Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odmlodzic twarz

13 gru 2016 - 20:36:09

Cześć dziewczyny mam wiele ciekawych ofert które są sprawdzone i pewne ale tylko kontaktuje sie na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-13 20:37 przez aloes00.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Jak odmlodzic twarz

03 wrz 2018 - 20:24:59

jakich firm i jakie dawki i częstotliwość? A co jeśli jestem już 35+? Co myślicie o delikatnym wspomaganiu medycyną estetyczną?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak odmlodzic twarz

25 paź 2018 - 15:19:45

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Jak odmlodzic twarz

07 mar 2019 - 09:27:15

Naturalne kosmetyki
Zdrowa dieta
Picie dużych ilości wody codziennie
Oraz regularne konsultacje z dermatologiem i ginekologiem (czasami prawdziwe cuda daje wyregulowanie hormonów)

Sama miałam osobisćie problem z mimika twarzy z uwagi na to, że bardzo się marszczyłam.... Pomógł mi botoks na zmarszczki na czole. Aktualnie po zabiegu wygladam o wiele lepiej.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/

Na stronie opisane jest kiedy wybrać się na pierwszy botoks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:08 przez adelka28.

Jak odmlodzic twarz

20 mar 2019 - 23:43:18

Pod pojeciem zdrowa dieta moga sie kryc rozne rzeczy...

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Jak odmlodzic twarz

25 kwi 2019 - 14:33:38

No wlasnie na te naturalne kosmetyki warto jest uważać bo nie zawsze coś co jest naturalne w rzeczywistości takie jest Bywa tak, ze na kosmetyku jest napisane,ze jest kosmetykiem naturalnym ale z naturalnością kosmetyk wiele wspólnego nie miał. Optymalnie jakbyście nauczyli się czytac składy kosmetyków co wcale takie problematyczne nie jest. Raz człowiek załapie i potem wie jak to już ogarnąć. No i jesli mamy problem z bliznami czy przebarwieniami to nie ma co kombinować samodzielnie ale najlepiej skontaktować się z lekarzem.

Jak odmlodzic twarz

26 kwi 2019 - 11:22:44

ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

Jak odmlodzic twarz

26 kwi 2019 - 12:39:33

Kwas hialuronowy stężony 3% mega nawilża, napina i odmładza. Fajnie go mieszać z jakiś olejkiem np. z pestek malin. Moim zdaniem lepsze niż krem. Dwa proste składniki, a efekt cacy

Jak odmlodzic twarz

19 lip 2019 - 11:21:04

Cytat
callmeeveline
ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

a mozesz cos o nim wiecej powiedziec?? dobrze nawila? ile czasu go w ogle stosujesz?

Jak odmlodzic twarz

25 lip 2019 - 11:01:06

Cytat
vaiana

ja mam richevon i sobie bardzo go chwalę :) w sumie nie miałam jakiś okropnych zmarszczek, ale dał sobie z nimi super radę

a mozesz cos o nim wiecej powiedziec?? dobrze nawila? ile czasu go w ogle stosujesz?

no nawilża mega! pod tym względem to ja jestem z niego mega zadowolona. A używam go już ponad pół roku :o

Jak odmlodzic twarz

30 lip 2019 - 12:57:14

Fajną sprawą jest na pewno stosowanie produktów z serii camellia oil od Bielendy. Ja miałam krem odmładzający a teraz używam jeszcze świetnego mleczka do demakijażu, oprócz wspomnianego oleju z kamelii zawiera ceramidy i kwas hialuronowy serce

Jak odmlodzic twarz

27 sie 2019 - 21:40:09

Polecam luksusowy krem odmładzający od Bielendy z serii Camellia Oil. Bardzo fajnie działa - odmładza, nawilża i wygładza. Zawiera bezcenne dla skóry ceramidy, których niedobór przyczynia się m.in do powstawania zmarszczek :)

Jak odmlodzic twarz

11 wrz 2019 - 10:21:53

Cytat
Yenne
Moim zdaniem masaże są dobre. Przy wklepywaniu kremu robię masaż twarzy, poprawia to krążenie i podobno w dłuższej perspektywie sprzyja to młodemu wyglądowi twarzy

Zgadzam się z tym :) myślę, że poprawa krążenia w wyniku masażu sporo daje :)

Jak odmlodzic twarz

29 paź 2019 - 22:57:24

Tylko nie zawsze jest czas i siły wieczorami jeszcze na masaże ;)

Jak odmlodzic twarz

30 paź 2019 - 09:57:39

wklepuj duzo kremów, zacznij sie masować i ćwiczyć joge twarzy :D poza tym pij duzo wody bo sie o tym zapomina a to na prawdę duzo robi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tonik