Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Equate to podobno to samo co Proactiv tylko tańsze, mniejszy marketing i stąd cena też niższa.
Zestaw zawiera emulsję do mycia buzi, tonik, krem i małą tubkę maseczki.

Czy ktoś z Was zna ten produkt ?

O Proactiv dowiedziałam się z filmu :

[url=

]

W Polsce też można go kupić na stronie www, ale to jest wersja europejska i podobno z zupełnie innym składem, przez co jest nieskuteczna.

Ale znalazłam potem film już po angielsku, gdzie porównany jest właśnie Proactiv z Equate i to jest to samo, nawet wizualnie opakowania jest bardzo zbliżone, ale różnica w cenie jest znaczna.

[url=

]

Czy ktoś z Was stosował tego typu kosmetyki ? Equate znalazłam na Allegro i się zastawiam...

ja nie znam i nie słyszałam. Sama stosowałam żel Alaclarin, bo jak zauważyłam po 2 tygodniach, że widać postępy to była normalnie w siódmym niebie!

ja stosowałam pharmaceris i la roche posay i pomogł buzie wygładził mimo ze mialam masakre na twarzy

pharmaceris stosowałam tylko podkład matujący i jets super jesli ktoś ma często wypryski. Jesli chodzi o trądzik to ja używałam Alaclarin, który mi usunął krosty w 2 miesiace jakieś.

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
http://thedailyscraps.blogspot.com/2015/06/curacne-new-life.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rossman