Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 13:47:58

Cesc dziewczyny , za niedługo otwieram gabinet kosmetyczny , mały ale wlasny. Chcę na początek zrobic jakąś promocje w dzień otwarcia, ulotkido konca nie wiem co na nich napisac ..moze jakis rabat lub cos w prezencie , jakiś grats? co o tym myslicie moze podsuniecie mi jaks pomysł. Bardzo na to liczę.

Pozdrawiam i dziękuje

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 14:30:28

Znajoma miała promocję w dniu otwarcia i wykonywała zabiegi w cenie 50% ceny regularnej. Skorzystało wiele osób, przekonując się w ten sposób o wysokiej jakości i profesjonalizmie koleżanki. Zyskała przez to wiele stałych klientek. :)

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 22:45:13

ja włąsnie mysle o jakiejs promocji na dłuzej bo w dzień otwarcia nie wykonam wielu zabegów ,przyjdzie troche osób wiec wchodzi w grę jakiś poczęstunek ewentualnie bony rabatowe na kolejne dni :)

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

gabinet kosmetyczny

29 kwi 2015 - 23:10:22

Może każdy kto przyjdzie dostanie 3 bony ze zniżką do wykorzystania na dowolny zabieg ?

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

gabinet kosmetyczny

05 maj 2015 - 13:25:34

Kiedy byłam w Beauty Center Józefów to dostałam rabat na kosmetyki Hildegard Braukmann, których używałam później do optymalizacji efektów zabiegu. I powiedzmy sobie szczerze - zmiany udało się uzyskać diametralne.

gabinet kosmetyczny

18 maj 2015 - 09:31:57

Jeżeli dopiero otwierasz salon kosmetyczny to generalne powinnaś pomyśleć o dobrej i skutecznej reklamie,czyli prasa,rado,ulotki plus internet z głównym naciskiem na fora,banery i portale społecznościowe bo to po jakimś czasie mocno zaprocentuje.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

gabinet kosmetyczny

08 cze 2015 - 13:30:02

Ważne żeby gabinet mógł klientom zaoferować dużo ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, w gabinecie Dermiki w Warszawie sporo osób chodzi właśnie na takie zabiegi w ciągu tygodnia, peelingi, zabiegi laserowe, zazwyczaj tego potrzebuje każda kobieta

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

gabinet kosmetyczny

29 cze 2015 - 12:15:19

Może rzeczywiście zaproponuj jakieś bony na usługi. Zrób trochę ulotek i roznieś je po mieście.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 15:58 przez Ela1595.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

gabinet kosmetyczny

30 cze 2015 - 07:24:55

Musisz czymś zaskoczyć. Poza rabatem możesz dać każdej klientce, która przyjdzie w pierwszym miesiącu, 10 proc. na kolejny rok na wszystkie zabiegi. Musisz sprawić, że będzie im się opłacało sprawdzenie Twojej oferty.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

gabinet kosmetyczny

30 cze 2015 - 08:21:58

Dziewczyny wyżej mają dobre rady - radzę każdą rozważyć ;) Wiadomo - nie od razu Rzym zbudowali i na początku nie będzie fajerwerków. Możesz też pomyśleć na dłuższą metę o współpracy z jakimiś kobiecymi stowarzyszeniami, udzielać się w różnych projektach (np. Wenusjanki).

Rozejrzyj się w okół i podejrzyj konkurencję - kto jest najpopularniejszy, gdzie i jak się reklamuje, poczytaj opinie dlaczego klientki sobie chwalą dany gabinet, itp.

....i działaj! ;)

gabinet kosmetyczny

30 wrz 2015 - 12:11:38

tylko jak już chcesz promocje na początek to musisz to dobrze zaznaczyć bo wiesz ludzie sie łatwo przyzwyczajają i jak nagle ceny już będą ,,normalne'' to dla niektórych gap to będzie szok i papa klienci więc najlepiej drukowane litery :p i nie za dlugo żeby nie uciekli tak jak mówie no i żebyś straty na tym nie miała wiadomo gabinet w utrzymaniu jest dość drogi i własnie na zabiegach to sie ma zwracać wiec zrób to z głową może pierwszy dzień właśnie -50% jakiś szampan dla klientów nie dużo wiadomo :p i np co 5 osoba dostaje bon jaki9ś tam ze zniżka czy co albo darmowy manicure ludzie lecą na darmoszke :p i nie patrzą czy darmowy zabieg jest tani czy drogi a no i najważniejsze !!! dla jakiej ,,klasy'' klientów otwierasz salon bo wiadomo kobiety z wyższych sfer to na darmowy manicure czy na zniżkę to nie pójdą no i reklama to podstawa najlepiej jakiś tydzień przed reklamuj tak nie za długo nie za krótko, bo jak za długo to sie znudzi a jak za krótko to mało kto sie dowie, np w windach sa takie niby ogłoszenia ja na 3 pietrze mieszkam a też zwracam uwage więc to jest dobre :) może radio i ulotki właśnie z tym -50 % wieeelkim iże szampan będzie ble ble ble i z ciekawości ludzie przyjdą tylko właśnie musisz zaciekawić klienta::)

właśnie może nie ulotki :)) może takie jakby zaproszenia coś w tym stylu o wiele lepiej będzie wyglądać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-30 12:15 przez klaudia9510.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

gabinet kosmetyczny

18 sty 2016 - 13:32:25

Myślę, że jeśli warto też zainwestować w sprzęt, jakieś urządzenie do elektrostymulacji lub coś innego jeszcze wymyślniejszego, żeby wybić się na tle konkurencji.

Pomysł ze zniżką świetny, na pewno zachęci Twoje klientki.

Odradzałabym reklamę w prasie i radiu, bo jest droga o mało efektywna, na Twoim miejscu stawiałabym na internet, ulotki i banery reklamowe.

gabinet kosmetyczny

21 sty 2016 - 15:26:09

Na początek najlepiej zaskoczyć ludzi ceną. Dać jakieś ulotki z promocją na ten dzień. Może pierwsze 10 osób strzyżenie za darmo etc. ;) potem jak Ci się biznes rozwinie to jednak lepiej korzystać z pomocy jakiejś agencji reklamowej. Możesz też odezwać się do nich po opinię. Może w sam raz to jest to. Warto poszukać, na przykład: http://www.vizer.pl/ Pozdrawiam

gabinet kosmetyczny

14 gru 2022 - 11:38:51

Mając swój gabinet kosmetyczny należy dbać o wszystko nawet o dezynfekcje. Jeśli chodzi o dobre i skuteczne preparaty do dezynfekcji to warto je kupić w sklepie https://medim24.pl/ . Tu znajdziecie także szeroki wybór masek ochronnych czy artykułów jednorazowych jak rękawiczki, plus preparaty które używam w swoim gabinecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-14 11:39 przez HannaMit.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

gabinet kosmetyczny

27 sty 2023 - 08:06:53

Może jakaś promocja? Jako koszt zrobienia u Was paznokci z przedłużeniem? Ja np ogólnie robię sobie sama, ale fakt mistrzem nie jestem , na wyjścia typu jakieś imprezy rodzinne wesele komunia itp idę jednak do kosmetyczki. Robi w domu ale daje paragon. Cena hybrydy z przedłużeniem to koszt 50 zł. Z ręcznie malowanymi wzorami+5zl więc uważam że to bardzo mało, tymabrdziej,że tu gdzie mieszkam jest sporo salonów i sporo osób robi w domu - no i sporo dziewczyn jakie znam mają zestawy i same sobie robią. Także ja bym utworzyła stronę na FB. Zrobiła konkurs i tym sposobem jedna osoba wygra a sporo osób będzie poinformowanych że jest taki salon. Aaa i na tej strobke dodawała bym zdjęcia paznokci jakie zrobiłaś żeby każdy widział.

Daję też namiar na dobrą agencję pozycjonowania stron internetowych https://wzrosty.pl/ Pomogą Wam w wypozycjonowaniu Waszej strony www.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

udało sie :)