Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Dobry, tani podkład/fluid

03 maj 2015 - 18:35:06

dla mnie tylko i wylacznie matujacy z lirene
jakos inne po 2 godzinach juz sie blyszcza cena od 10-15 zl

Dobry, tani podkład/fluid

03 maj 2015 - 18:37:15

Cytat
ewelinkka23
idealny jest Revlon colorstay, w drogerii 70 zł ale na allegro są nawet za 28zł. Idealnie kryje, wiem co mówię bo sama szukam tylko takich podkładów bo mam cerę z niedoskonałościami. Zamawiam na allegro ok 30 zł z wysyłką już i jestem bardzo zadowolona. Nie są cięzkie, nie robią efektu maski, na twarzy lekkie, naturalne i ładnie kryją :) tylko musialabys odcien dobrze sobie dobrac :) Polecam

a może pharmaceris podkład intensywnie kryjący?Może nie bardzo tani,ale bardzo dobry i w miarę tani jak na produkt apteczny

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry, tani podkład/fluid

20 kwi 2019 - 19:00:46

Hmm mysle,ze ciezko o podklad ktory jednoczesnie kryje, matuje i nie tworzy efektu maski. Jesli chodzi o moj obecny fluid to jest to Liquid Control z Eveline. Krycie daje przyzwoite (nie daje kilku warstw na sile na wypryski, bo to wyglada o wiele gorzej tylko...), wystarczy mi ze koloryt skóry jest wyrównany. Jesli chodzi o mat to on daje takie naturalne satynowe wykonczenie, co wedlug mnie jest fajne, bo taki typowy mat wyglada brzydko, skora wyglada wtedy niezdrowo... no i dzieki temu nie mam tez efektu maski, tylko wlasnie make up wyglada naturalnie, swiezo

Dobry, tani podkład/fluid

26 kwi 2019 - 12:58:24

Zależy jak bardzo tani. Niezłe ma w sumie rimmel, nawet jasne kolory można dostać. Krycie średnie, dla ludzi bez problemów z cerą okej.

Dobry, tani podkład/fluid

19 cze 2020 - 23:55:51

Jak ma być dobry to polecam ci te podkłady z Bielendy- Make up Academie. Zawierają sok z truskawki, nawilżają, nie tworzą maski, ładnie kryja niedokonałości. Tylko ich używam

Dobry, tani podkład/fluid

25 cze 2020 - 13:02:55

Ingrid Ideal Face jest fajny i kosztuje 17 zl :)

Dobry, tani podkład/fluid

22 lip 2020 - 08:51:13

jak chcesz delikatny sprawdź z lirene, mi się sprawdzają właśnie od lat stosuję czasem sobie testuję jakiś nowy ale póki co ten wygrywa ze wszystkimi, styka na długo a co do ceny na promce za jakieś 25 zł chyba mozna kupić

Dobry, tani podkład/fluid

30 lis 2020 - 18:28:20

U mnie sie sprawdzil true match Loreala. W promocji mozesz go dostac w przystepnej cenie, moze gdzies jeeszcze zlapiesz znizke na koniec black friday.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podzielcie się - wasza ulubiona firma kosmetyczna !