Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak odmlodzic twarz

28 mar 2016 - 20:48:22

Ja polecam osocze. Raz na pół roku robię i jestem zachwycona.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Jak odmlodzic twarz

29 mar 2016 - 20:07:57

zawsze można wymodelować twarz kwasem hialuronowym, wypełnić zmarszczki, uzupełnić objętość policzków :)kwas jest w pełni bezpieczny a efekt na prawdę robi wrażenie.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odmlodzic twarz

10 kwi 2016 - 19:05:15

Aloe Fleur de Jouvence

Już w starożytności różne cywilizacje używały czystego, świeżego miąższu Aloe Vera, by zachować zdrowy, młodzieńczy i piękny wygląd skóry. Dziś, Forever Living Products uchwyciło potencjał tej niezwykłej rośliny i wykorzystało do stworzenia jednego z najlepszych dostępnych na rynku programów pielęgnacji cery.

Aloe Fleur de JouvenceTM (Kwiat Młodości) to jeden z najbardziej efektywnych zestawów produktów pielęgnacyjnych. Składa się na niego sześć elementów, z których każdy pełni swoją szczególną rolę, by razem tworzyć kompleksowy program pielęgnacji cery. Łącząc tradycyjną mądrość z nowoczesną technologią, Forever Living Products nie szczędziło czasu ani nakładów finansowych na opracowanie i skomponowanie znakomitych receptur.

W stylowym opakowaniu zestawu oprócz produktów znajdziesz też mieszadełko i pędzelek. Każdy z produktów możesz również kupić pojedynczo, by uzupełnić zawartość kasetki, jednak najlepsze efekty daje kompleksowe stosowanie wszystkich sześciu elementów tego unikalnego programu pielęgnacyjnego.

Każdy produkt zestawu Aloe Fleur de JouvenceTM został staranie opracowany z myślą o codziennych potrzebach twojej skóry. Podstawą receptur jest czysty, stabilizowany miąższ Aloe vera, do którego dodajemy kolagen oraz substancje nawilżające i pielęgnujące. Dzięki temu oferujemy ci pielęgnację skóry, która pomaga przeciwdziałać upływowi czasu oraz wpływowi niesprzyjających warunków otaczającego nas środowiska. Cera regularnie pielęgnowana zgodnie z zaleceniami programu jest regenerowana, odżywiana i nawilżana odpowiednio do swoich naturalnych potrzeb, co sprawia, że na długo zachowuje świeżość, jędrność i zdrowy koloryt.pytac możesz tu 604183994

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Jak odmlodzic twarz

30 kwi 2016 - 19:34:06

Nie ma co! Warto zawczasu zainwestować w młody i zdrowy wygląd w ramach rozsądku oczywiście :) Dobry lekarz z dziedziny medycyny estetycznej na pewno indywidualnie doradzi w co warto zainwestować u siebie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

Jak odmlodzic twarz

04 lip 2016 - 16:33:34

Cytat
angelika899
Ja nie korzystam z kosmetyków, a z odpowiedniej diety, suplementów i sportu.
Jem wszystko z odpowiednim bilansem kalorycznym, z suplementów to hepatica kwas hialuronowy i q10, i codziennie bieganie/siłownia


Ja bardzo podobnie... zdrowy tryb życia, to podstawa, zdecydowanie :) Generalnie warto się zainteresować tymi suplementami od hepatica - bardzo, bardzo dobre...

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Jak odmlodzic twarz

04 lip 2016 - 16:38:18

JA STOSUJE TYLKO KREM ODŻYWCZY GARNIERA I WYSTARCZA PÓKI CO :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jak odmlodzic twarz

05 lip 2016 - 10:02:03

Mało kto juz stosuje naturalne rzeczy. Ktoś zna domowe sposoby tego typu ?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odmlodzic twarz

05 lip 2016 - 10:13:00

dziewczyny ja stosuje naturalny kolagen i naturalna witamine C bo to jest odbudowa naszych mięsni i pije aloes to jest to co naturalnie daje wspaniały efekt polecam

Jak odmlodzic twarz

05 lip 2016 - 10:47:59

Kremuję zawsze twarz przed wykonaniem makijażu ;).

Jak odmlodzic twarz

05 lip 2016 - 10:55:23

Odmladzac sie nie musze poki co ale ziaja to moj faworyt a potem bielenda. Tanie a bardzo skuteczne kosmetyki :)

Jak odmlodzic twarz

18 lip 2016 - 21:40:52

A co sądzicie o produktach z kolagenem bądź kwasem hialuronowym? Podobno to jest teraz na topie, w telewizji reklamują cały czas: http://gladkacera.pl/laboteq-skin-oraz-tone-cena-opinie-forum-sklad-ulotka/

Jak odmlodzic twarz

18 lip 2016 - 21:59:00

poprę dziewczyny zdrowa dieta i dużo dużo wody i cera po tygodniu już staje sie w lepszej kondycji dużo warzyw owoców:)

jakoś za suplementami diety nie jestem zawsze można wydobyć go z odpowiedniej żywności:) a kwas hialuronowy ma już co drugi krem nawet z z ziaji za 8zł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-18 21:59 przez edekzkrainykredek2.

Jak odmlodzic twarz

18 lip 2016 - 23:06:02

Pielęgnacja jest podstawą, bo żaden kosmetyk się nie wchłonie się, jeśli wcześniej skóra nie zostanie odpowiednio przygotowana, tj. oczyszczona i speelingowana.
Pielęgnacja jest świetna, jako prewencja. Natomiast jeżeli chcemy "cofnąć czas" należy wybrać bardziej radykalne środki. Mam na myśli mezoterapię igłową, a jeśli ktoś się boi, dobre efekty da też mikroigłówka (dermarolery), albo eksfoliacja kwasami. :)

Jak odmlodzic twarz

21 lip 2016 - 15:59:43

Moim zdaniem to nie trzeba aż tak drastycznych środków podejmować. Kwas hialuronowy jest w wielu kosmetykach, np. tych z Ziaji: https://e-ziaja.com/pl/remodeling-skory-dojrzalej/113-krem-remodeling-na-noc-ujedrniajaco-odzywczy-5901887028413.html. I nie trzeba przepłacać

Jak odmlodzic twarz

25 lip 2016 - 21:09:42

a kosmetyki z wyciągiem ze ślizu ślimaka lub jadem żmii? choć z tego co widać... to zawartości tych składników mocno różne jak i zawartość też... np. maski na płachcie na twarz...ale polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-25 21:14 przez chikara_1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsze zmarszczki