Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla mamy :)

30 paź 2015 - 20:24:47

Witam koleżanki

Mam do was skromne pytanko niedługo zbliżają się urodziny mojej mamy :) ostatnio dość często mi "dyskretnie" daje znać że przydałby jej się jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy i zastanawiam się jaki by kupić. Czy możecie polecić mi jakiś dobry/sprawdzony ?

Prezent dla mamy :)

31 paź 2015 - 20:23:13

A na jaki wiek? Jaka skóra? Na dzień? Na noc? Podajesz trochę mało info, aby doradzić coś z sensem. :)

Prezent dla mamy :)

02 lis 2015 - 13:35:49

Przede wszystkim dowiedz się jaką mama ma skórę i czy nie ma problemów np. z pękającymi naczynkami albo skłonnościami do przebarwień. I czy to ma być krem pod oczy czy do całej twarzy? Czy może jeszcze z jakimiś dodatkami, olejkami?

Prezent dla mamy :)

02 lis 2015 - 16:05:52

ja swojej mamie kupiłam od bielendy nano cell xtreme, jest kilka do wyboru: np. Profesjonalny krem przeciwzmarszczkowy 45+ ,
Profesjonalny odmładzający 55+ na dzień, naprawczy 55+ na noc,rewitalizujący.

ja kupiłam mojej mamie profesjonalny krem odmładzający 55+ na dzień z faktorem 8, jest bardzo zadowolona, mówi, ze skóra jest bardziej napięta i nawilżona.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla mamy :)

02 lis 2015 - 17:59:16

Polecam serię kremów Gold Regenesis
Do kupienia u mnie na szafie
<moderacja-reklama>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:58 przez moderator.

Prezent dla mamy :)

03 lis 2015 - 13:36:24

Wiem dziewczyny ze ten post powinien znalezsc sie nie tutaj ale poszukuje kurteczki czarnej z kapturem pikowanej xs??? Prosve o propozycje na priv badz link gdzie powinnam to wkleic bo niewiem rowniez na priv..pozdrawiam i sorki:)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla mamy :)

03 lis 2015 - 20:08:21

w odpowiedzi na wasze pytania to mama niedługo skończy 50 lat :) krem najlepiej by było jakby dało radę znaleźć na dzień bardzo nie lubi na noc się czymkolwiek smarować mówi że przez to źle śpi i zapach jej często przeszkadza. Najlepiej jakby był do całej twarzy dlatego bo zmarszczki się jej pojawiają nie tylko w okolicy oczu co do jej skóry to raczej mieszana.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla mamy :)

09 lis 2015 - 01:10:38

No, to mama jest pewnie już w okresie menopauzy. Wtedy skóra bardzo dużo traci na jędrności z powodu braku naszych babskich hormonów. Warto pomyśleć o kremie właśnie dla kobiet w okresie menopauzy. Sama stosuję (mając już swoje lata)Neovadiol Kompleks Uzupełniający przeznaczona jest dla kobiet, które chcą niwelować wpływ menopauzy na skórę. On zawiera m.in.pro-xylene - taka molekułę, która ma zdolność docierania do głębokich warstw skóry i pobudzania spowolnionej regeneracji. Możesz mamie go polecić rano, przed położeniem makijażu. Szybko się wchłonie, skóra zrobi się przyjemnie elastyczna i nie będzie czuła żadnej niepotrzebnej warstwy na skórze.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-09 01:12 przez Drochanna.

Prezent dla mamy :)

10 lis 2015 - 19:16:17

A może coś z serii Revitalift Filler z Loreala? Moja mama uwielbia te kosmetyki, bo pielęgnują, ale też i dają naprawdę zauważalne efekty. :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla mamy :)

12 gru 2015 - 21:32:43

Wybaczcie że odpowiadam z takim opóźnieniem i dziękuje za propozycje :) ostatecznie zdecydowałam się na krem oraz serum revitalift filler od loreal-a. Bo udało mi się wyrwać zestaw w dobrej cenie poza tym skusiły mnie pozytywne opinie na jego temat na innych forach no i skład mają naprawdę dobry.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla mamy :)

16 gru 2015 - 11:06:10

Zajrzyj sobie do drogerii Hebe. Ja wczoraj kupiłam mamie krem z 40% zniżką Sensilis Premiere. Ten krem moim zdaniem bedzie równiez idealny dla Twojej mamy i jej problemów ze zmarszczkami.

Prezent dla mamy :)

26 gru 2015 - 22:37:33

Moja mama używa miodowy krem 40+ Korany i jest bardzo z niego zadowolona :) Nawilża i odmładza buzię, a także jest w bardzo ładnym słoiczku dzięki czemu dobrze sprawdza się jako prezent ;)

Prezent dla mamy :)

03 sty 2016 - 13:06:06

Akurat w drogeriach sieciowych jest znacznie drożej niż w przypadku sklepów internetowych,więc polecam właśnie na nich się skupić. Może kremy od Bielendy lub Lirene będą dobrym pomysłem,co o tym sądzisz? Ile możesz przeznaczyć na prezent?

Prezent dla mamy :)

02 mar 2016 - 15:34:01

Vichy naprawdę oferuje fajne kremy. Zapytaj się mamy jaki ma rodzaj cery, a na pewno któryś z nich sprosta wymaganiom ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla mamy :)

03 mar 2016 - 11:10:20

Jeżeli kosmetyki to najlepiej dermokosmetyki bo mają dobry skład , nie uczulają. A np. oeparol ma w składzie olej z wiesiołka , ja używam akurat essence i po nim skóra jest bardziej gładka i elastyczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ACNEZINE - ktoś stosował?