Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

samoopalacz

24 lis 2014 - 21:19:04

Hej dziewczyny, czy któraś z was używała może kosmetyku Fake Bake http://www.topdrogeria.pl/opalanie/gradual_tan_firming_balsam_samoopalacjacy_ujedrniajacy,11820.html ? Bardzo mnie ciekawią wasze opinie bo kosmetyk kusi tym, że nie dość że opala to jeszcze podobno ujędrnia ;) jakie jeszcze samoopalacze polecacie?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

04 gru 2014 - 16:28:24

Nie miałam przyjemności testowania tego konkretnego samoopalacza :) ale od siebie mogę polecić St. Moriz Instant Self Tanning Lotion. Jest to bardzo przyjemny balsam samoopalający idealny dla osób z problemami suchej skóry i nie tylko. Efekt oceniam na bardzo dobry nie pozostawia smug i szybko brązuje skórę. Z tego co się orientuje jest chyba w 2 kolorach ja osobiście preferuje jaśniejszy :) i cena jest ok.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

samoopalacz

08 gru 2014 - 05:27:26

Oooo to by było coś żeby na suchej suchej skórze nie zostawiało smug. Mnie w sumie zaciekawiła ta rękawica do nakładania samoopalacza, masz ją może również?? Jeśli tak to daj znać jak się sprawdza, bo ja ogólnie lubię samoopalacze, ale często zostają smugi pomiędzy palcami i baaaardzo ciężko się ich pozbyć.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

09 gru 2014 - 10:26:06

Owszem zapomniałam wspomnieć że do samoopalaczy najlepiej jest dokupić rękawiczkę aplikacyjną :) oczywiście ja również się na nią pokusiłam. Dzięki temu sam proces rozprowadzania - aplikacji idzie znacznie szybciej i przyjemniej. Tak naprawdę to ja w ogóle nie lubię rozprowadzać samoopalaczy czy nawet balsamów ręką ;) także ta rękawiczka jest jak znalazł. Poza tym jeśli cię zainteresowałam to może zobacz sobie na ich stronie masz fajne zestawy świąteczne :) idealne na prezent dla koleżanki czy przyjaciółki. Sama zamówiłam już 3 :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

samoopalacz

10 gru 2014 - 13:55:56

Rękawiczka aplikacyjna to przydatna rzeczsuper jedyny opalający balsam do ciała jaki miała przyjemność używać to ten z garniera, daje wprawdzie dobre efekty, ale strasznie nie ładnie pachnie.

samoopalacz

12 gru 2014 - 17:01:07

A wy jeszcze jakich zywacie?

samoopalacz

25 gru 2014 - 21:09:12

Do nóg mogę polecić Ci to, co sama mam. :) Bez smug, szybciutko i ładny odcień opalenizny.


niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

15 sty 2015 - 16:36:03

bluepearl33 no proszę nie widziałam że takie cudeńko też mają :) możesz mi powiedzieć czy mają więcej niż 1 kolorek ? bo byłabym zainteresowana kupnem i czy rozprowadzasz go przy pomocy rękawiczki czy bez ? robisz przed dokładny mocny peeling nóg ? szkoda że nie masz zdjęcia jaki kolorek wychodzi na nogach :(

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

samoopalacz

21 sty 2015 - 13:52:25

Moim zdaniem zdjęcie i tak nie odda prawdziwego koloru. Co do odcieni to ja tez używam tego medium, jestem blada, dla mnie jest ok, jak chcę ciemniejszy efekt uzyskać to daję po prostu dwie warstwy.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

23 sty 2015 - 20:28:12

W sumie masz rację :) bo zauważyłam że kolorek medium zupełnie inaczej wygląda u mnie niż u koleżanki także rzeczywiście zdjęcie mało by dało. A jeśli możesz mi powiedzieć to jak robisz z tymi dwoma warstwami ? :) odczekujesz jakiś dłuższy czas czy od razu jak wyschnie pierwsza nakładasz kolejna ?

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

samoopalacz

26 sty 2015 - 10:49:47

Jak nakładam tylko jedną warstwę to czekam 10-15 minut dla pewności i idę spać. A jesli chcę ciemniejszą opaleniznę to następnego dnia smaruję jeszcze raz. Może nie trzeba tyle czekać, ale ja jednak wolę ten sposób, bo łatwiej kontrolować odcień, kiedy już tę jedną warstwę widać. Wiadomo, ze efekt nie będzie taki jak po ciemniejszym samoopalaczu, ale trochę ciemniejszy niż jedna warstwa.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

26 sty 2015 - 20:20:58

Super dziękuje za szczegółowe informacje :) z ciekawości chyba sama spróbuję nałożyć sobie dwie ciekawa jestem jak będę wyglądać z ciemniejszym kolorkiem. Bo całe życie blada jak ściana jestem także mogę trochę poeksperymentować a że akurat mój mały zapasik samoopalaczy się kończy zamówię więcej na zaś.

samoopalacz

31 sty 2015 - 18:42:34

Cytat
Miss_kaaa
bluepearl33 no proszę nie widziałam że takie cudeńko też mają :) możesz mi powiedzieć czy mają więcej niż 1 kolorek ?

Ja mam akurat taki, ale tu znajdziesz więcej zapewne http://stmoriz.pl. Daj znać jak efekty, jak już coś wybierzesz. :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

samoopalacz

02 lut 2015 - 12:46:04

Dziękuje znam ich stronkę :) bo głównie z niej zamawiam zwłaszcza na święta jak zaopatrywałam się w zestawy dla koleżanek. Tylko jakoś nie mogłam znaleźć info czy mają więcej kolorków teraz już wiem że w rajstopach również są dwa co jest mi bardzo na rękę :) bo wole najpierw zaczynać od jaśniejszego przez moja bardzo jasną karnacje super ciemny chyba nie wyglądałby dobrze.

Także zapewne niedługo jak będę miała przypływ pieniążka to zamówię właśnie rajstopy w sprayu i do tego postanowiłam wypróbować bronzer. Na jakieś szybciutkie wieczorne wyjścia na miasto jak znalazł :)

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

samoopalacz

20 lip 2023 - 10:30:01

Tanexpert ma świetne samoopalacze w formie pianek i kropelek ktore można dodać do kremu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki kiko