Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak w temacie? Robicie zakupy u Konsultantek? CO najchętniej wybieracie? Ile wydajecie?:)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

kiedyś często kupowałam kosmetyki od konsuktantki avonu,którą jest moja koleżanka.kupowałam różne rzeczy-balsamy,kremy do rąk,perfumy,odżywki do włosów oraz wiele innych ui to bez umiaru czy były mi potrzebne czy też nie. ale byłam zadowlona z ich jakości,rzadko byłam rozczarowana,a teraz gdy już nie pracujemy razem i nie mamy czasu na spotkania,to zadowalam się tym co zakupię w drogeriach. jedyny pozytyw w tym to wydaję mniej,bo kupuję tylko to co jest mi potrzebne

Czyli klasyczny detoks ;) hehe
Ja kupuje w sklepie oriflame. Ale też już postawiłam sobie granice, żeby nie kupować czegoś póki nie skończę ostatniego.
Ale jestem podatna na promocję i nowosci... Taka natura kobiety :)

Jeszcze w czasach studenckich zdarzało mi się zamawiać, a teraz nie lubię kupować kota w worku i wolę wybierać na żywo, a nie z katalogu, bo nigdy nie wiadomo jaki jest do końca kolor, już nie mówiąc o zapachach.

Ja kupuję z Avon'u od kiedy moja przyjaciółka została konsultantką i jestem zadowolona. ;)
Przeważnie to co kupuję dokładnie badam i sprawdzam, (np. na filmikach czy blogach) dlatego rzadko się zdarza, żebym nie była zadowolona.
Z większości produktów się ogromnie cieszę i przyjemnie mi się z nich korzysta, rzadko zdarzają mi się średniaki czy buble. :)
Natomiast z Oriflame nie mam styczności.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-25 22:34 przez JWaWafel.

Lubie Avon szczególnie wode Perceive, fajne są też maseczki, tusze do dzęs i kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. Wydaję mniej niz w drogeriach dlatego polecam :)

Ja korzystam z Avon. Moja koleżanka jest konsultantką...najchętniej zamawiam szminki, perfumy, kremy do rąk, tusze oraz czasem biżuterię. Jestem z nich bardzo zadowolona. Też mam tak, że jak widzę promocję czy jakieś nowości to mam odrazu ochotę to zamówić, a jak już zamówię to nie mogę się doczekać, aż przyjdzie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-26 22:23 przez Urszula1999.

ja kupiłam mydełka z oriflamu pięknie pachną oraz maja ładne kształty.
Avon mnie nie przekonuje z kolei jeśli chodzi o zapachy obie firmy maja praktycznie ten sam zbyt wody i perfumy na jedno kopyto , a po za tym małe opakowania i bardzo drogie.Wolę od czasu do czsu kupić coś w rocher .

Ja kupuję samodzielnie w Oriflame, korzystając ze sklepu online. To fakt, że trzeba planować zakupy, aby nie przesadzić. jest dużo promocji. Ostatnio skusiłem się na suplementy. Ciekaw jestem efektów, ale na to trzeba poczekać.

POSZUKUJĘ KONSULTANTKI AVON Z KRAKOWA :) chciałabym coś zamówić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lashvolution rzesy