Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

27 minut temu

sklep detailingowy

51 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Hey możecie mi polecić dobre ale nie za drogie kosmetyki do pielegnacji twarzy suchej i odwodnionej?Czyli jakieś peelingi,maseczki kremy itp.Myslałam o kremach ziaji.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Ja teraz używam oeparolu hydrosense, on jest dla właśnie takiej odwodnionej skóry, z tego co wyczytałam to ma jakiś film zapobiegajacy odwodnieniu.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Ziaja to bardzo dobra polska marka ale sama proponuje jeszcze zerknąć sobie na kosmetyki marki Bielenda. Jest to również dobry polski producent. Kosmetyki są niedrogie a bardzo skuteczne. Szczególnie lubię ich masła i balsamy do ciała. Bardzo ładnie pachną i nie lepią się . Szybko się wchłaniają a cera jest po nich miękka i gładka. Dostaniesz je w mniejszych stacjonarncyh sklepach z polskimi kosmetykami ale taniej będzie zamówić je przez internet.

Ostatnie moje odkrycie to ich wyszczuplający mus do ciała z algami. Cudo !

do suchej skóry polecam balsam z A-DERMY exomega , najlepszy emolient jaki stosowałam

a probowalas oeparol hydrosence? ja mam mega sucha cere i skorki na nosie zawsze po zimie i on mnie ratuje

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Też go używam, u mnie się sprawdza. Jest lekki i nadaje się nawet pod makijaż.
Naprawdę dobrze nawilża.

masło shea do ciała i do buzi zresztą też (chociaż do mojej troche za ciezkie)

probowalam takze inych olejkow itp ale nie pomagaly

kiedys w biedronce byly takie olejki araganowy, kokosowy i jakis jeszcze z pompka w brazowej buteleczce plastikowej tez byly dobre ale teraz ich nie widze

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

czesc nie da sie o wszystkim pisać ale moge poradzić mam wspaniałe kosmetyki naturalne pisz dzwon 604183994

Z ziaji jets fajna linia kosmetyków z mocznikiem. Ogólnie kosmetyki, które zawierają mocznik w swoim składzie są genialne. Nie są one zazwyczaj tanie, ale te z Ziai są w bardzo dobrej cenie. Nie używałam kremu do twarzy co prawda, ale balsam z tej linii jest genialny.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Ja jeżeli chodzi o nawilżanie twarzy to polecamy kremy Bandi, Fitomed, mam cerę wrazliwa i sucha i te kremiki dobrze się sprawdzają. Do demakijazu używam płynu micelarnego Biodermy i nawilżającego żelu do mycia twarzy Bielendy, seria expert czystej skóry. Twarz mi sie nie zapycha, jest bardziej nawilżona i oczyszczona

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Ja używam kremów z Bielendy, są skuteczne i niedrogie. Jak szukasz w jakichś rozsądnych cenach to poszukaj w drogeriach internetowych, w ambrozja24 jest tanio i z Bielendy akurat jest pokaźny wybór bo sama zamawiam często :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Zobacz ofertę Floslek, znajdziesz fajnie kosmetyki za sensowną cenę.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Ja korzystam z kosmetyków INDIGO. Kojarzą się z paznokciami, ale mają także serie SPA, gdzie znaleźć można również balsamy do ciała. Tutaj https://indigohomespa.com/pl,pielegnacja-ciala,balsamy-do-ciala.html można rzucić okiem. Ceny nie są porażające, a kosmetyki tej marki, których używałam dotychczas, były skuteczne więc zakładam, że balsamy też będą ok.

Ja także mam problem z bardzo suchą skórą i wiem, że czasem jest to gorszy problem niż skóra tłusta. Dodatkowo jestem strasznym alergikiem ... ;/
Od dwóch lat stosuję kosmetyki z Tołpy. Nie są może super tanie, ale warto zainwestować w krem do twarzy i jakąś maseczkę - są bardzooo wydajne i w rezultacie wcale nie wychodzi to drogo.
Odnośnie zjaji - też używam te kosmetyki, ale bardziej żele pod prysznic, balsamy i do higineny intymnej - do twarzy zdecydowanie odradzam.
Odnośnie Bielendy to mam mieszane uczucia - nie robią krzywdy, ale też nie mają jakiegoś działania WOW.
Oczywiście to tylko moja opinia :)
Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Do suchej i odwodnionej skóry warto jest szukać czegoś z emolientami. Szukajcie naturalncych kosmetykow w aptekach. Które nie zawierają takich składników jak parafina czy silikony. Składniki te dają złudne wrażenie nawilżenia ale nie wnikają w skórę i przez to blokują przyjmowanie przez nia składnikow odżywczych.

Sama mam wrażliwą , suchą skórę całego ciała i twarzy oraz przetestowałam wiele marek kosmetyków. Polecam szczególnie:
Emolium
Demsa
no i La ROche Posay

Nie sa tanie ale polujcie na nie w aptekach internetowych ( na przykład w cefarmie http://www.cefarm24.pl/ ) bo ceny są zdecydowanie korzystniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-30 12:21 przez wkamilaww.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIOCHEMIA URODY