Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 13:40:47

Poszukuję dobrego, taniego, dobrze kryjącego i matującego podkładu. Takiego, aby nie było efektu maski, tylko dobre krycie i aby po chwili nie zaczynała się świecić twarz.
Może za duże wymagania jak na niską cenę, ale może ktoś poleci coś w miarę dobrego? :)

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 13:49:58

Ja polecam podkład rozświetlająco-antystresowy z Avon-u, twarz się nie świeci, kryje ładnie, cena w promocji 18zł.

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:00:58

Miałam z tym odwieczny problem. Na Twoim miejscu wybrala bym się do douglas. Tam mają takie urzadzenie douglas color expert gdzie bez problemu dobiorą Ci podkład. Wybrałam się tam i nie narzekam na zle dobrany podkład. Mój odwieczny problem znikł :)

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:05:14

Ja polecam ten jest rewelacyjny idealnie wtapia się w skóre matuje i nie ma maski



Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:18:50

a co sądzicie o Affinitone albo Rimmel Stay Matte?

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:27:11

polecam podkład essence w musie. Jest świetny, idelanie kryje i matuje i ma świetną konsystencje, kosztuje coś około 16 zł w naturze ale nie ma sobie równych

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:43:53

Ja mam Rimmel Stay Matte i nie narzekam ;) dla mnie jest dobry. Fakt że po kilku godzinach muszę użyć bibułki matującej...

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 14:47:33

Ja używam Maybelline Affinimat i jestem zadowolona. Może nie jest jakiś bardzo tani, ale często można go dopaść w Rossmannie na promocji.

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 15:30:15

idealny jest Revlon colorstay, w drogerii 70 zł ale na allegro są nawet za 28zł. Idealnie kryje, wiem co mówię bo sama szukam tylko takich podkładów bo mam cerę z niedoskonałościami. Zamawiam na allegro ok 30 zł z wysyłką już i jestem bardzo zadowolona. Nie są cięzkie, nie robią efektu maski, na twarzy lekkie, naturalne i ładnie kryją :) tylko musialabys odcien dobrze sobie dobrac :) Polecam

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 15:53:50

revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej, max factor lasting performace, i trzeci mój ulubieniec max factor xperience :)

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 19:09:59

ktoś jeszcze?

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 19:16:37

Ja polecam Rimmel Lasting Finish.
Przerobiłam większośc Maybellinów i żaden mi nie odpowiadał. A Rimmela stosuje od kilku lat i mimo,że czasem kupię coś innego to i tak zawsze mam pod ręką Rimmela i jest najlepszy. Ale to oczywiście dla mojego rodzaju cery,każdy reaguje inaczej :)

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 19:22:09

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35670
ja mam o taki, dobrze kryje moje niedoskonałości <a trochę ich jest ;p> i jest mega tani
szkoda, że to podkłady nie dla bladziochów, bo nawet najjaśniejszy 29 porcelain jest dosyć ciemny ;p

Dobry, tani podkład/fluid

09 mar 2015 - 19:26:42

A ja polecem KOBO w kremie ale rozprowadzasz gabeczka bo jest dosc twardy w pudeleczku jak kremik. Bardzo dobrze matuje mtwarz sie nie swieci i utrzymuje znakomicie w Naturze ok 18 zl



Dobry, tani podkład/fluid

03 maj 2015 - 18:28:49

zależy w jakiej cenie uważany jest za tani. np. AA, satynowy. Tyle, że on nie jest zbytnio kryjący. Kosztuje dwadzieścia parę złotych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjaśniacz do włosów