Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

18 minut temu

elektryka sklep

24 minut temu

wakacje last minute

39 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

To zależy do czego. Do codziennych spraw, nawilżania, ochrony skóry to Floslek. Tym bardziej, że nie muszę wydawać setek złotych.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

bielendowskie peelingi i maseczki na zawzse chyba zostaną w mojej kosmetyczce, a jeżeli chodzi o kolorówke to dr irene

Peelingi cukrowe i balsamy tylko ze ScandinaviaCosmetics, krem brzozowy Sylveco.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 14:30 przez chloelaurent.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Hristina oraz Stani Chef's :) Kosmetyki wyłącznie naturalne :) Na prawdę składy są boskie :) Wcześniej używałam Agafii, ale po akcji ze składami już im nie ufam ;)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Mam kilka ulubionych, m.in. dermika, ale ostatnio zachwyciłam sie yonelle. Krem krem już mam, teraz planuję dołożyc do niego <moderacja>
W makijazu maskary :pupa
podkład: lumene
puder: artdeco
wiec w sumie trudno jedną wymienić .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-23 12:02 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli chodzi o kremy pielęgnacyjne to ziaja i mariza. Obydwie firmy mają niedrogie kosmetyki i dobre jakościowo. Wibo - świetne tusze i eyelinery bardzo tanie i wg mnie o niebo lepsze niż maxfactor lub loreal.

Ja uwielbiam palety cieni z Makeup Revolution, są bardzo dobrze napigmentowane i bardzo tanie, przyjemnie się je aplikuje. W dodatku teraz u mnie w mieście (Wrocławiu) w końcu mają swoją szafę w drogerii Jasmin na Piłsudskiego więc każdą paletę mogę zobaczyć na żywo, a nie tylko na stronie internetowej jak do tej pory.

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli chodzi o pielęgnację to lubię kosmetyki z firmy sanex http://www.colgate.pl/app/Sanex/DermoActive/Sensitive-skin-shower-gel/PL/Home.cwsp Są naprawdę dobre, a przy mojej wrażliwej skórze, często mam problem z doborem odpowiedniej pielęgnacji :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ostatnio polubiłam markę THALGO. Nowości kosmetyczne tej marki możecie sobie sprawdzić na <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 10:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Sanex to pierwszy antyperspirant w kulce ktory zgodnie z obietnica producenta nie robi zoltych plam,chroni skutecznie przed poceniem,nie podraznia okolic pach,ladnie delikatnie pachnie wiec nie koliduje z perfumami a przy tym jest bez parabenow i alkoholu i daje mu trylion gwiazdek za to. Uwielbiam go i od teraz bede uzywac tylko jego. Sanex 7w1 protection staje na wysokosci zadania.Mój numer 1 teraz i zawsze.

Zel Sanex dermo pro-hydrate z formuła dermo active3 do skóry bardzo suchej przepieknie pachnie ,konsytencja jest gęsta,dobrze się pieni ale najważniejsze ,że zarówno podczas kapieli jak i po niej skóra jest wyraźnie gładsza,delikatniejsza,nie podrażniona,dobrze nawilzona wręcz nie wymaga balsamu.mimo iż od niedawna uzywam produktów Sanex to ewidentnie widzę pozytywną różnicę .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 16:30 przez taraxia.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Żel pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate mimo mojego dystansu, który powstał w wyniku bardzo wymagającej suchej skóry jaką posiadam, spełnił w 100 % moje oczekiwania. Po prysznicu mam wrażenie głęboko nawilżonej skóry, utrzymujące się nawilżenie :)Polecam kosmetyk w niskiej cenie, dostępny dla każdego. Żel pod prysznic Sanex tworzy barierę ochronną dla skóry, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami. Z tej firmy gorąco polecam również antyperspirant w kulce przetestowany podczas codziennych godzinnych treningów cardio, kto ćwiczył wie o co chodzi:) Pozdrawiam:)



Ja mam problem z kosmetykami, gdyż niewiele toleruje moja skóra. Po większości mam wysypki, pokrzywki,opuchliznę, świąd... Także dużo u mnie firm, bo z każdej co innego mogę wybrać. Do włosów (szampony, odżywki itd) króluje green pharmacy oraz tołpa. Do twarzy mogę używać tylko i wyłącznie jednego konkretnego kremu z avonu (nawet mega polecane innych firm są dla mnie nie do przyjęcia). Ale za to bardzo lubię żel do mycia twarzy i tonik z ziaji (seria nuno dla młodzieży). Kolorowych kosmetyków w zasadzie nie używam. Mam w domu jakiś puder czy tusz do rzęs... Ale nie korzystam :D Także mogę polecić jeszcze tylko firmę Etja, która to produkuje świetne oleje :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Staram się wybierać polskie firmy, ostatnio jestem mega fanką dermokosmetyków z adamedu, oni produkują te kosmetyki oeparol, mam i kremy i płyn do demakijażu, masło do ciała, jak wyprobowałam jeden krem tam zaczęlam testować inne i wszystkie mi przypadły do gustu, nie podrażaniają, nie mają parabenów w składzie a ja mam tendencję do wysypek i na różne kosmetyki tak reaguję, tutaj nic takiego się nie działo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olaplex od kogo kupic