Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odmlodzic twarz

13 gru 2016 - 20:36:09

Cześć dziewczyny mam wiele ciekawych ofert które są sprawdzone i pewne ale tylko kontaktuje sie na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-13 20:37 przez aloes00.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Jak odmlodzic twarz

03 wrz 2018 - 20:24:59

jakich firm i jakie dawki i częstotliwość? A co jeśli jestem już 35+? Co myślicie o delikatnym wspomaganiu medycyną estetyczną?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak odmlodzic twarz

25 paź 2018 - 15:19:45

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

Jak odmlodzic twarz

07 mar 2019 - 09:27:15

Naturalne kosmetyki
Zdrowa dieta
Picie dużych ilości wody codziennie
Oraz regularne konsultacje z dermatologiem i ginekologiem (czasami prawdziwe cuda daje wyregulowanie hormonów)

Sama miałam osobisćie problem z mimika twarzy z uwagi na to, że bardzo się marszczyłam.... Pomógł mi botoks na zmarszczki na czole. Aktualnie po zabiegu wygladam o wiele lepiej.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/

Na stronie opisane jest kiedy wybrać się na pierwszy botoks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:08 przez adelka28.

Jak odmlodzic twarz

20 mar 2019 - 23:43:18

Pod pojeciem zdrowa dieta moga sie kryc rozne rzeczy...

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Jak odmlodzic twarz

25 kwi 2019 - 14:33:38

No wlasnie na te naturalne kosmetyki warto jest uważać bo nie zawsze coś co jest naturalne w rzeczywistości takie jest Bywa tak, ze na kosmetyku jest napisane,ze jest kosmetykiem naturalnym ale z naturalnością kosmetyk wiele wspólnego nie miał. Optymalnie jakbyście nauczyli się czytac składy kosmetyków co wcale takie problematyczne nie jest. Raz człowiek załapie i potem wie jak to już ogarnąć. No i jesli mamy problem z bliznami czy przebarwieniami to nie ma co kombinować samodzielnie ale najlepiej skontaktować się z lekarzem.

Jak odmlodzic twarz

26 kwi 2019 - 11:22:44

ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

Jak odmlodzic twarz

26 kwi 2019 - 12:39:33

Kwas hialuronowy stężony 3% mega nawilża, napina i odmładza. Fajnie go mieszać z jakiś olejkiem np. z pestek malin. Moim zdaniem lepsze niż krem. Dwa proste składniki, a efekt cacy

Jak odmlodzic twarz

19 lip 2019 - 11:21:04

Cytat
callmeeveline
ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

a mozesz cos o nim wiecej powiedziec?? dobrze nawila? ile czasu go w ogle stosujesz?

Jak odmlodzic twarz

25 lip 2019 - 11:01:06

Cytat
vaiana

ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

a mozesz cos o nim wiecej powiedziec?? dobrze nawila? ile czasu go w ogle stosujesz?

no nawilża mega! pod tym względem to ja jestem z niego mega zadowolona. A używam go już ponad pół roku :o

Jak odmlodzic twarz

30 lip 2019 - 12:57:14

Fajną sprawą jest na pewno stosowanie produktów z serii camellia oil od Bielendy. Ja miałam krem odmładzający a teraz używam jeszcze świetnego mleczka do demakijażu, oprócz wspomnianego oleju z kamelii zawiera ceramidy i kwas hialuronowy serce

Jak odmlodzic twarz

27 sie 2019 - 21:40:09

Polecam luksusowy krem odmładzający od Bielendy z serii Camellia Oil. Bardzo fajnie działa - odmładza, nawilża i wygładza. Zawiera bezcenne dla skóry ceramidy, których niedobór przyczynia się m.in do powstawania zmarszczek :)

Jak odmlodzic twarz

11 wrz 2019 - 10:21:53

Cytat
Yenne
Moim zdaniem masaże są dobre. Przy wklepywaniu kremu robię masaż twarzy, poprawia to krążenie i podobno w dłuższej perspektywie sprzyja to młodemu wyglądowi twarzy

Zgadzam się z tym :) myślę, że poprawa krążenia w wyniku masażu sporo daje :)

Jak odmlodzic twarz

29 paź 2019 - 22:57:24

Tylko nie zawsze jest czas i siły wieczorami jeszcze na masaże ;)

Jak odmlodzic twarz

30 paź 2019 - 09:57:39

wklepuj duzo kremów, zacznij sie masować i ćwiczyć joge twarzy :D poza tym pij duzo wody bo sie o tym zapomina a to na prawdę duzo robi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tonik