Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

idealny tusz do rzęs

23 maj 2016 - 18:39:05

Wprawa czyni mistrza!

idealny tusz do rzęs

23 maj 2016 - 19:16:40

Dokładnie ten...



idealny tusz do rzęs

24 maj 2016 - 13:35:37

Lama, ten Twój żółty już gdzieś widziałam, w jakichś zestawieniach na youtube. To trochę niższa klasa produktu niż Loreal, z tego co się orientuję. Oczywiście co kto lubi, ale mnie chyba byłoby szkoda kasę wydawać.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

idealny tusz do rzęs

30 maj 2016 - 12:04:08

Cytat
LamaLamowska
Dokładnie ten...
nie znam marki. I staram sie nie kupować no name ,

jednak co jakośc to jakość,czasem ,żeby oczy nie spuchły trzeba dac więcej kasy ;]


Cytat
_milenka_
Z tym tuszem tak właśnie jest, że on dopiero po jakimś czasie po otwarciu nabiera takiej właściwej konsystencji. Po paru dniach w ogóle lepiej mi się go używało, bo byłam zaznajomiona i ze szczoteczką, i wiedziałam, ile tuszu ma na niej być. A teraz to już miszczynią jestem ;)
Słyszałam już gdzies podobno opinie, osobiście nie mam takiego odczucia, ja ide z maruszu;] albo cos od początku jest ok,ale nie...

idealny tusz do rzęs

31 maj 2016 - 10:24:15

Jak zwykle - wszystko zależy od osoby i od produktu. Z tym tuszem nie zawsze jest od razu miłość, ale przy odrobinie cierpliwości to uczucie się na pewno pojawi. Fajowy jest, ale nie każdy się umie poznać, na tym co dobre:P

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

idealny tusz do rzęs

07 cze 2016 - 01:45:01

Ja uwielbiam tusz Max factor 2000 calories, to mój idol od lat, stosuję cały czas ten sam. Słyszalam jeszcze że tusz Bourjois jest fajny, moja siostra używa

idealny tusz do rzęs

20 kwi 2017 - 11:09:27

Ja właśnie przeglądam jakieś tusze do rzęs. Muszę kupić coś konkretnego i żeby to nie było jakieś chińskie najlepiej zamówić. Do tego kupie jakąś odżywkę żeby się te rzęsy trzymały. Wcześniej moje tusze do rzęs to były takie tandetne i tanie teraz chcę się przerzucić na coś bardziej z wyższej półki ale też bez przesady ;)

idealny tusz do rzęs

29 lis 2017 - 00:23:57

mój ostatni hit makijażowy - maskara od eveline big volume cat eyes, opakowanie z takim delikatnym motywem cętek czy jakiś takich zwierzęcych rzeczy, hehe ;) fajna i precyzyjna szczoteczka, bardzo dobrze rozdziela rzęsy i do tego nie nakłada się na nią zbyt wiele tuszu (co nie obciąża rzęs). W ciągu dnia tusz się nie osypuje co też jest mega dużym plusem. Efekt jest według mnie naturalny a jednak rzęsy są widocznie podkreslone.

idealny tusz do rzęs

29 lis 2017 - 08:52:48

Eveline Booster serce

idealny tusz do rzęs

29 lis 2017 - 09:12:47

Ja używam L'Oréal false lash wings i jestem mega zadowolonatańczy

idealny tusz do rzęs

29 lis 2017 - 19:51:49

Ja miałam tusze nawet za ponad 200zł jednak moim numerem od lat i miłością od pierwszego użycia jest różowy z wibo :D Uwielbiam i kosztuje grosze

idealny tusz do rzęs

29 lis 2017 - 20:31:41

Też uwielbiam ten żółty tusz, ale lubię też Eveline. Taki:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 20:31 przez agrrcore.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem do rąk / krem do twarzy