Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

8.12 o 20:24

CETAPHIL opinie

21.03 o 19:14

WAX Odżywka opinie

12.02 o 14:20

Maść na blizny?

29.01 o 11:03

Aktywne użytkowniczki

lifting w domu - to możliwe ?

25 lis 2014 - 17:39:10

Hej Kobietki czy to możliwe ??
Jutro idę na zabieg liftingujący, ma być podobny do wykonywanego w salonie, z tymże ten będzie do wykonywania w domu.
Nigdy nie miałam liftingu i nie wiem na co zwracać uwagę.
Urządzenie jest od niedawna w Polsce,przyszło z Niemiec, są do niego kosmetyki, podobno ma zrewolucjonizować tego typu zabiegi i "wejść"do domów.
Według słów zapraszających :"niebawem każda kobieta będzie mogła zrobić sobie lifting w domu-zamiast wydawac fortunę w gabinetach..."

"Face lifter dzięki opatenowanej technologii wprowadza głęboko pod skórę serum kwasu hialuronowego..."

Powiedzcie proszę na co powinnam zwrócić uwagę i o co ewentualnie pytać...?

25 lis 2014 - 17:54:01

jestem kosmetyczka,wiesz mysle ze ogolnie kosmetyki uzywane w saloonie sa lepsze i to duzo,pewnie to zwykle haslo reklamowe. Moge ci polecic peelin z iwostinu bardzo dobre efekty daje to ten https://www.iwostin.pl/re-liftin-3/

jesli ktos ma pytania sluze rada

09 lip 2015 - 11:14:55

No ja bym nie ryzykowała, sama korzystam z [moderacja - reklama] i na początku się nawet tego bałam (ale wszystko poszło idealnie, więc już strachu nie ma i polecam) a co dopiero tak ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

22 cze 2019 - 11:22:57

Oj chyba nie jest to takie proste jak sie wydaje

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

24 cze 2019 - 09:09:42

Bo nie jest. Jest bardzo wiele kosmetyków które dają obiecanki liftingu jednak prawda jest taka, ze nie wnikają tak głęboko jak powinny.
O wiele lepsze efekty dają zabiegi takie jak
mezoterapia igłowa
dermapen
ewentualnie osocze bogatopłytkowe
Jesli mamy problem z napięciem skóry to najlepiej po prostu skontaktować się z jakimś specjalistą od dermatologii i ten doradzi nam co robic.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia