Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 12:33:27

Witam wszystkie szafiarki, mam pytanie do tych które mają cienkie, przetłuszczające się szybko włosy (że musicie myć głowę co 3 dni) oklapnięte, suche na końcach i wywijające się we wszystkie strony - tłuste u nasady. Mam pytanie jakie szampon polecicie mi na zwiększenie objętości włosów?

P.S. tylko proszę nie polecajcie mi szamponów z pokrzywą lub innych za 5 zł. Poszukuję Profesjonalnego produktu.

Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 12:40:21

Też chętnie się dowiem.
Mam takie same włosy- muszę myć co drugi (!) dzień, są cienkie i oklapnięte, a końce suche :/
ja próbowałam większości popularnych drogeryjnych szamponów- przeważnie z Rossmanna i żaden nie dał oczekiwanego efektu.

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 12:42:08

Dla mnie rewelacyjny byl Syoss

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 12:43:11

syoss odpada, polecam szampony z Neutrogeny.

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 12:43:37

hm, po pierwsze nie wydaje mi się że mycie włosów co 3 dni to często ;) włosy przetłuszczają się szybko jeżeli rano myjesz a wieczorem są już przetłuszczone- moja współlokatorka tak ma i myje włosy szamponem dla dzieci z rossmanna ;)

Ja myje włosy co 2-3 dni, używam obecnie szamponu z Pantene regenrujący, ale sparwdziłam skład i jest taki sam jak szamponu przeciw wypadaniu włosów ;)


Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 13:04:01

Gdybym mogła myc włosy co 3 dni to byłabym wniebowziętatańczy Niestety muszę myć praktycznie codziennie. Wypróbowałam już wszelakie szampony ale żaden nie przyniósł oczekiwanego efektu. Szampony dziecięce powodowały jedynie łupież, wszelakie Dove czy Nivea sprawiały, że miałam wlosy jeszcze bardziej ochlapnięte i ciężkie. Syoss również okazał się być porażką.
Także podłączę się pod pytanie.

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 13:05:06

Ja również używam szamponu Pantene pro-V, taki jak na zdjęciu wyżej. Jeśli mam polecić jakiś szampon Kérastase, niestety do tanich nie należy.

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 lis 2014 - 13:20:47

Szampony "za5zl" sa czesto lepsze niz drogie, napchane silikonami szampony drogeryjne/fryzjerskie. Jego zadaniem i tak jest tylko umyć skore glowy.
A mycie raz na trzy dni to nie jest problem z przetluszczaniem. Na suche włosy-maski, oleje, trzeba testowac samemu :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

18 lis 2014 - 12:29:16

Oj dziewczyny.. łatwo oceniacie..
Sama robię kosmetyki (olejki do masażu i ciała, mydła i kule do kąpieli) no ale szamponu profesjonalnego nie zrobię przecież :) Niektórzy mają większy problem niż mycie włosów raz na 3 dni. Tak jak pisałam wcześniej potrzebuję profesjonalnego produktu. Tego się trzymajmy.
Nie wiesz? Nie pisz.

Jaki polecicie szampon do włosów?

18 lis 2014 - 12:39:04

Joanna z bursztynem.dla mnie rewelacja.

Jaki polecicie szampon do włosów?

18 lis 2014 - 12:42:14

Ja muszę myć włosy codziennie. Gdybym mogła myć co trzy dni byłabym wniebowzięta ;) Polecam szampon Timotei z różą jerychońską - moje włosy są po nim puszyste, miękkie, nie obciąża włosów. Dobry jest też szampon z ziaji lawendowy do włosów przetłuszczających się. :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

18 lis 2014 - 12:44:06

Ja polecam szampon firmy BEAVER -drzewo herbaciane:)
Do tanich nie należy,ale dzięki niemu mogę myć włosy co trzy dni.Wcześniej to masakra..codziennie.
Polecam:)

zweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

13 gru 2014 - 23:38:14

suchy szampon!

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 18:15 przez moderator.

Jaki polecicie szampon do włosów?

14 gru 2014 - 00:04:39

Cytat
palus18
hm, po pierwsze nie wydaje mi się że mycie włosów co 3 dni to często ;) włosy przetłuszczają się szybko jeżeli rano myjesz a wieczorem są już przetłuszczone- moja współlokatorka tak ma i myje włosy szamponem dla dzieci z rossmanna ;)

Ja myje włosy co 2-3 dni, używam obecnie szamponu z Pantene regenrujący, ale sparwdziłam skład i jest taki sam jak szamponu przeciw wypadaniu włosów ;)[attachment 968235 szamponpanteneintensywnaregeneracja.jpg]


Ja również polecam ten szampon. Po miesięcznej kuracji zauważyłam zmiany, włosy stały się zdrowsze. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, używam: szamponu, odżywki i serum do końcówek.

Jaki polecicie szampon do włosów?

14 gru 2014 - 00:35:01

ja mam problem z wypadaniem włosów i szukałam na necie jakiegoś szamponu który mi pomoże, bardzo dużo kobiet poleca taki zielony z łubinem marki Yves Rocher, podeszłam do tego sceptycznie bo to szampon za 12zł ale kupiłam i jestem zadowolona, przyznaje że nie przestały całkiem wypadać ale wypada znacznie mniej a to już duży sukces bo poprzednie szampony nie zmieniły praktycznie nic. Może Ty też spróbuj szamponu Yves Rocher ale odpowiedniego do Twoich włosów??
Poza tym nie susz włosów suszarką, wiem że to duża wygoda ale też bardzo niszczy włosy. A i z szamponów jeszcze mogłabym polecić markę Loreal Professionnel, tylko kupuj na agito lub na allegro bo te w salonach fryzjerskich są drogie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOZIERADKA