Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie miałam po kim odziedziczyć bujnej grzywy.I od kilku lat uparcie szukam sposobów żeby wzmocnić swoje włosy.Ponieważ zaczęły mi się też lekko przerzedzać z przodu bardzo zależy mi na skutecznych produktach.

Jak na razie polecić mogę maskę z drożdży, jogurtu i miodu oraz siemię lniane.
Są to jednak sposoby bardziej działające na kondycję włosa niż skóry głowy przynajmniej u mnie.Jak jest u Was?
Ponieważ ostatnio postanowiłam wziąć się za to na poważnie poddaję się mezoterapii
Macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem?

ps polecam u siebie na profilu nieużywany zestaw: szampon z keratyną plus odzywka toppik. Ja spróbuję oddać się w ręce profesjonalisty. :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

A olejowania próbowałaś?

Z domowych sposobów polecam kozieradkę lub sok z rzeżuchy wcierany w skórę głowy. Z przetestowanych przeze mnie gotowych kosmetyków polecam szczególnie żel biovaxmed pobudzający odrastanie włosów. Dobrze jest za każdym razem wsmarowując go w skórę głowy robić sobie 10 minutowy masaż głowy opuszkami palców. Nie dość, że relaksuje, to jeszcze dotlenia mieszki włosowe pobudzając je do pracy. Z zabiegów mezoterapii nie korzystałam (nie musiałam), więc nie doradzę.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

A nie z domowych sposobów polecam prosalon med., cudowną kurację regenerującą włosy

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Przy cienkich włosach maski się też dobrze sprawdzają. Ja miałam cienkie i suche włosy, które kończyły się przy biodrach, ale musiałam obciąć 20cm, żeby odżyły. Potem stosowałam właśnie maski. Teraz używam rewitalizująco-naprawczej z Biokap Bellezza. Całkiem nieźle się sprawdza. Ma w składzie Fitokeratyne. Ona wnika we włosy i rekonstruuje strukturę, dzięki czemu faktycznie włosy są miekksze i bardziej nawilżone.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Te kapsułki są super na włosy, mi jakoś szybko pomogły przede wszystkim w końcu zaczęły błyszczeć i zdecydowanie mniej ich wypada.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Ja słyszałam, że na porost włosów pomaga odżywak jantar z bursztynem, sama muszę wypróbować bo aż jestem ciekawa efektów, ale sporo dziewczyn ją zachwala... Stosowała któraś z Was?

Bardzo dobra jest nafta kosmetyczna. W internecie jest dużo informacji jak stosować. Dostać można ją w każdej aptece, a do tego cena bardzo niska. No i faktycznie działa :)

A w przypadku kosmetyków z takich dających efekt, a nie drogich polecam Joannę z keratyną - zarówno szampon, odżywkę i maseczkę. Oprócz tego, że odbudowały moje włosy to i są teraz bardziej bujne ... chociaż nie mam pewności czy to zasługa Joanny czy nafty hehe, ale któreś z tego pomogło :)

Picie pokrzywy? Ktos cos slyszal?

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Piję pokrzywę, ale raczej działa moczopędnie, na włosach nie zauważyłam różnicy, może jako płukanka się sprawdzi, nie mam pojęcia.
Ja stosuję biokap, kapsułki anticaduta przeciw wypadaniu włosów i szampon tez mam z tej serii, dają radę, wyrosło mi mnóstwo nowych włosów, szczególnie na czole to widać.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Próbowałam wielu różnych metod i najlepiej sprawdził się szampon z chininą od marki Klorane. Jest w dobrej cenie i ma naturalny skład, czym zwrócił moją uwagę. Duży plus za to, że nie obciąża włosów i nie wywołuje podrażnień.

Polecam udać się do specjalisty, albo kliniki włosów. Lepiej od razu zacząć profesjonalną kurację, niż wydawać pieniądze na produkty, które może zadziałają a może nie.

Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i żeby je wzmocnić nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus z kofeiną nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek editt znajdziecie https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/63-capillus-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-z-kofeina.html na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język i do maści dodawać olej cbd 5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porost włosów