Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Hej,
Ostatnio zobaczyłam ciekawą ofertę w niewielkim internetowym sklepie
Pomadka Labello znana w Polsce jaki NIVEA.

Zakupiłam z koleżankami po kilka sztuk i muszę przyznać, że są świetne.

W dodatku dodają do pięciu zakupionych sztuk - szóstą gratis.

[moderacja - nieopłacona reklama]

Uważam, że warto :p
W dodatku znajdziecie też wiele innych ciekawych ofert.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-09 11:08 przez moderator.

Co z tego, że cena produktu jest niska, skoro koszt dostawy jest tak wysoki.

Pomadka Labello to nie Nivea!
Dwie pomadki Labello kosztuja niewiele ponad 1 euro, wiec cena nie jest zbyt atrakcyjna.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
xxasia17xx
Pomadka Labello to nie Nivea!
Dwie pomadki Labello kosztuja niewiele ponad 1 euro, wiec cena nie jest zbyt atrakcyjna.

Wyprodukowane przez tą samą firmę Beiersdorf, więc są identyczne, a nawet lepsze. Tylko, że za granicą nazywają się Labello a w Polsce Nivea. Po prostu marka się inaczej nazywa.

Cytat
Onyksowa
Co z tego, że cena produktu jest niska, skoro koszt dostawy jest tak wysoki.

Można znaleźć ich również na allegro a tam przesyłka jest za 7,99 paczkomatem. Wystarczy, że kilka osób zrobi jedno zamówienie i koszt przesyłki się rozłoży. Ja tak właśnie zrobiłam. Dostałyśmy też jedną pomadkę bo zamówiłyśmy ponad pięć sztuk.

Cytat
omoniko
Wystarczy, że kilka osób zrobi jedno zamówienie i koszt przesyłki się rozłoży. Ja tak właśnie zrobiłam. Dostałyśmy też jedną pomadkę bo zamówiłyśmy ponad pięć sztuk.
To jak mam jeszcze chodzić po znajomych i pytać, czy ktoś by nie chciał, to wolę pójść do drogerii i zapłacić te 6,7 zł.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Onyksowa
To jak mam jeszcze chodzić po znajomych i pytać, czy ktoś by nie chciał, to wolę pójść do drogerii i zapłacić te 6,7 zł.

Jest godzina 10 a Ty tak nerwowo odpowiadasz. Nikt nie każe Ci kupować czy chodzić po znajomych. Kto będzie chciał ten znajdzie sposób i skorzysta z okazji. Jak ktoś ma dużo znajomych to szybko znalazłby bez problemu.

Ostatnio też kupowałam bawełniane rękawiczki przez internet i też wyszła mi duża przesyłka to na fb zapytałam czy ktoś też może chce i się znalazły osoby chętne.

super.... ja rozumiem ,żeby różnica była 200 zł... ale 2 zł ? no bez przesady .Już wole oryginał Nivea.
No i to chyba po prostu REKLAMA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-09 10:35 przez tide.

Cytat
omoniko
Jest godzina 10 a Ty tak nerwowo odpowiadasz.

Haha, rozbawiłaś mnie. :D Normalnie Ci odpowiedziałam. A tak w ogóle to słaba reklama.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
tide
no bez przesady .Już wole oryginał Nivea.

To jest oryginał... Nie wiem co jest niezrozumiałe, że np w Niemczech, Francji czy Stanach znajdziesz Labello, a nie znajdziesz pomadki Nivea?

I nie, to nie jest reklama. Konto mam tu od dawien dawna, tylko się po prostu nie udzielałam bo w większości siedzę na Vinted, a po prostu chciałam się podzielić informacją.

Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maseczka na włosy