Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny podzielcie się jaka jest wasza ulubiona firma kosmetyczna, chciałabym poznać wasze typy, które z ich kosmetyków lubicie najbardziej ;). Którą firmę kosmetyczną cenicie najbardziej i za co? Wymieniając się swoimi typami możemy poznać coś nowego, co być może okaże się dobre.
Sama też z chęcią się podzielę swoim typem. Moją ulubioną firmą kosmetyczną jest polska firma Indigo Home Spa. Uwielbiam ich olejki arganowe, które zarówno pięknie pachną jak i naprawdę mają widoczne działanie.Świetne są też moim zdaniem ich balsamy do ciała. To co ich wyróżnia to świetne działanie i wyjątkowe, bardzo eleganckie zapachy.
Mam nadzieję, że tym sposobem poznam coś wyjątkowego ;).

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

U mnie króluje na półce w łazience stanowczo Vichy. Mają genialne serie kosmetyków do skóry wrażliwej bardzo suchej z tendencją do uczuleń, a niestety taką własnie posiadam. Co do samego kosmetyku to ostatnio na 1 miejsce postawiłabym ampułki właśnie Vichy, które nazywają się Dercos Aminexil Pro i wzmaczniają włosy zapobiegając wypadaniu. Rewelacyjne działanie mają.

Cytat
MickyMK
U mnie króluje na półce w łazience stanowczo Vichy. Mają genialne serie kosmetyków do skóry wrażliwej bardzo suchej z tendencją do uczuleń, a niestety taką własnie posiadam. Co do samego kosmetyku to ostatnio na 1 miejsce postawiłabym ampułki właśnie Vichy, które nazywają się Dercos Aminexil Pro i wzmaczniają włosy zapobiegając wypadaniu. Rewelacyjne działanie mają.

U mnie też Vichy przeważa w mojej łazience. Ich krem używam już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona a z kolei ampułki o których mówisz to jestem już po kuracji. Cierpliwości a zobaczysz zdecydowaną poprawę w "kondycji" włosów

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nie mam swojej ulubionej, choć mam kilka swoich faworytów tańszych i droższych jak Espa London czy Ziaja :) Przy zakupie kosmetyku zwracam uwagę na to, czy był testowany na zwierzętach (listę firm nie testujących na zwierzętach można zobaczyć tu: http://features.peta.org/cruelty-free-company-search/index.aspx?utm_campaign=0315%20Beauty%20Without%20Bunnies%20Search%20for%20Cruelty%20Free%20Cosmetics%20Personal%20Care%20Products%20and%20More%20Post&utm_source=PETA%20Facebook&utm_medium=Promo ) Oprócz tego lubię stosować kosmetyki naturalne jak 100% olejek kokosowy czy agranowy, takie mają najlepsze działanie i zero chemii :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-13 20:53 przez dIgItAl_gIrL.

Tak szczerze mówiąc to nie ma jednej ulubionej firmy kosmetycznej,w łazience przewijają się naprawdę różne marki,czasem po prostu testuję dane kosmetyki,aczkolwiek można pochwalić tutaj Nivea za balsam z dodatkiem miodu pod prysznic.

bardzo lubię kosmetyki firmy Lirene :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Ostatnio polubiłam kremy z Adamedu (mam do twarzy, do ciała używam ich atoperalu, super działa na moją suchą skórę), cenowo też są przystępne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 22:50 przez grenn.

Kosmetyki kolorowe : Guerlain zdecydowanie, cienie Dior i Urban decay. Tusze do rzęs maybelline żółty 100%black. Pudry chanel i Mac. Pielęgnację ciągle testuje i szukam ideału. Uwielbiam żele dove, szampony loreala, kremy ziaja, maseczkę oczyszczająca glam glow mój hit i ideał!

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ze względu na problemy z alergiami i podrażnieniami muszę używać głównie kosmetyków naturalnych. A ostatnio fazę na kosmetyki naturalne be organic. Na rangę moich ulubionych to sobie jeszcze muszą zapracować, bo są do kupienia dopiero od paru tygodni (nowość). Na razie używam tego serum:

http://beorganic.com.pl/product/serum-pod-oczy.html

i jeszcze peelingu do ciała. Serum jest po prostu cudowne i szczerze je polecam, a peeling jest ok. Firma ma chyba tylko kilka kosmetyków w ofercie ale składy są naprawdę przyjemne.

Korzystam z różnych, ale jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to jestem wierna jednej marce: http://www.vichy.pl/pielegnacja-twarzy/produkty/pc127.aspx głównie dlatego, że nie uczula ;)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Ostanio Bourjois serce odkąd odkryłam, że w internecie np. na trena.pl można kupic ich kosmetyki dużo taniej, stałam się ogromną fanką:)

Cytat
annnnaaaa
Ostanio Bourjois serce odkąd odkryłam, że w internecie np. na trena.pl można kupic ich kosmetyki dużo taniej, stałam się ogromną fanką:)
z tego co wiem to kosmetyki o których piszesz są robione z tych samych skłądnikow co produkty channel ,ten sam włąsciciel firmy czy cos takiego .Dlatego są tak dobre .

U mnie przeważa Anew i Planet spa Avon.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Hildegard Braukmann. Marka niemiecka, bardzo wysokiej jakości kosmetyki, a przy okazji stosunkowo niskie ceny. Jednak przy kosmetykach najważniejsze są efekty, a efekty stosowania właśnie tych zdecydowanie widzę.

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

zdecydowanie avon, bo mam prawie wszystko za darmo, z racji mojej pozycji w tej firmie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem do cery tłustej