Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey możecie mi polecić dobre ale nie za drogie kosmetyki do pielegnacji twarzy suchej i odwodnionej?Czyli jakieś peelingi,maseczki kremy itp.Myslałam o kremach ziaji.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Ja teraz używam oeparolu hydrosense, on jest dla właśnie takiej odwodnionej skóry, z tego co wyczytałam to ma jakiś film zapobiegajacy odwodnieniu.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Ziaja to bardzo dobra polska marka ale sama proponuje jeszcze zerknąć sobie na kosmetyki marki Bielenda. Jest to również dobry polski producent. Kosmetyki są niedrogie a bardzo skuteczne. Szczególnie lubię ich masła i balsamy do ciała. Bardzo ładnie pachną i nie lepią się . Szybko się wchłaniają a cera jest po nich miękka i gładka. Dostaniesz je w mniejszych stacjonarncyh sklepach z polskimi kosmetykami ale taniej będzie zamówić je przez internet.

Ostatnie moje odkrycie to ich wyszczuplający mus do ciała z algami. Cudo !

do suchej skóry polecam balsam z A-DERMY exomega , najlepszy emolient jaki stosowałam

a probowalas oeparol hydrosence? ja mam mega sucha cere i skorki na nosie zawsze po zimie i on mnie ratuje

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Też go używam, u mnie się sprawdza. Jest lekki i nadaje się nawet pod makijaż.
Naprawdę dobrze nawilża.

masło shea do ciała i do buzi zresztą też (chociaż do mojej troche za ciezkie)

probowalam takze inych olejkow itp ale nie pomagaly

kiedys w biedronce byly takie olejki araganowy, kokosowy i jakis jeszcze z pompka w brazowej buteleczce plastikowej tez byly dobre ale teraz ich nie widze

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

czesc nie da sie o wszystkim pisać ale moge poradzić mam wspaniałe kosmetyki naturalne pisz dzwon 604183994

Z ziaji jets fajna linia kosmetyków z mocznikiem. Ogólnie kosmetyki, które zawierają mocznik w swoim składzie są genialne. Nie są one zazwyczaj tanie, ale te z Ziai są w bardzo dobrej cenie. Nie używałam kremu do twarzy co prawda, ale balsam z tej linii jest genialny.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Ja jeżeli chodzi o nawilżanie twarzy to polecamy kremy Bandi, Fitomed, mam cerę wrazliwa i sucha i te kremiki dobrze się sprawdzają. Do demakijazu używam płynu micelarnego Biodermy i nawilżającego żelu do mycia twarzy Bielendy, seria expert czystej skóry. Twarz mi sie nie zapycha, jest bardziej nawilżona i oczyszczona

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Ja używam kremów z Bielendy, są skuteczne i niedrogie. Jak szukasz w jakichś rozsądnych cenach to poszukaj w drogeriach internetowych, w ambrozja24 jest tanio i z Bielendy akurat jest pokaźny wybór bo sama zamawiam często :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Zobacz ofertę Floslek, znajdziesz fajnie kosmetyki za sensowną cenę.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Ja korzystam z kosmetyków INDIGO. Kojarzą się z paznokciami, ale mają także serie SPA, gdzie znaleźć można również balsamy do ciała. Tutaj https://indigohomespa.com/pl,pielegnacja-ciala,balsamy-do-ciala.html można rzucić okiem. Ceny nie są porażające, a kosmetyki tej marki, których używałam dotychczas, były skuteczne więc zakładam, że balsamy też będą ok.

Ja także mam problem z bardzo suchą skórą i wiem, że czasem jest to gorszy problem niż skóra tłusta. Dodatkowo jestem strasznym alergikiem ... ;/
Od dwóch lat stosuję kosmetyki z Tołpy. Nie są może super tanie, ale warto zainwestować w krem do twarzy i jakąś maseczkę - są bardzooo wydajne i w rezultacie wcale nie wychodzi to drogo.
Odnośnie zjaji - też używam te kosmetyki, ale bardziej żele pod prysznic, balsamy i do higineny intymnej - do twarzy zdecydowanie odradzam.
Odnośnie Bielendy to mam mieszane uczucia - nie robią krzywdy, ale też nie mają jakiegoś działania WOW.
Oczywiście to tylko moja opinia :)
Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Do suchej i odwodnionej skóry warto jest szukać czegoś z emolientami. Szukajcie naturalncych kosmetykow w aptekach. Które nie zawierają takich składników jak parafina czy silikony. Składniki te dają złudne wrażenie nawilżenia ale nie wnikają w skórę i przez to blokują przyjmowanie przez nia składnikow odżywczych.

Sama mam wrażliwą , suchą skórę całego ciała i twarzy oraz przetestowałam wiele marek kosmetyków. Polecam szczególnie:
Emolium
Demsa
no i La ROche Posay

Nie sa tanie ale polujcie na nie w aptekach internetowych ( na przykład w cefarmie http://www.cefarm24.pl/ ) bo ceny są zdecydowanie korzystniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-30 12:21 przez wkamilaww.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIOCHEMIA URODY