Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

36 minut temu

dieta organizacja

50 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam ulubionej, raczej mam wszystkiego po trochu, choc ostatnio lubie coraz bardziej bielende :) mam od nich plyn do demakijazu oczu i ust expert czystej skóry :) swietna sprawa, jest bezzapachowy i delikatny, a olejek arganowy w skladzie odzywia skórę pod oczami i wzmacnia oraz pielegnuje rzesy :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nie mam ulubionej firmy ale powiem szczerze że uwielbiam używać profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, fajnie jest jak ma się w czym wybierać i przecież nie zawsze ma się te same potrzeby co do pielęgnacji włosów, wgl uwielbiam robić maski na włosy a te typowo fryzjerskie są według mnie mega dobre, polecam obejrzeć sobie jeżeli któraś z was jest zainteresowana kupnem takich kosmetyków <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Ja uwielbiam harmonique, kosmetyki naturalne z tej marki są naprawdę dobre i z naturalnych składników :) nie zawierają silikonów, wazeliny itd mam swoje ulubione masła do ciała i mleczka z tej marki.

Generalnie staram się nabywać i polecać jak najwięcej produktów polskich marek, bo naprawdę mamy się czym pochwalić.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Cześc, ja stosuję kosmetyki organiczne tej firmy https://www.organicseries.pl/ . ładnie pachną i szybko przynoszą efekty dlatego gorąco polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

U mnie króluje nivea, ale ostatnio znalazłam firmę harmonique testowałam już kilka ich kosmetyków i myslę że zostanę z nimi na dłużej. Ostatnio numerem jeden dla mnie jest krem do rąk 20% masła Shea



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Nie mam może jednej ulubionej, ale cenię sobie kilka, z których produktów korzystam regularnie, m.in. polską Bielendę, która dobrze robi mojej twarzy, choć mam znajome, które z kolei kompletnie nie mogą korzystać z tych kosmetyków. Cenię też Le Petit Marseillais za żele pod prysznic i balsamy po kąpieli - ostatnio rozpieszczam się trochę balsamem do mycia z olejkiem różanymi, masłem arganowym i woskiem pszczelim http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-balsam-pod-prysznic-maslo-arganowe-wosk-pszczeli - ładnie nawilża ciało, nie trzeba nawet zbytnio dodatkowo się smarować po kąpieli, co sobie cenię, ze względu na lenistwo ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 22:07 przez Brabella.

nie wiem czy taka ulubiona-ulubiona ale mam masę kosmetyków z eveline. I tych kolorowych i tych pielęgnacyjnych. Ostatnio zakupiłam sobie ich nowy podkład liquid control po dobrych recenzjach na youtube i też jestem pod jego wrażeniem. Niczym nie ustępuje tym droższym markom. Jest wydajny, dokładnie matuje buzię i do tego zakrywa wszelkie jakies wypryski itp. I chyba dlatego własnie mam tyle ich kosmetyków bo mają odpowiedni stosunek jakości do ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Osatnio walczę z suchą skórą ( ale to normalne w takim miesiącu jak teraz, zwykle moja skóra kiepsko reaguje na zimową aurę i niskie temperatury). Pomagają kosmetyki z zawartością emolientów.Zauwazyłam,że o wiele lepiej nawilżają skórę, zwiększają jej barierę, ta jest o wiele ładniejsza, wzmocniona.
Lubię na przykład emolium. Może nie są takie tanie, ale z jednej strony w aptekach internetowych można je kupić całkiem niedrogo. Z drugiej strony skład jest naprawdę spoko i są wydajne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-28 11:57 przez kemka.

Używam kosmetyków wielu firm jak np. bielenda, nivea czy eveline. Wszystkie spełniają swoje zadania :D
Trzeba na pewno znaleźć takie kosmetyki, które będą idealne dla naszej skóry i oczekiwań. Chociaż ostatnio z polecenia testuje też kosmetyki naturalne od polskiej firmy trawiaste. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Akurat w takim okresie zimowym wszystko mi się wysusza i pęka więc cały czas szukam jakiegoś złotego środka, który mi w końcu pomoże :P

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Trudne pytanie bo wszystko tutaj zależy od tego jaki jest to kosmetyk:

Podkład : Revlon - te podkłady nigdy mnie dosłowni nie zawiodly oraz utrzymują się na skórze bardzo długo, aczkolwiek ostatnio polubiłam również Healthy Mix od Bourjois
Korektor: Collection 2000 - dobre krycie, nie podkreśla skórek jak również daje bardzo dobry efekt jeśli chodzi o skórę pod oczami https://darmarsklep.pl/korektory-2/collection-lasting-perfection-16h-korektor-1-fair-6-5ml
Pielęgnacja ciała- Organique, kosmetyki niesamowicie pachną oraz mają dobre działanie nawilzające skórę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-17 08:12 przez marcy23.

revlon jaki dokładnie???

Hejka! Ja mam pytanko. Korzystałyście może kiedyś z czegoś takiego: https://apteka.bonifratrzy.pl/kosmetyki.html? Pytam bo wyglądają całkiem ciekawie. Myślałem czy nie kupić żonie w prezencie, ale nie bardzo chciałbym wydawać pieniądze na coś czego absolutnie nie jestem pewien

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Widzę, że reklama się sypie to dołożę i ja cegiełkę. Kocham Dior'a. Najczęściej kupuję od sprawdzonych sprzedawców na aukcjach bo to jednak spora oszczędność. Moim odkryciem ostatnich kilku miesięcy jest https://pokato.pl/. Kupuję tu nie tylko kosmetyki.

Moim ostatnim odkryciem jest Miya - niedrogie ale jakościowo na prawdę swietne kosmetyki. Z polskich marek od lat kupuje Ziaje nie zawiodłam się nigdy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie nowy tusz od Maybelline?