Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

18 paź 2015 - 13:17:09

szukam opinii na temat produktu: AFRODYZJAK Olejek do kąpieli i pod prysznic PIŻMO & JAŚMIN od bielendy
Ogólnie lubię i cenię bielendę, ale to chyba jakaś nowość, bo pierwsze słyszę o tym produkccie, proszę o opinie, czy dobrze nawilża skórę- bo na tym mi zależy i jak z intensywnością zapachu?

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

21 paź 2015 - 20:08:16

Z serii Afrodyzjak Bielendy widziałam olejek do kąpieli o zapachu ylang-ylang i róża w dużej 400ml butli, ale go nie wąchałam. To było chyba <moderacja, spam>, może tam znajdziesz ten o zapachu piżma i jaśminu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 19:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

25 paź 2015 - 15:10:33

zapach jest bardzo przyjemny i odprężający, sama nie lubie intensywnych zapachów, ale ten przypadł mi do gust bardzo. Dobrze nawilża i pozostawia skórę bardzo gładką :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

14 lis 2015 - 14:32:28

mam ten olejek, to jest nowość jakaś od bielendy bo tez wczesniej go nie widziałam, ogólnie bardzo ładny zapach i skóra jest fajna w dotyku po nim, mysle, że mozesz wypróbować poza tym cena jest dosyć niska

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

10 sty 2016 - 18:07:27

Świece to zawsze dobra sprawa, ale można pokombinować też z zapachem całościowym w łazience, a nie tylko w czasie kąpieli, masz specjalne dyfuzory zapachu dzięki którym można kreować swoje zapachy i je regularnie zmieniać. Poczytaj o tym na HomeAroma obecnie jedyna firma, która się zajmuje profesjonalnie zapachem do mieszkań czy domów. Co prawda nie mam tego u siebie, ale swego czasu znajomi zrobili coś takiego i jako gość naprawdę robiło to na mnie dobre wrażenie.

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

31 sty 2016 - 00:06:25

Cytat
Gloer
Świece to zawsze dobra sprawa, ale można pokombinować też z zapachem całościowym w łazience, a nie tylko w czasie kąpieli, masz specjalne dyfuzory zapachu dzięki którym można kreować swoje zapachy i je regularnie zmieniać. Poczytaj o tym na HomeAroma obecnie jedyna firma, która się zajmuje profesjonalnie zapachem do mieszkań czy domów. Co prawda nie mam tego u siebie, ale swego czasu znajomi zrobili coś takiego i jako gość naprawdę robiło to na mnie dobre wrażenie.

Czytałam, że tego typu dyfuzory to sama chemia, która nam szkodzi i najbardziej są szkodliwe właśnie podczas kąpieli.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

13 lut 2016 - 17:51:28

Ja miałam z bielendy z tej serii olejek do kąpieli, ale o zapachu zielonej herbaty i trawy cytrynowej, tego z piżmem i jaśminem jeszcze nie używałam, ale te olejki mają fajne zapachy, więc z chęcią wypróbuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki Ava