Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 13:47:58

Cesc dziewczyny , za niedługo otwieram gabinet kosmetyczny , mały ale wlasny. Chcę na początek zrobic jakąś promocje w dzień otwarcia, ulotkido konca nie wiem co na nich napisac ..moze jakis rabat lub cos w prezencie , jakiś grats? co o tym myslicie moze podsuniecie mi jaks pomysł. Bardzo na to liczę.

Pozdrawiam i dziękuje

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 14:30:28

Znajoma miała promocję w dniu otwarcia i wykonywała zabiegi w cenie 50% ceny regularnej. Skorzystało wiele osób, przekonując się w ten sposób o wysokiej jakości i profesjonalizmie koleżanki. Zyskała przez to wiele stałych klientek. :)

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 22:45:13

ja włąsnie mysle o jakiejs promocji na dłuzej bo w dzień otwarcia nie wykonam wielu zabegów ,przyjdzie troche osób wiec wchodzi w grę jakiś poczęstunek ewentualnie bony rabatowe na kolejne dni :)

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 23:10:22

Może każdy kto przyjdzie dostanie 3 bony ze zniżką do wykorzystania na dowolny zabieg ?

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

gabinet kosmetyczny

05 maj 2015 - 13:25:34

Kiedy byłam w Beauty Center Józefów to dostałam rabat na kosmetyki Hildegard Braukmann, których używałam później do optymalizacji efektów zabiegu. I powiedzmy sobie szczerze - zmiany udało się uzyskać diametralne.

gabinet kosmetyczny

18 maj 2015 - 09:31:57

Jeżeli dopiero otwierasz salon kosmetyczny to generalne powinnaś pomyśleć o dobrej i skutecznej reklamie,czyli prasa,rado,ulotki plus internet z głównym naciskiem na fora,banery i portale społecznościowe bo to po jakimś czasie mocno zaprocentuje.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

gabinet kosmetyczny

08 cze 2015 - 13:30:02

Ważne żeby gabinet mógł klientom zaoferować dużo ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, w gabinecie Dermiki w Warszawie sporo osób chodzi właśnie na takie zabiegi w ciągu tygodnia, peelingi, zabiegi laserowe, zazwyczaj tego potrzebuje każda kobieta

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

gabinet kosmetyczny

29 cze 2015 - 12:15:19

Może rzeczywiście zaproponuj jakieś bony na usługi. Zrób trochę ulotek i roznieś je po mieście.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 15:58 przez Ela1595.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

gabinet kosmetyczny

30 cze 2015 - 07:24:55

Musisz czymś zaskoczyć. Poza rabatem możesz dać każdej klientce, która przyjdzie w pierwszym miesiącu, 10 proc. na kolejny rok na wszystkie zabiegi. Musisz sprawić, że będzie im się opłacało sprawdzenie Twojej oferty.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

gabinet kosmetyczny

30 cze 2015 - 08:21:58

Dziewczyny wyżej mają dobre rady - radzę każdą rozważyć ;) Wiadomo - nie od razu Rzym zbudowali i na początku nie będzie fajerwerków. Możesz też pomyśleć na dłuższą metę o współpracy z jakimiś kobiecymi stowarzyszeniami, udzielać się w różnych projektach (np. Wenusjanki).

Rozejrzyj się w okół i podejrzyj konkurencję - kto jest najpopularniejszy, gdzie i jak się reklamuje, poczytaj opinie dlaczego klientki sobie chwalą dany gabinet, itp.

....i działaj! ;)

gabinet kosmetyczny

30 wrz 2015 - 12:11:38

tylko jak już chcesz promocje na początek to musisz to dobrze zaznaczyć bo wiesz ludzie sie łatwo przyzwyczajają i jak nagle ceny już będą ,,normalne'' to dla niektórych gap to będzie szok i papa klienci więc najlepiej drukowane litery :p i nie za dlugo żeby nie uciekli tak jak mówie no i żebyś straty na tym nie miała wiadomo gabinet w utrzymaniu jest dość drogi i własnie na zabiegach to sie ma zwracać wiec zrób to z głową może pierwszy dzień właśnie -50% jakiś szampan dla klientów nie dużo wiadomo :p i np co 5 osoba dostaje bon jaki9ś tam ze zniżka czy co albo darmowy manicure ludzie lecą na darmoszke :p i nie patrzą czy darmowy zabieg jest tani czy drogi a no i najważniejsze !!! dla jakiej ,,klasy'' klientów otwierasz salon bo wiadomo kobiety z wyższych sfer to na darmowy manicure czy na zniżkę to nie pójdą no i reklama to podstawa najlepiej jakiś tydzień przed reklamuj tak nie za długo nie za krótko, bo jak za długo to sie znudzi a jak za krótko to mało kto sie dowie, np w windach sa takie niby ogłoszenia ja na 3 pietrze mieszkam a też zwracam uwage więc to jest dobre :) może radio i ulotki właśnie z tym -50 % wieeelkim iże szampan będzie ble ble ble i z ciekawości ludzie przyjdą tylko właśnie musisz zaciekawić klienta::)

właśnie może nie ulotki :)) może takie jakby zaproszenia coś w tym stylu o wiele lepiej będzie wyglądać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-30 12:15 przez klaudia9510.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

gabinet kosmetyczny

18 sty 2016 - 13:32:25

Myślę, że jeśli warto też zainwestować w sprzęt, jakieś urządzenie do elektrostymulacji lub coś innego jeszcze wymyślniejszego, żeby wybić się na tle konkurencji.

Pomysł ze zniżką świetny, na pewno zachęci Twoje klientki.

Odradzałabym reklamę w prasie i radiu, bo jest droga o mało efektywna, na Twoim miejscu stawiałabym na internet, ulotki i banery reklamowe.

gabinet kosmetyczny

21 sty 2016 - 15:26:09

Na początek najlepiej zaskoczyć ludzi ceną. Dać jakieś ulotki z promocją na ten dzień. Może pierwsze 10 osób strzyżenie za darmo etc. ;) potem jak Ci się biznes rozwinie to jednak lepiej korzystać z pomocy jakiejś agencji reklamowej. Możesz też odezwać się do nich po opinię. Może w sam raz to jest to. Warto poszukać, na przykład: http://www.vizer.pl/ Pozdrawiam

gabinet kosmetyczny

14 gru 2022 - 11:38:51

Mając swój gabinet kosmetyczny należy dbać o wszystko nawet o dezynfekcje. Jeśli chodzi o dobre i skuteczne preparaty do dezynfekcji to warto je kupić w sklepie https://medim24.pl/ . Tu znajdziecie także szeroki wybór masek ochronnych czy artykułów jednorazowych jak rękawiczki, plus preparaty które używam w swoim gabinecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-14 11:39 przez HannaMit.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

gabinet kosmetyczny

27 sty 2023 - 08:06:53

Może jakaś promocja? Jako koszt zrobienia u Was paznokci z przedłużeniem? Ja np ogólnie robię sobie sama, ale fakt mistrzem nie jestem , na wyjścia typu jakieś imprezy rodzinne wesele komunia itp idę jednak do kosmetyczki. Robi w domu ale daje paragon. Cena hybrydy z przedłużeniem to koszt 50 zł. Z ręcznie malowanymi wzorami+5zl więc uważam że to bardzo mało, tymabrdziej,że tu gdzie mieszkam jest sporo salonów i sporo osób robi w domu - no i sporo dziewczyn jakie znam mają zestawy i same sobie robią. Także ja bym utworzyła stronę na FB. Zrobiła konkurs i tym sposobem jedna osoba wygra a sporo osób będzie poinformowanych że jest taki salon. Aaa i na tej strobke dodawała bym zdjęcia paznokci jakie zrobiłaś żeby każdy widział.

Daję też namiar na dobrą agencję pozycjonowania stron internetowych https://wzrosty.pl/ Pomogą Wam w wypozycjonowaniu Waszej strony www.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

udało sie :)