Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

skuteczna dieta

10 minut temu

informacje o żywieniu

28 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

10 lut 2016 - 15:23:49

a probowalas czarnego mydla? super dziala ale moze podrazniac!

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Peeling do twarzy

13 lut 2016 - 17:39:53

Z peelingów miałam jeden bardzo fajny z glinką biała, z bielendy, on jest sprzedawany w saszetkach razem z maseczką do twarzy, są przeznaczone do cery suchej i naczynkowej. Jak go użyłam to czułam od razu lekką poprawę, miałam bardziej miękką i nawilżoną skórę, tylko że trzeba go stosować regularnie

Peeling do twarzy

10 kwi 2016 - 14:21:36

Ja żeby pięknie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze stosuję kąpiele solankowe, ale też tą sól bocheńską czasem wykorzystuję do zrobienia domowego peelingu, fajnie działa, jak się ma problemy z trądzikiem.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

08 sie 2016 - 20:28:35

Pisałam już w dwóch innych wątkach ale nie zaszkodzi tu też zapytać. Jestem w bardzo dużej potrzebie i potrzebuje pomocy i rady. Jak to jest z tym peelingiem kawitacyjnym? Ile się utrzymują efekty i czy w ogóle są? Mam cere mieszaną ale bardziej chyba tłustą i pełno zaskórników i kaszkę na brodzie. Nie chciałabym kupować urządzenia własnego na sam początek bo nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia i jeszcze bym sobie zrobiła krzywdę. Wolalabym pójść do kosmetyczki na pierwszy ogień :) Macie może jakieś sprawdzone miejsca, najlepiej w Gdańsku? Ja wyszukałam niedaleko mnie gabinet <moderacja-spam> , może mogłaby któraś z Was powiedzieć o nim coś więcej? Jak Panie tam pracujące itd? Dziękuję!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Peeling do twarzy

10 lis 2016 - 17:38:23

Ja lubię różnego rodzaju peeligi, teraz mam Sorayi Clinic clin. Dobrze złuszcza naskórek, jednak trzeba go ostrożnie stosować jak ma się cerę naczynkową i wrażliwą... A Wy jakie polecacie, do tego typu cery?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Peeling do twarzy

28 cze 2017 - 12:20:54

Uwielbiam peelingi, co jakiś czas funduje sobie taki zabieg, bo świetnie działa on na moją skórę. Ostatnimi czasy chodzę do salonu EVE Kosmetyka Profesjonalna, gdzie mogę liczyć na w pełni profesjonalny i relaksacyjny peeling.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 7/5

Peeling do twarzy

15 lut 2018 - 01:18:53

Najlepsze peelingi dla całego ciała ma Efektima. Mój ukochany to ten z kokosem!

Peeling do twarzy

19 lut 2018 - 13:59:53

Znakomicie :) Dzieki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

26 mar 2018 - 01:35:16

peeling ze skałką wulkaniczną z organic life. Działa bardzo fajnie. Można sobie chwilę potrzymać jak maseczkę by składniki się jeszcze wchłonęły.

Peeling do twarzy

26 cze 2018 - 15:35:19

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)

Peeling do twarzy

13 lip 2018 - 15:00:52

Ja bym ten temat zostawiła specjaliście z tej dziedziny... Wydaje mi się, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

13 lip 2018 - 21:18:31

Peelingi tylko enzymatyczne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki wegańskie