Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Pierwsze zmarszczki

09 cze 2018 - 18:04:59

Najlepiej, dobrze się wysypiać wtedy skóra się regenruje, dobrze ja nawilżać od środka i od zewnątrz, i stosować kosmetyki zapobiegawczo u mnie sprawdza się idealnie ta maseczka, nawilża skórę, jest po niej wyraźnie bardziej świetlista i napięta, a przy regularnym stosowaniu spłyciła zmarszczki na czole. Pięknie tez pachnie

Pierwsze zmarszczki

30 lip 2018 - 06:55:04

Zgadzam się, że sen to podstawa dla zdrowej skóry. Ale naturze czasem warto pomóc odpowiednim kosmetykiem :) dlatego polecam serum z kwasem hialuronowym i witaminą pp od ava, naprawdę super nawilża twarz i poprawia elastyczność skóry

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze zmarszczki

30 lip 2018 - 11:14:28

Tak jak wyżej zgadzam się z koleżanką która poleciła kolagen, ale ja stesuje Atelokolagen z Colwaya. Śmiało mogę go polecić. Dla zainteresowanych kupuję go ze strony: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-30 17:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Pierwsze zmarszczki

03 sty 2019 - 08:47:12

No ja miałam głownie problem w okolicach czoła.Miałam tam kilka zmarszczek i nie prezentowało sie to ładnie. Najgorsza była lwia zmarszczka, która sprawiała, ze twarz wygladała o wiele starzej niz byla w rzeczywistowci. Postanowiłam coś z tym zrobić i wybrałam sie na konsultację do pani doktor medycyny estetycznej i ta doradziła mi botoks aczkolwiek ostatecznie sę na niego nie zdecydowałam.
Za to postawiłam na ćwiczenia twarzy, kupilam sobie masażer kwarcowy i codziennie masuję twarz tak aby rozluźnić mięśnie oraz zmniejszyć opuchliznę.I to naprawdę działa bo twarz wyglada o wiele lepiej! Mięśnie sie tak nie zaciskają oraz nie mam tylu zmarszczek. Dodam, że stosuję masażer razem z olejkiem tak aby poślizg był wiekszy.

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

No i jeśli to nie pomoże to zostanie botoks. Robię regularnie na czoło w tym gabinecie w Krakowie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-30 10:39 przez pania344.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak rozwiązać umowę lidera avon z ranstad