Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

kosmetyki YVES ROCHER

03 sty 2016 - 21:46:08

Witajcie:) Co sadzicie o kosmetykach firmy Yves Rocher?Mają mnóstwo dobrych opinii w internecie.Może macie sprawdzone swoje kosmetyki u nich?

kosmetyki YVES ROCHER

22 sty 2016 - 08:37:30

Naprawdę są świetne, w zasadzie używam tylko ich. Kremy do twarzy, płyny do demakijażu, toniki, balsamy, naprawdę warto:)

kosmetyki YVES ROCHER

27 sty 2016 - 15:27:41

Niby mają tego dużo, ale składy wbrew pozorom nie powalają. Jak dostanę ulotkę ze zniżką to kupuje perfumy, bo tam absolutnie nie opłaca sie robić zakupów w regularnych cenach.

kosmetyki YVES ROCHER

29 sty 2016 - 10:49:49

Kocham ich tonik rumiankowy serce

kosmetyki YVES ROCHER

29 sty 2016 - 10:51:53

oj dużo rzeczy, odżywki do włosów, perfumy (kokos i wanilia) peeling do stop krem brazujacy do twarzy

kosmetyki YVES ROCHER

01 lut 2016 - 16:49:31

Ja na początku byłam zachwycona, później coraz mniej. Szczególnie zawiodłam się na szamponach. Raczej nie kupię tam też więcej żeli pod prysznic. Mogę polecić ewentualnie płyn micelarny i krem do twarzy (oba Hydra Vegetal).

kosmetyki YVES ROCHER

01 lut 2016 - 17:05:58

Uważam, że warto inwestować w toniki, żele do mycia twarzy i kremy. Lubię też ich sypki puder. Resztą byłam raczej rozczarowana. Nie pasują mi ich lakiery do paznokci, tusze, elinery, żele do kąpieli, płukanki do włosów. Na to szkoda kasy.

kosmetyki YVES ROCHER

03 mar 2016 - 23:26:25

Kosmetyki super. Nie wiem czy kupujesz w sklepach ale od jutra jest nowa oferta na dzien kobiet i wszystkie pomadki są za 19,90. warto wypróbować, szczególnie nawilżające, trwałe i przecenione o ponad 50 % błyszczyki powiekszające usta. Spróbuj, myślę, że Ci się spodobają.

kosmetyki YVES ROCHER

28 mar 2016 - 12:57:32

szampony nie są dobre tak jak płyn do zmywania oczu.
Najlepsze to płyny perfumowane do kąpieli jak i mleczka .

kosmetyki YVES ROCHER

30 mar 2016 - 13:07:51

Mam sporo kuponów do ich sklepu internetowego a wszystkich nie zużyje :) jakby któraś z was chciala to chetnie wysle je w prywatnej wiadomosci :)

kosmetyki YVES ROCHER

09 sie 2016 - 12:09:02

Jestem wielka fanką YR :) Polecam kremy nawilżające ( Hydra vegetal, Nutritive vegetal, serum vegetal) kremy do rąk z arniką. Żele pod prysznic - nie pienią się bardzo i są mało wydajne, ale pięknie pachną :) Balsamy do ciała kokos i fresh rose - ciągle do nich wracam. Płukanka octowa z malin do włosów - rewelacja! Moje włosy lubią silikony więc szampony mi się nie sprawdziły. Odżywki też takie sobie. Seria do opalania i po opalaniu też bardzo fajna :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

kosmetyki YVES ROCHER

14 kwi 2017 - 09:57:44

Lubię ich krem nawilżający Hydro Vegetal - ładnie nawilża buzię i ma delikatny zapach, ale ze ze względu na cenę kupuję go od wielkiego święta. Trochę za bardzo wywindowana w górę.

kosmetyki YVES ROCHER

20 kwi 2017 - 11:33:57

używam ich szamponu z pokrzywą - rewelacja!. Dobre są też kosmetyki z serii Vegetal na różne problemy skórne
PS. odsprzedam 2 mleczka i pilling do ciała z YR :)Zapraszam!

kosmetyki YVES ROCHER

28 sie 2017 - 17:56:17

Nie pasuje mi coś w ich zapachu. Ale inne rzeczy chętnie, zwłaszcza perfumy. :)

kosmetyki YVES ROCHER

30 sie 2017 - 13:50:02

Używam szamponu, odżywki, octu z malin do włosów (kiedyś myłam włosy codzinnie, teraz 2 razy w tygodniu!), żele pod prysznic (cudnie pachną - u mnie się pienią), płyn micelarny (hydra vegetal), kremy do twarzy (global age - mama mi oddała:D ), perfumy (szczególnie, gdy zbiorę pieczątki i mam 90 zł zniżki), balsamy do ciała, podkłady, kredki do oczu, tusze do rzęs, płyn do demakijażu, mam 1 lakier do paznokci. Jako stała klientka co miesiąc dostaję zniżki, więc zawsze coś sobie kupię. Ale fakt - niektóre rzeczy bez tych zniżek są drogie i gdyby nie to, że co miesiąc dostaję jakieś rabaty na dane kosmetyki to pewnie szukałabym tańszych kosmetyków. Ale po rabacie cena jest już akceptowalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-30 13:52 przez agnieszka765.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki babci agafii