Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ivostin sensitia- opinie

18 sty 2015 - 12:58:38

Czy któraś z Was stosowala krem nawilżający Ivostin Sensitia? Mam problemy z suchą skórą, a szczególnie drażnią mnie suche skórki które widać po nałożeniu podkładu. Czy faktycznie jest taki dobry? Chciałam zasięgnąć opini przed kupnem, bo do najtańszych nie należy. Pozdrawiam:)

ivostin sensitia- opinie

18 sty 2015 - 13:23:59

Dla mnie jak najbardziej był super! Długi czas go stosowałam i uważam, że jest wart swojej ceny. Jest wydajny i świetnie nadaje się pod makijaż. Gdyby nie to, że mam teraz problemy z trądzikiem różowatym i musiałam zmienić krem do twarzy (ale tez Ivostin), to nadal bym go używała :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ivostin sensitia- opinie

18 sty 2015 - 13:24:55

Iwostin jest dobry, wlasciwie cala seria jest niezla. Mnie nietety zaczal uczulac po porodzie. Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.

ivostin sensitia- opinie

18 sty 2015 - 13:40:35

Cytat
Tequilla1702
Dla mnie jak najbardziej był super! Długi czas go stosowałam i uważam, że jest wart swojej ceny. Jest wydajny i świetnie nadaje się pod makijaż. Gdyby nie to, że mam teraz problemy z trądzikiem różowatym i musiałam zmienić krem do twarzy (ale tez Ivostin), to nadal bym go używała :)
A po jakim czasie stosowania zauważyłaś jakieś efekty? :)

ivostin sensitia- opinie

24 sty 2015 - 13:30:44

Cytat
mirenka00
ja bym Ci nie polecała tego kremu. W aptece go kupiłam. Ja miałam problemy ze skórą przy nosie i za wiele nie zdziałał. Mnie pomogłą maseczka http://naturadlapiekna.pl/pl/p/Maseczka-do-twarzy-madagaskarski-aloes-nawilzajaca/375 . Spróbuj
Miałam do czynienia z tą maseczką i się nie sprawdziła. Strasznie podrażniła moją skórę twarzy no i miałam wrażenie że skóra była jeszcze bardziej sucha, ściągnięta, ale mimo wszystko dziękuję za poradę:) za to po tygodniu stosowania Ivostinu jestem baaaardzo zadowolona, skórki zniknęły, skóra gładka w dotyku no i idealny pod podklad, twarz wygląda bardzo promiennie :) nie żałuję że się zdecydowałam, bo jako jeden z niewielu naprawdę mi pomógł:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling