Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

49 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsze zmarszczki

31 mar 2016 - 18:50:35

Cześć dziewczyny !
Kiedy zaczęłyścis stosować coś na pierwsze zmarszczki ?
Co polecacie dobrego, sprawdzonego?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Pierwsze zmarszczki

09 kwi 2016 - 22:48:31

Pomóż skórze zachować naturalne nawilżenie, przywrócić jędrność i odświeżyć wygląd dzięki kremowi ochronnemu R3 Factor – w którego bogatym składzie znajdziesz stabilizowany miąższ Aloe vera, rozpuszczalny kolagen i alfahydroksykwasy, a także witaminy A i E, nieodzowne dla zdrowia skóry.
Witamina E to potężny antyutleniacz, natomiast witamina A pomaga skórze w zachowaniu zdrowia i wielu problematycznych przypadkach ma na nią korzystny wpływ. Alfa-hydroksykwady (AHA) pochodzą z naturalnych źródeł roślinnych i są równie ż nazywane kwasami owocowymi. Działają złuszczająco, rozpuszczając spoiwo przytrzymujące martwe komórki naskórka na powierzchni skóry. Te martwe komórki tworzą barierę, blokującą drogę w głąb skóry kremom nawilżającym, dlatego równomierne się ich pozbycie jest tak ważne. Pełny proces odnowy skóry trwa 21-28 dni i tyle samo czasu powinnaś dać R3 Factor, by w pełni objawiło się jego dobroczynne działanie. W minionej dekadzie kwasy owocowe okrzyknięto najważniejszymi substancjami dla skóry. Łączący kwasy AHA z kojącym aloesem krem R3 Factor stanowi pierwszą linię obrony w walce z niekorzystnym działaniem czasu, by zachować młodzieńczy wygląd skóry.



niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Pierwsze zmarszczki

23 maj 2016 - 00:08:23

Zobacz anti aging Floslek. Działa i nie kosztuje fortuny.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze zmarszczki

07 cze 2016 - 01:37:39

A jaki dokładnie używasz?

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Pierwsze zmarszczki

07 cze 2016 - 01:42:48

Mi na zmarszczki pomaga krem z algami morskimi z bielendy, one sa przeznaczone nawet dla skóry dojrzałej, do wyboru jest krem nawilżający, odżywczy lub półtłusty, ja mam akurat nawilżający. Dobrze się sprawuje, nie zapycha i nadaje się pod makijaż, do tego wygładza zmarszczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Pierwsze zmarszczki

14 cze 2016 - 13:20:34

Ja niestety już mam. Ale to norma bo mam suchą skórę tak więc w tym wieku ( 28 lat) zmarszczki mogą się już pojawić.

Obecnie jestem na etapie testowania nowego serum Richevon, które mi poleciła znajoma dermatolog. I powiem Wam,ze fajne. Pierwszy raz używam tak naturalnego w składzie produktu bo serum nie ma silikonów, sztucznych barwników i parabenów. Nie zapycha, cera jest jakby rozjasniona. Jak na razie wygładziło te mniejsze zmarszczki. Chociaż efekt ma być ponoć po miesiącu.
Czy będzie - zobaczy się ale jestem dobrej myśli.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Pierwsze zmarszczki

15 cze 2016 - 14:09:53

Z czystym sumieniem mogę polecić krem Anti Aging Floslek. Fajnie się wchłania, nie podrażnia i według mojego subiektywnego zdania działa.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze zmarszczki

22 cze 2016 - 10:33:19

Cytat
chances
Ja niestety już mam. Ale to norma bo mam suchą skórę tak więc w tym wieku ( 28 lat) zmarszczki mogą się już pojawić.

Obecnie jestem na etapie testowania nowego serum Richevon, które mi poleciła znajoma dermatolog. I powiem Wam,ze fajne. Pierwszy raz używam tak naturalnego w składzie produktu bo serum nie ma silikonów, sztucznych barwników i parabenów. Nie zapycha, cera jest jakby rozjasniona. Jak na razie wygładziło te mniejsze zmarszczki. Chociaż efekt ma być ponoć po miesiącu.
Czy będzie - zobaczy się ale jestem dobrej myśli.

Jestem w tym samym wieku i również widzę u siebie pierwsze zmarsczki. Najgorsza jest ta bruzda pomiędzy brwiami :( Tak zwana lwia zmarszczka. Już zastanawiam się nawet czy nie wybrać się z tym na botoks bo słysząłam,że ma dobre działanie. Gdzie kupiłaś to serum? I ile za nie dałaś?

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Pierwsze zmarszczki

27 cze 2016 - 09:06:56

Ja strosuję krem przeciwzmarszczkowy już od 25 roku życia. Zaczęłam od Tołpy, a potem przeniosłam się na kosmetyki Bioselect <moderacja, spam> . Nie wiem czy słyszeliście o tej marce? W Pl trudniej ją chyba dorwać, w Grecji tych kosmetyków jest najwięcej. Są ekologiczne i wegańskie (co poniektórym z Was pewnie zrobi to różnicę). Ja używam ich dwóch kremów przeciwzmarszczkowych - pod oczy oraz tego 24-godzinnego. Widzę poprawę, bo zmarszczki są płytsze, skóra nawilżona i świeża.Nie mam też alergii, zaczerwienień i krostek, a zdarzało mi się to przy wcześniejszych kosmetykach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-06 16:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Pierwsze zmarszczki

04 lip 2016 - 10:07:08

Cytat
fakturkaa
Cytat
chances
Ja niestety już mam. Ale to norma bo mam suchą skórę tak więc w tym wieku ( 28 lat) zmarszczki mogą się już pojawić.

Obecnie jestem na etapie testowania nowego serum Richevon, które mi poleciła znajoma dermatolog. I powiem Wam,ze fajne. Pierwszy raz używam tak naturalnego w składzie produktu bo serum nie ma silikonów, sztucznych barwników i parabenów. Nie zapycha, cera jest jakby rozjasniona. Jak na razie wygładziło te mniejsze zmarszczki. Chociaż efekt ma być ponoć po miesiącu.
Czy będzie - zobaczy się ale jestem dobrej myśli.

Jestem w tym samym wieku i również widzę u siebie pierwsze zmarsczki. Najgorsza jest ta bruzda pomiędzy brwiami :( Tak zwana lwia zmarszczka. Już zastanawiam się nawet czy nie wybrać się z tym na botoks bo słysząłam,że ma dobre działanie. Gdzie kupiłaś to serum? I ile za nie dałaś?

Ja obecnie używam serum Richevon do twarzy. Zamawiałam przez internet. Jest w kilku sklepach . Wpisz sobie nazwę w google to powinna wyskoczyć Ci lista. Może nie jest to najtańszy środek ale warto bo działanie ma naprawdę fajne.

Pierwsze zmarszczki

25 lip 2016 - 21:18:29

...a maski na płachtach? np. te ze śluzem z ślimaka, jadem żmii, kolagenem itp...? choć zawartości mocno różne od 20 kilku do czterdziestu ml nie mówiąc już o stężeniach substancji...:) trzeba uważać co się kupuje :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Pierwsze zmarszczki

10 lis 2016 - 17:41:24

Moja mama była zadowolona z kremu przeciwzmarszczkowego Neuro hialuron z bielendy. To taki krem- koncentrat, rzeczywiście zauważyłam u mamy widoczną zmianę i poprawę cery, jest bardziej wygładzona. Niedługo sama wypróbuje i dam znać jak odczucia :)

Pierwsze zmarszczki

13 lis 2016 - 18:01:56

Hejka ja na pierwsze zmarszczki zaczęłam stosować kolagen w żelu uwielbiam ten z firmy Collagen La Pure Face jest naprawdę świetny i jak na kolagen ceny mają nie wysokie.



Pierwsze zmarszczki

27 sty 2017 - 14:51:51

a ja polecam wizytę u dobrego dermatologa bo ja na kremy wydałam fortunę a nie było żadnej różnicy. Jeżeli jesteś z Warszawy polecam doktor Barbarę Walkiewicz Cyrańską bardzo ciepła osoba która porozmawia i uspokoi a jeżeli naprawdę będziesz potrzebowała czegoś na zmarszczki to Ci powie.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwsze zmarszczki

30 sty 2017 - 09:10:57

Ma się już tą 30tkę na karku i widzę że bardziej musze dbać o skórę, bo łatwiej się przesusza a stąd już prosta droga do zmarszczek, regularnie rao i wieczorem wklepuję oeparol essence, tez mam pod oczy i jak na razie ie jest źle :) zmarszczek jeszcze nie wiadać, trzeba zapobiegać jak się da, a ten krem super nawilża i wygładza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład