że koloryt się wyrówna. no i też skóra nie jest zdrowsza dzięki temu. zmarszczki nie wiesz skąd się biorą? :p

podkład

25 maj 2016 - 20:49:13

Twarzy nie ma wystawiać ku słońcu. Szkoda cery. Koloryt wyrównasz tylko podkładem.

Cytat
blondgrzywka
ja nie lubię ręką, uważam,że wchłania się w skóre dłoni, i za dużo się go marnuje;[ ale każdemu wg potrzeb ;]
Od kiedy podkład się wchłania?

podkład

25 maj 2016 - 21:53:39

Ja używałam Revlon Colorstay, ale tworzył efekt maski i wysuszał skórę. Potem przerzuciłam się na Pharmacerisa, bardzo fajny, ale ma mało odcieni. Następnie Rimmel Lasting Finish i Rimmel Match Perfection. Te dwa polecam, bo byłam z nich bardzo zadowolona. Teraz niestety dermatolog zdiagnozował u mnie łojotokowe zapalenie skóry i żaden z drogeryjnych podkładów mi nie służy. Dla osób z tym problemem polecam fluidy z serii La Roche Posay.

podkład

26 maj 2016 - 13:44:03

Ja używam Astor Skin Match Protect Foundation i jest świetny ! Dopasowuje się do buzi, jest naturalny, nie podkreśla suchych skórek :)

podkład

29 maj 2016 - 18:24:25

Cytat
noczywychtrupow
ale moja twarz się nie opala ładnie :/ robi się czerwona. poza tym opalenizna nie oznacza że koloryt się wyrówna. no i też skóra nie jest zdrowsza dzięki temu. zmarszczki nie wiesz skąd się biorą? :p
Rozumiem, że jak nie opalę twarzy, to zmarszczki mi się nie pojawią? :) Nikt tu nie mówi o spaleniu się na buraka. Mojej skórze bardzo słońce służy i mam po opalaniu mniej zaczerwienień, krostek itp. Podkład dzięki temu łatwiej się rozsmarowuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maslo do ciala jakie?