Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie miałam po kim odziedziczyć bujnej grzywy.I od kilku lat uparcie szukam sposobów żeby wzmocnić swoje włosy.Ponieważ zaczęły mi się też lekko przerzedzać z przodu bardzo zależy mi na skutecznych produktach.

Jak na razie polecić mogę maskę z drożdży, jogurtu i miodu oraz siemię lniane.
Są to jednak sposoby bardziej działające na kondycję włosa niż skóry głowy przynajmniej u mnie.Jak jest u Was?
Ponieważ ostatnio postanowiłam wziąć się za to na poważnie poddaję się mezoterapii
Macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem?

ps polecam u siebie na profilu nieużywany zestaw: szampon z keratyną plus odzywka toppik. Ja spróbuję oddać się w ręce profesjonalisty. :)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

A olejowania próbowałaś?

Z domowych sposobów polecam kozieradkę lub sok z rzeżuchy wcierany w skórę głowy. Z przetestowanych przeze mnie gotowych kosmetyków polecam szczególnie żel biovaxmed pobudzający odrastanie włosów. Dobrze jest za każdym razem wsmarowując go w skórę głowy robić sobie 10 minutowy masaż głowy opuszkami palców. Nie dość, że relaksuje, to jeszcze dotlenia mieszki włosowe pobudzając je do pracy. Z zabiegów mezoterapii nie korzystałam (nie musiałam), więc nie doradzę.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

A nie z domowych sposobów polecam prosalon med., cudowną kurację regenerującą włosy

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Przy cienkich włosach maski się też dobrze sprawdzają. Ja miałam cienkie i suche włosy, które kończyły się przy biodrach, ale musiałam obciąć 20cm, żeby odżyły. Potem stosowałam właśnie maski. Teraz używam rewitalizująco-naprawczej z Biokap Bellezza. Całkiem nieźle się sprawdza. Ma w składzie Fitokeratyne. Ona wnika we włosy i rekonstruuje strukturę, dzięki czemu faktycznie włosy są miekksze i bardziej nawilżone.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Te kapsułki są super na włosy, mi jakoś szybko pomogły przede wszystkim w końcu zaczęły błyszczeć i zdecydowanie mniej ich wypada.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Ja słyszałam, że na porost włosów pomaga odżywak jantar z bursztynem, sama muszę wypróbować bo aż jestem ciekawa efektów, ale sporo dziewczyn ją zachwala... Stosowała któraś z Was?

Bardzo dobra jest nafta kosmetyczna. W internecie jest dużo informacji jak stosować. Dostać można ją w każdej aptece, a do tego cena bardzo niska. No i faktycznie działa :)

A w przypadku kosmetyków z takich dających efekt, a nie drogich polecam Joannę z keratyną - zarówno szampon, odżywkę i maseczkę. Oprócz tego, że odbudowały moje włosy to i są teraz bardziej bujne ... chociaż nie mam pewności czy to zasługa Joanny czy nafty hehe, ale któreś z tego pomogło :)

Picie pokrzywy? Ktos cos slyszal?

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Piję pokrzywę, ale raczej działa moczopędnie, na włosach nie zauważyłam różnicy, może jako płukanka się sprawdzi, nie mam pojęcia.
Ja stosuję biokap, kapsułki anticaduta przeciw wypadaniu włosów i szampon tez mam z tej serii, dają radę, wyrosło mi mnóstwo nowych włosów, szczególnie na czole to widać.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Próbowałam wielu różnych metod i najlepiej sprawdził się szampon z chininą od marki Klorane. Jest w dobrej cenie i ma naturalny skład, czym zwrócił moją uwagę. Duży plus za to, że nie obciąża włosów i nie wywołuje podrażnień.

Polecam udać się do specjalisty, albo kliniki włosów. Lepiej od razu zacząć profesjonalną kurację, niż wydawać pieniądze na produkty, które może zadziałają a może nie.

Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i żeby je wzmocnić nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus z kofeiną nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek editt znajdziecie https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/63-capillus-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-z-kofeina.html na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język i do maści dodawać olej cbd 5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

Wcierki, olejowanie, maseczki, ogólnie warto dodać sie do jakiejś grupy włosomaniaczek na fejsie.

Na włosy znakomicie mi pomógł Olejek Hasna, kilka tygodni używam i widac efekty, włosy ładniejsze, mocniejsze, już tak nie wypadają, znakomity i przede wszystkim naturalny prddukt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porost włosów