Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

20 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cenię sobie polskie firmy i cieszy mnie fakt, że są po prostu coraz lepsze. Z daleka omijam wielkie koncerny. Do ulubionych marek należą: L'biotica, Flos-Lek, Barwa, Golden Rose.

Ostatnio polubiłam mazidła od Molpharmy, fajnie regenerują, nawilżają i świetnie pachną. No i co dla mnie najważniejsze, dobra pojemność w dobrej cenie.

zweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Ja cenię i lubie Bielende. Kosmetyki maja b fajne, w gabinecie kosmetycznym ich używam klienki zawsze zadowolone, i co najwazniejsze nie testują na zwierzetach a dla mnie to bardzo wazne.

[moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-11 09:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Z kosmetyków do makijażu Paletki SLEEK Make Up-nie zastąpiłabym niczym innych :)
Z kremów zaś tylko i wyłącznie La Milu zarówno na dzień jak i na noc :)

Zuzanna25, jak cenisz polskie marki to polecam Ci jeszcze GAL, firma w stu procentach polska i maja fajne kosmetyki w dobrej cenie.

Ja osobiście uwielbiam do pielęgnacji ciała i twarzy kosmetyki firmy Clarena. Ale przewijają się również kremy z Mary Kay, Ziaji. Do kąpieli używam produktów Bomb Cosmetics, a do makijażu różnie: Revlon, Manhattan, Rimmel.

Rimmel tez ok:)
ja akurat jestem na fali kosmetykow z wiesiolkiem stad ten gal.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

U mnie jest to Bielenda- produkty są tanie, wydajne a ich jakosc jest swietna- np. niezawodny krem do depilacji z serii vanity soft expert, ktory przywrocil mi wiare w drogeryjne produkty do usuwania wloskow :)

Zdecydowanie Yves Rocher: kremy na dzień, na noc i rewelacyjny krem pod oczy niwelujący opuchnięcia, płyny do demakijażu, podkłady, tusze do rzęs:)

kremy SYLVECO cienie INGLOT pomadki i lakiery GOLDEN ROSE wszystkie te marki sa polskie- swietnej jakosci - naprawde polecam. Z daleka omijam Avon

Cytat
wszafie24
Korzystam z różnych, ale jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to jestem wierna jednej marce: http://www.vichy.pl/pielegnacja-twarzy/produkty/pc127.aspx głównie dlatego, że nie uczula ;)

Mnie Vichy niesamowicie uczuliło, miałam czerwone place na twarzy i małe czerwone krosty do tego - twarz jak tarka. 2 tygodnie zleźć nie chciało. A to po serii Idealia.

Ja osobiście lubię Bandi, La Roche Posay, Bioderme... z kolorówki nie mam jakiejś ulubionej firmy, kupuję różne produkty z różnych firm. Mam za to swoje ulubione kosmetyki do których zawsze wracam ;) np. podklad Bourjosi Healthy Mix, korektor z tej samej serii, tusz Max Factor False Lash Effect, trio do konturowania Urban Decay, meteorytki z Guerlain i kilka innych.

Yves Rocher serce kocham nade wszystko.
Używam z tego kolorówki, żelów, szamponów, odzywek, pilingów i kremów. U mnei nie ma nic innego niż Yves. Pięknie pachną, są w 100% naturalne, mają niewielką ilość składników a rewelacyjnie spełniają swoje zadania.

Jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy to przeważają u mnie dermokosmetyki i tutaj moją ulubioną firmą jest Avene :) ale na mojej półce w łazience znajdzie się też la roche posay, cetaphil, pharmaceris czy uriage. Mam cerę bardzo problematyczną dlatego zanim użyje coś na twarz muszę 10 razy się zastanowić czy nie zrobię sobie krzywdy. Używam też kremów i serum z Biochemii urody czy z Fitomed.
Z kosmetyków kolorowych firma Bourjois jest moim faworytem jeśli chodzi o podkłady, co do reszty to używam produktów różnych firm :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 09:45 przez Marteczka91.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Kiedyś do twarzy moją ulubioną marką było Vichy, ale niestety za mocno poszli do góry z cenami i przerzuciłam się na kosmetyki L'oreala, bo to ten sam koncern i podobne produkty.
Teraz do twarzy próbuję trochę polskich kremów i niektóre niczym nie odbiegają od zagranicznych drogich marek. Testowałam Ziaję, Dax Perfectę i Bielendę, której pozostanę chyba wierna na dłużej.
Z kosmetyków do mycia ciała i balsamy nawilżające moimi ulubionymi są te z serii Planet Spa z Avonu.
Kremy do rąk - Mixa (tak wiem też L'oreal).
Demakijaż - płyny micelarne Garnier i Mixa.

Cytat
miszczak__
Zuzanna25, jak cenisz polskie marki to polecam Ci jeszcze GAL, firma w stu procentach polska i maja fajne kosmetyki w dobrej cenie.

Z firmy Gal mogę polecić Dermogal A+E, kapsułki do twarzy, dobrze regulują skórę tłustą i trądzikową, jest ich 48 sztuk i nie kosztują dużo około 13 zł i są wydajne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-17 10:44 przez Symetryczna85.

Cytat
miszczak__
Zuzanna25, jak cenisz polskie marki to polecam Ci jeszcze GAL, firma w stu procentach polska i maja fajne kosmetyki w dobrej cenie.

Miałam pomadkę ochroną do ust Gal, była ok. Poza tym nie próbowałam innych kosmetyków tej firmy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki :)