Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla mamy :)

09 cze 2016 - 15:51:07

Wszystko zależy od danej kobiety. Sama nie mogłam swojej mamie podarować kosmetyków bo moja mama ma bardzo delikatną skórę, która alergicznie reaguje na wiele z nich tak więc naprawdę ciężko jest jej podarować coś w tym stylu. Sama dobiera sobie kosmetyki.

Zwykle staram się zorganizować dzień dla nas dwóch. Zaprosić mamę na kawę czy do kina. Mama uwielbia również wedlowskie praliny Lalibelle tak więc lubię dać je jej na różne okazje:


Prezent dla mamy :)

26 gru 2016 - 20:41:16

ja w tym roku postawiłam na coś dla przyjemności i trochę zdrowotności :) dałam mamie kosmetyczny pakiet powitalny do luxmedu. mają jej zdiagnozować stan skóry, z poradą kosmetologiczną no i pakiet obejmuje jeszcze peeling, masaż twarzy + nałożenie maseczki i kremu. zawsze narzekała na to jak jej skóra z roku na rok się pogarsza to może w końcu coś ruszy w tej kwestii

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla mamy :)

11 lut 2017 - 12:22:00

A może kup mamie coś co ją wzruszy i będzie przypominać o tym co najważniejsze? Stawiam na ramkę cyfrową, znajdziesz ją na <moderacja-spam>, nie jest droga, wgrasz tam zdjęcia, myslę że mama bedzie zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:17 przez moderator.

Prezent dla mamy :)

13 lut 2017 - 11:30:21

Witam serdecznie może jakiś perfum, w ładnym drewnianym opakowaniu stylowym będzie idealny według mnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Henna wax używacie?