Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porost włosów

01 mar 2016 - 14:27:05

Co na wzmocnienie włosów i porost? Mam problem ze swoimi. Miałam dłuższe włosy ale końcówki sie rozdwajały i łamały, ściełam je. Ale to bez sensu bo jak zahoduje taka długość włosów jaka chce to znowu pojawia sie problem rozdwajania końcówek i trzeba ściąć, używam 2razy w tyg odżywek ale to pomaga na krótko.

Porost włosów

22 mar 2016 - 22:53:38

Na wzmocnienie włosów i porost dobra jest kozieradka. Końce włosów by się nie rozdwajały, należy zabezpieczać albo olejkami, albo serum do końcówek. Same maski czy odżywki nie wystarczą.

Porost włosów

15 cze 2016 - 14:33:33

Ja z całego serca mogę polecić odżywkę do skóry głowy JANTAR z wyciągiem z bursztynu. Tylko trzeba być systematycznym. Stosowałam codziennie przez 4 tygodnie parę dni przerwy i kolejne opakowanie. Włosy zaczęły szybciej rosnąć, nie kruszą się przez co są dłuższe ku mojej uciesze :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Porost włosów

06 lip 2016 - 14:10:10

Ja miałam zrujnowane włosy po chorobie. A wcześniej też farbowałam namiętnie. Po wypróbowaniu tysięcy kosmetyków pomogła dopiero kuracja prosalon med od Chantal.

Porost włosów

28 lip 2016 - 09:44:02

Ja polecam olejowanie jeśli chodzi o pielęgnację od zewnątrz. A na wzmocnienie włosów od wewnątrz polecam pić codziennie rano siemie lniane (pomaga też na trawienie) oraz spiruline (rodzaj glonu morskiego), smak ma okropny, ale widzę po sobie efekty. Włosy i paznokcie są mocne, nie łamią się i szybciej rosną.

Porost włosów

15 paź 2016 - 18:12:38

olejek pichtowy dodany do szamponu w małej ilości (dosłownie kilka kropel) działa cuda :-) włosy rosną szybciej i są mocniejsze. polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oriflame-Avon konsultantki