Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsze zmarszczki

07 lut 2017 - 15:12:49

Ja sięgam po kosmetyki z kwasem hialuronowym i staram się dbać o dobre nawilżenie. NA razie tyle, za kilka lat wyciągnę silne działa :D

Pierwsze zmarszczki

07 lut 2017 - 15:18:53

teoretycznie skóra staje się dojrzała w wieku 25 lat i od tej pory powinno się już zabezpieczać przed zmarszczkami:)
ja mam sucha skórę, nawet bardzo suchą- dbam o nawodnienie organizmu, piję sporo wody i smaruję skórę twarzy emolitentami aby była dobrze nawilżona i natłuszczona jak na razie zmarszczek brak mimo 30 na karku;)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Pierwsze zmarszczki

09 lut 2017 - 14:52:50

U mnie niestety chyba to jest dziedziczne, że zmarszczki pojawiają się bardzo wcześnie. Moja mama miała już zabieg na bruzdy nosowo wargowe jak byłam dzieckiem :o . Zaczynam się pomału zaznajamiać z tematem.. "Należy w tym miejscu zaznaczyć, że osiągany efekt zależy od głębokości danej zmarszczki. O ile powierzchowne zmarszczki dają się bardzo dobrze wygładzić, o tyle bardzo głębokie można złagodzić tak ze nie będą one widoczne, przez co twarz przybiera bardziej łagodny i młodszy wygląd. Dlatego też w przypadku głębokich zmarszczek najpewniej konieczna będzie do wykonania seria zabiegów." więcej informacji można przeczytać tutaj: <moderacja-spam>
Zastanawiam się kiedy mnie czeka taki zabieg.. myślicie, że można się jakoś ustrzec przed tym ;D ? Dieta, tabletki.. cokolwiek?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 09:35 przez moderator.

Pierwsze zmarszczki

09 lut 2017 - 15:12:07

We wrześniu skończyłam 30 lat i przyznam, że już przed 30stką miałam zmarszczki mimiczne, stosowałam i nadal stosuję kremy zawierające kwas hialuronowy, głównie marki Eveline-bardzo sobie chwalę, po ukończeniu 30 lat zdecydowałam się na botoks, który niweluje zmarszczki, korzystam z niego wyłącznie w przypadku kurzych łapek czy też lwiej zmarszczki.
Największym moim problemem jedna są podkrążone oczy, dlatego też korzystam z zabiegów kwasu hialuronowego w kości policzkowe, dzięki czemu zakola są mniej widoczne :)
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-09 15:12 przez XxAtmospherexX.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Pierwsze zmarszczki

15 mar 2017 - 22:40:19

Prawda jest taka, że pierwsze zmarszczki to przeważnie efekt mimiki twarzy i bez likwidacji przyczyny może być trudno o wyeliminowanie problemu. Na początek krem plus eliminacja wspomnianych przyczyn jak nie to może jakiś zabieg bardziej skomplikowany? Możliwości jest w sumie całkiem dużo możesz poczytać na ten temat w miejscach, które takie zabiegi przeprowadzają chociażby <moderacja-spam> Tylko trzeba pamiętać, że zabieg to ostateczność, a wiele osób sięga po najcięższe działa od razu na początku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 09:35 przez moderator.

Pierwsze zmarszczki

15 mar 2017 - 23:28:34

Ja mam 26 lat i jeszcze nic nie stosuje, bo nie mam takiej potrzeby

Pierwsze zmarszczki

16 mar 2017 - 15:22:09

zmarszczki to nic innego jak efekt mimiki trudno by bysmy byli jak posągi albo jak nicole kidman ze jej twarz jest tak sztuczna ze nie pokazuje żadnych emocji. trzeba zadbac o dobre nawilzenie skory nie tylko kremami ale trzeba duzo pic wody

Pierwsze zmarszczki

16 mar 2017 - 19:09:22

Zapytam : a w jakim jesteś wieku ?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Pierwsze zmarszczki

29 mar 2017 - 09:58:24

No dokładnie. Sama zawsze iałam zmarsczki na czole. Nawet jako dziecko. Po prostu mam intnsywna mimikę twarzy oraz marszczenie czoła powodowało zmarszczki. Raczej nie zdecyduję się na botoks bo nie dość , że się tego boję to jeszcze nie chcę mieć sparaliżowanej twarzy jak to czasami widać u niektorych gwiazd....
Na razie wspomagam sie kremami oraz innymi kosmetykami . Kupiłam sobie serum Richevon, od dłuższego czasu na nie polowałam. Ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne bo jest przyjemne, fajnie nawilża oraz ma dobrą konsystencję. ZObaczymy ogólnie co będzie dalej :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze zmarszczki

29 mar 2017 - 11:54:13

Woda, woda, woda i tu biję się w pierś, bo nie mam czasu pić. Wypoczynek, odpowiednia ilość snu i dieta też mają kluczowy wpływ. U mnie niestety zmarszczki na czole to rodzinna sprawa. Nie pomaga dosłownie nic :(

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Pierwsze zmarszczki

06 kwi 2017 - 11:46:53

Cytat
andraa
No dokładnie. Sama zawsze iałam zmarsczki na czole. Nawet jako dziecko. Po prostu mam intnsywna mimikę twarzy oraz marszczenie czoła powodowało zmarszczki. Raczej nie zdecyduję się na botoks bo nie dość , że się tego boję to jeszcze nie chcę mieć sparaliżowanej twarzy jak to czasami widać u niektorych gwiazd....
Na razie wspomagam sie kremami oraz innymi kosmetykami . Kupiłam sobie serum Richevon, od dłuższego czasu na nie polowałam. Ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne bo jest przyjemne, fajnie nawilża oraz ma dobrą konsystencję. ZObaczymy ogólnie co będzie dalej :)

powinnaś być zadowolona. Szczegolnie jeśli masz cerę mieszaną ( sama obecnie mam cerę mieszaną oraz bardzo trudno było mi znaleźć kosmetyk, który ogólnie nie bedzie powodował świecenia się jej oraz kiepskiego wyglądu). Richevon jej nie tłuści i wygląda naprawdę dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Pierwsze zmarszczki

29 lip 2017 - 00:02:35

Zmarszczek mozna się pozbyć dzięki mezoterapii igłowej - wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry własciwej substancje lecznicze i preparaty, które mają na celu zapobieganie starzeniu się skóry. Powoduje to pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny i wzrost nawilżenia skóry. Tutaj możecie poczytać więcej: <moderacja> Takie zabiegi wykonywane są w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-29 08:13 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Pierwsze zmarszczki

03 sie 2017 - 09:37:39

Cytat
villanelle
Woda, woda, woda i tu biję się w pierś, bo nie mam czasu pić. Wypoczynek, odpowiednia ilość snu i dieta też mają kluczowy wpływ. U mnie niestety zmarszczki na czole to rodzinna sprawa. Nie pomaga dosłownie nic :(

Na czole to mimiczne ;) I na takie zmarszczki faktycznie nic nie pomoize. No chyba,że botoks ale tego nie polecam ponieważ botoks niszczy mimikę a chyba nie chcesz wyglądać jak lalka....
Na zmarszczki polecam richevon tak jak kolezanki powyżej. Moim zdaniem cudo !

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Pierwsze zmarszczki

31 sie 2017 - 07:24:13

Piszesz, że botoksu nie polecasz ale sama sie poważnie nad tym zastanawiam. Mam 26 lat i....lwią zmarszczkę ( sorry ale nie panuję nad mimika i nie poradzę na to niczego, po prostu marszczę się). Oraz sporo zmarszczek na czole, które wyglądają co najmniej średnio. Zastanawiałam się nad botoksem ale to praiwe 7 stówek.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze zmarszczki

05 wrz 2017 - 21:20:44

Znakomicie ;) Dzięki wielkie za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zasinienia pod oczami