Obecnie rozmawiamy o:

prezent dla brata

gorący temat

perfumy Avon

godzinę temu

Kupię spodnie!

dzisiaj o 12:15

KUPIĘ ciepłe sweterki

dzisiaj o 12:08

Zapraszam.

dzisiaj o 9:44

Ubezpieczenie zdrowotne

wczoraj o 22:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki wegańskie

20 lut 2016 - 21:19:10

Cześć dziewczyny,
jeśi poszukujecie skutcznych i naturalnych kosmetyków, polecam markę arbonne, której produkty stosują gwiazdy takiej jak Kim Kardashian czy Joanna Krupa. Sprawdźcie je na stronie: <moderacja-spam>

W kosmetykach tej marki nie znajdziecie: produktów pochodzenia zwierzęcego lub ubocznych produktów zwierzęcych, parabenów, środków konserwujących uwalniających formaldehyd, ftalanów, formaldehydu, alkylofenolów,benzenu,tritanolaminy, monoetanolaminy, fosforanów, glikolu polietylenowego, wazeliny, bisfenolu-A, glutenu, barwników syntetycznych, triklozanu, hydrochinonu.

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 16:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Kosmetyki wegańskie

24 lut 2016 - 10:48:52

Zapewne cena też jest adekwatna. Aczkolwiek bardzo jestem za. Wszystkie kosmetyki, które testowane są na zwierzętach to zło. Niestety w obecnym konsumpcyjnym świecie takie rzeczy przeszły do porządku dziennego :/

Kosmetyki wegańskie

02 kwi 2016 - 23:22:57

Ja tam wolę zrobić sobie sama kosmetyk z naturalnych produktów które sama na zbieram albo tych które wychowuje :)

Kosmetyki wegańskie

10 sie 2016 - 20:46:18

Pierwszy raz słyszę o czymś takim.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki wegańskie

07 lut 2017 - 09:53:36

Ja kupuję balsam do ust, i w sumie na początku nawet nie wiedziałam że to jeden z kosmetyków wegańskich, tak czy owak super nawilża. Jak ktoś byłby zainteresowany tym działem kosmetologi to proponuję zaglądnąć tu <moderacja-spam>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 16:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Kosmetyki wegańskie

05 gru 2017 - 22:01:53

Nie pamiętam jak się nazywa ta marka, ale Kinga Rusin je robi. może to przetestuj?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki wegańskie

07 gru 2017 - 10:33:53

Pat&Rub o ile dobrze pamiętam. Ale w prosty sposób można to sprawdzić.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Kosmetyki wegańskie

02 sty 2018 - 22:12:47

A propo kosmetyków wegańskich . To poczytajcie sobie bardzo fajny artykuł ;) http://blog.loveink.pl/15-powodow-dla-ktorych-warto-uzywac-tattoo-butter/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 22:13 przez czerwonasukienka5.

Kosmetyki wegańskie

02 sty 2018 - 23:13:32

ostatnio coraz więcej się o nich słyszy- myślicie że są odpowiednie dla alergików?

zweryfikowana

Kosmetyki wegańskie

26 mar 2018 - 01:39:20

Ja z kolei używam Oragnic Life. Też są wegańskie. Na bazie ziół.

aniacichowiec ► Jeśli chodzi o alergie to jak nie masz na jakieś zioła to spoko. A jeśli uczula cię coś np. rumianek czy nagietek to trzeba patrzeć co jest w składzie i wybrać sobie kosmetyki, które alergenu twojego nie zawierają.

Ja używam niektóre z tych kosmetyków u 11miesięcznej córci i nic się nie dzieje.

zweryfikowana

Kosmetyki wegańskie

17 maj 2018 - 15:03:43

Sprzedam nowe kosmetyki, inne w profilu w ogłoszeniach

Kosmetyki wegańskie

17 maj 2018 - 16:17:02

Cytat
namdu
Zapewne cena też jest adekwatna. Aczkolwiek bardzo jestem za. Wszystkie kosmetyki, które testowane są na zwierzętach to zło. Niestety w obecnym konsumpcyjnym świecie takie rzeczy przeszły do porządku dziennego :/

Niestety to, że kosmetyk jest wegański nie gwarantuje jego CF. Po prostu nie zawiera odzwierzęcych składników.

niezweryfikowana

Kosmetyki wegańskie

27 cze 2018 - 12:38:06

Ja polecam rozeznać się w tym temacie wśród znajomych... Moim zdaniem oni zawsze są w stanie pomóc i dobrze doradzić :)

niezweryfikowana

Kosmetyki wegańskie

06 sie 2018 - 14:16:27

ja mam szminkę z buraka którą można zjesc bo ma tak naturalny skład, i daje fajny odcień cherry. I wogóle nie chce sie skonczyć :) maga wydajna rzecz. Co do weganskich kosmetyków to mam kila rzeczy stad: <moderacja>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-06 17:36 przez moderator.

Kosmetyki wegańskie

23 wrz 2018 - 14:22:16

Na pewno bardzo dobrym wyborem z kosmetyków wegańskich jest Tattoo Butter Loveink http://loveink.pl . Tylko, że to są kosmetyki do pielęgnacji tatuażu jak i zarówno do pielęgnacji po zrobieniu owego tatuażu ( przyspiesza proces gojenia). Uważam, ze jest w na prawdę przystępnej cenie a tatuaż bardzo dobrze się goi. I do tego pięknie pachnie papają ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon do wrażliwej skóry głowy