Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 17:15:51

Jaki polecacie rozjaśniacz do włosów? :)
Tylko nie ten z Joanny w sprayu, słyszałam o nim dużo negatywnych rzeczy, jednak używałam go i aż tak bardzo włosów mi nie zniszczył, ale wolę nie ryzykować. Tylko nie chce farby tylko najlepiej w sprayu, maska, szampon albo w saszetce jakiś, pomóżcie prooooszę
Z góry dziękuję :)

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 17:23:49

polecam wizytę u fryzjera zamiast tracić kasę na coś co zniszczy ci włosy i wyjdzie świński blond:)

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 17:29:26

Cytat
edekzkrainykredek2
polecam wizytę u fryzjera zamiast tracić kasę na coś co zniszczy ci włosy i wyjdzie świński blond:)

Nic dodać- nic ująć :) Wizyta u fryzjera to najlepsze rozwiązanie.

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 17:44:14

Cytat
edekzkrainykredek2
polecam wizytę u fryzjera zamiast tracić kasę na coś co zniszczy ci włosy i wyjdzie świński blond:)
Dokłądnie :) Przy rozjasnianiu bardzo szybko idzie spalić włosy .Jesli chodzi o szampony to jest specjalny np Joanny szampon do włosów blond on ma takie fioletowy kolor i nadaje włosom odcien jasnieszy .

W sumie to wszystko zalezy jaki masz swoj kolor włosów .Wtedy fryzjer dobierze ci farbe itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 17:45 przez filipekkrol.

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 18:14:23

Moje włosy bardzo ładnie rozjaśnia Garnier Color Sensation - kolory oczywiście jasne blondy. Włosy naturalne mam brązowe, nie wychodzi mi ani żółtko ani świński blond :P

Rozjaśniacz do włosów

10 mar 2015 - 18:32:47

Cytat
filipekkrol
Cytat
edekzkrainykredek2
polecam wizytę u fryzjera zamiast tracić kasę na coś co zniszczy ci włosy i wyjdzie świński blond:)
Dokłądnie :) Przy rozjasnianiu bardzo szybko idzie spalić włosy .Jesli chodzi o szampony to jest specjalny np Joanny szampon do włosów blond on ma takie fioletowy kolor i nadaje włosom odcien jasnieszy .

W sumie to wszystko zalezy jaki masz swoj kolor włosów .Wtedy fryzjer dobierze ci farbe itd.
ja też polecam ten szampon z Joanny.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Rozjaśniacz do włosów

11 mar 2015 - 00:46:40

Cytat
mandi222
Moje włosy bardzo ładnie rozjaśnia Garnier Color Sensation - kolory oczywiście jasne blondy. Włosy naturalne mam brązowe, nie wychodzi mi ani żółtko ani świński blond :P

hej, a nie wiecie czy są jakies takie "domowe" sposoby na rozjaśnienie wlosów? bede wdzieczna za odpowiedz:)

Rozjaśniacz do włosów

11 mar 2015 - 01:24:33

Cytat
Majus13
Cytat
mandi222
Moje włosy bardzo ładnie rozjaśnia Garnier Color Sensation - kolory oczywiście jasne blondy. Włosy naturalne mam brązowe, nie wychodzi mi ani żółtko ani świński blond :P

hej, a nie wiecie czy są jakies takie "domowe" sposoby na rozjaśnienie wlosów? bede wdzieczna za odpowiedz:)

Poczytaj o rumianku, ale słyszałam, że wysusza włosy.

Rozjaśniacz do włosów

13 mar 2015 - 11:51:04

ja rozjaśniałam takim sprajem z rossmana

Rozjaśniacz do włosów

03 maj 2015 - 18:40:16

john frieda go blonder jeśli już koniecznie ma być domowo:)
chcę to!

Rozjaśniacz do włosów

03 maj 2015 - 18:46:46

domowo nie rozjasnisz wlosow
jedynie wizyta u fryzjera ewentualnie wizyta w hurtowni fryzjerskiej i profesjonalne srodki do rozjasniania wlosow
szampon z joanny fioletowy nie rozjasnia wlosow tylko nadaje chlodny odcien niweluje zolty odcien wlosow i TYLE
w dodatku wysusza wlosy

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Rozjaśniacz do włosów

29 lip 2015 - 19:54:37

Jak pierwszy raz to radzę iść do fryzjera. Ja tak zrobiłam, ale później już sama w domu się farbowałam farbą Garniera popielaty blond http://www.garnier.pl/koloryzacja/piekno/gama/olia/9-1-popielaty-bardzo-jasny-blond

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koreańskie i inne azjatyckie kosmetyki