Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

lifting w domu - to możliwe ?

25 lis 2014 - 17:39:10

Hej Kobietki czy to możliwe ??
Jutro idę na zabieg liftingujący, ma być podobny do wykonywanego w salonie, z tymże ten będzie do wykonywania w domu.
Nigdy nie miałam liftingu i nie wiem na co zwracać uwagę.
Urządzenie jest od niedawna w Polsce,przyszło z Niemiec, są do niego kosmetyki, podobno ma zrewolucjonizować tego typu zabiegi i "wejść"do domów.
Według słów zapraszających :"niebawem każda kobieta będzie mogła zrobić sobie lifting w domu-zamiast wydawac fortunę w gabinetach..."

"Face lifter dzięki opatenowanej technologii wprowadza głęboko pod skórę serum kwasu hialuronowego..."

Powiedzcie proszę na co powinnam zwrócić uwagę i o co ewentualnie pytać...?

lifting w domu - to możliwe ?

25 lis 2014 - 17:54:01

jestem kosmetyczka,wiesz mysle ze ogolnie kosmetyki uzywane w saloonie sa lepsze i to duzo,pewnie to zwykle haslo reklamowe. Moge ci polecic peelin z iwostinu bardzo dobre efekty daje to ten https://www.iwostin.pl/re-liftin-3/

jesli ktos ma pytania sluze rada

lifting w domu - to możliwe ?

09 lip 2015 - 11:14:55

No ja bym nie ryzykowała, sama korzystam z [moderacja - reklama] i na początku się nawet tego bałam (ale wszystko poszło idealnie, więc już strachu nie ma i polecam) a co dopiero tak ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

lifting w domu - to możliwe ?

22 cze 2019 - 11:22:57

Oj chyba nie jest to takie proste jak sie wydaje

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

lifting w domu - to możliwe ?

24 cze 2019 - 09:09:42

Bo nie jest. Jest bardzo wiele kosmetyków które dają obiecanki liftingu jednak prawda jest taka, ze nie wnikają tak głęboko jak powinny.
O wiele lepsze efekty dają zabiegi takie jak
mezoterapia igłowa
dermapen
ewentualnie osocze bogatopłytkowe
Jesli mamy problem z napięciem skóry to najlepiej po prostu skontaktować się z jakimś specjalistą od dermatologii i ten doradzi nam co robic.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

lifting w domu - to możliwe ?

13 lip 2020 - 11:44:38

W domu? Nie ma takiej opcji raczej. Wiadomo, ze są kosmetyki które obiecują cuda na kiju ale żaden kosmetyk Cię jakoś super nie zliftinguje. Nie mają takiej możliwośći bo są to jedynie kosmetyki. Prawdziwy lifting mozesz osiagnać w gabinetach medycyny kosmetycznej.

Ze swojej strony polecam mezoterapię, głównie w serii. Seria zabiegów potrafi zliftingowac ładnie skóre. Szczególnie jeśli problem jest w nawilżeniu. http://ego-medspa.pl/mezoterapia-iglowa/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-26 10:17 przez jalenka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia