Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

To zależy do czego. Do codziennych spraw, nawilżania, ochrony skóry to Floslek. Tym bardziej, że nie muszę wydawać setek złotych.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

bielendowskie peelingi i maseczki na zawzse chyba zostaną w mojej kosmetyczce, a jeżeli chodzi o kolorówke to dr irene

Peelingi cukrowe i balsamy tylko ze ScandinaviaCosmetics, krem brzozowy Sylveco.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 14:30 przez chloelaurent.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Hristina oraz Stani Chef's :) Kosmetyki wyłącznie naturalne :) Na prawdę składy są boskie :) Wcześniej używałam Agafii, ale po akcji ze składami już im nie ufam ;)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Mam kilka ulubionych, m.in. dermika, ale ostatnio zachwyciłam sie yonelle. Krem krem już mam, teraz planuję dołożyc do niego <moderacja>
W makijazu maskary :pupa
podkład: lumene
puder: artdeco
wiec w sumie trudno jedną wymienić .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-23 12:02 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli chodzi o kremy pielęgnacyjne to ziaja i mariza. Obydwie firmy mają niedrogie kosmetyki i dobre jakościowo. Wibo - świetne tusze i eyelinery bardzo tanie i wg mnie o niebo lepsze niż maxfactor lub loreal.

Ja uwielbiam palety cieni z Makeup Revolution, są bardzo dobrze napigmentowane i bardzo tanie, przyjemnie się je aplikuje. W dodatku teraz u mnie w mieście (Wrocławiu) w końcu mają swoją szafę w drogerii Jasmin na Piłsudskiego więc każdą paletę mogę zobaczyć na żywo, a nie tylko na stronie internetowej jak do tej pory.

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli chodzi o pielęgnację to lubię kosmetyki z firmy sanex http://www.colgate.pl/app/Sanex/DermoActive/Sensitive-skin-shower-gel/PL/Home.cwsp Są naprawdę dobre, a przy mojej wrażliwej skórze, często mam problem z doborem odpowiedniej pielęgnacji :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ostatnio polubiłam markę THALGO. Nowości kosmetyczne tej marki możecie sobie sprawdzić na <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 10:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Sanex to pierwszy antyperspirant w kulce ktory zgodnie z obietnica producenta nie robi zoltych plam,chroni skutecznie przed poceniem,nie podraznia okolic pach,ladnie delikatnie pachnie wiec nie koliduje z perfumami a przy tym jest bez parabenow i alkoholu i daje mu trylion gwiazdek za to. Uwielbiam go i od teraz bede uzywac tylko jego. Sanex 7w1 protection staje na wysokosci zadania.Mój numer 1 teraz i zawsze.

Zel Sanex dermo pro-hydrate z formuła dermo active3 do skóry bardzo suchej przepieknie pachnie ,konsytencja jest gęsta,dobrze się pieni ale najważniejsze ,że zarówno podczas kapieli jak i po niej skóra jest wyraźnie gładsza,delikatniejsza,nie podrażniona,dobrze nawilzona wręcz nie wymaga balsamu.mimo iż od niedawna uzywam produktów Sanex to ewidentnie widzę pozytywną różnicę .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 16:30 przez taraxia.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Żel pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate mimo mojego dystansu, który powstał w wyniku bardzo wymagającej suchej skóry jaką posiadam, spełnił w 100 % moje oczekiwania. Po prysznicu mam wrażenie głęboko nawilżonej skóry, utrzymujące się nawilżenie :)Polecam kosmetyk w niskiej cenie, dostępny dla każdego. Żel pod prysznic Sanex tworzy barierę ochronną dla skóry, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami. Z tej firmy gorąco polecam również antyperspirant w kulce przetestowany podczas codziennych godzinnych treningów cardio, kto ćwiczył wie o co chodzi:) Pozdrawiam:)



Ja mam problem z kosmetykami, gdyż niewiele toleruje moja skóra. Po większości mam wysypki, pokrzywki,opuchliznę, świąd... Także dużo u mnie firm, bo z każdej co innego mogę wybrać. Do włosów (szampony, odżywki itd) króluje green pharmacy oraz tołpa. Do twarzy mogę używać tylko i wyłącznie jednego konkretnego kremu z avonu (nawet mega polecane innych firm są dla mnie nie do przyjęcia). Ale za to bardzo lubię żel do mycia twarzy i tonik z ziaji (seria nuno dla młodzieży). Kolorowych kosmetyków w zasadzie nie używam. Mam w domu jakiś puder czy tusz do rzęs... Ale nie korzystam :D Także mogę polecić jeszcze tylko firmę Etja, która to produkuje świetne oleje :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Staram się wybierać polskie firmy, ostatnio jestem mega fanką dermokosmetyków z adamedu, oni produkują te kosmetyki oeparol, mam i kremy i płyn do demakijażu, masło do ciała, jak wyprobowałam jeden krem tam zaczęlam testować inne i wszystkie mi przypadły do gustu, nie podrażaniają, nie mają parabenów w składzie a ja mam tendencję do wysypek i na różne kosmetyki tak reaguję, tutaj nic takiego się nie działo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olaplex od kogo kupic