Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

zalety diety pudełkowej

4 minuty temu

skuteczna dieta

26 minut temu

informacje o żywieniu

44 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki polecicie szampon do włosów?

09 paź 2015 - 13:47:47

Mogę śmiało polecić szampony Ziaja. Jeśli masz u siebie ich sklepik to warto się przejść i wypróbować. Odżywki i szampony są naprawdę niedrogie, a - według mnie - o wiele lepsze od tych z drogerii, które kosztują dwa-trzy razy więcej. Jest kilka kolorów, każdy do innego rodzaju włosów. Na przetłuszczające się bodaj zielony, miętowy. Siostra miała i bardzo sobie chwaliła. ( :

Jaki polecicie szampon do włosów?

20 paź 2015 - 22:31:52

Witam,
Moje włosy są podobne - szybko się przetłuszczają i już kilka godzin po umyciu są oklapnięte, bez życia. Krótkie fryzurki "dodające objętości" nic nie pomogły. Jakiś czas temu wypróbowałam naturalne czarne mydło Babci Agafii (37 ziół). Mydło fajne i do ciała i do włosów, świetnie pachnie. Ja traktowałam nim włosy i byłam zadowolona. Teraz kończę inny szampon i chyba wrócę do Agafii, w ogóle kosmetyki z tej serii są spoko :)
https://orchigo.com/pielegnacja-ciala/kapiel-i-prysznic/mydla/podarunkowe/receptury-babci-agafii/receptury-babci-agafii-mydlo-syberyjskie-czarne-500-ml-p2c50c51c64c110?search=czarne%2520myd%25C5%2582o



Jaki polecicie szampon do włosów?

20 paź 2015 - 23:15:09

pharmaceris jest bardzo dobry:) koszt ok 25zl;p ale polecam warto, jest do kazdego rodzaju wlosów musisz tylko wybrać jaki odpowiada twoim włosom

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

21 paź 2015 - 20:18:39

Ja używam szamponów z polskiej firmy Barwa (piwny i czarna rzepa)oraz z Polleny-Savony Trzy Zioła. Mam włosy cienkie, tłuste i muszę niestety myć je codziennie.

Jaki polecicie szampon do włosów?

21 paź 2015 - 20:57:25

Polecam produkty firmy Matrix, używane w salonach fryzjerskich. Szampony dla różnego rodzaju włosów kosztują w okolicach 18-20 zł, tylko trzeba zamawiać w sklepach internetowych

Jaki polecicie szampon do włosów?

26 paź 2015 - 18:52:27

Mogę polecić propolisowy szampon Korany. Używam go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Pomógł mi poprawić stan moich włosów i już tak szybko się nie przetłuszczają

Jaki polecicie szampon do włosów?

31 paź 2015 - 22:47:04

Cytat
Symetryczna85
Ja używam szamponów z polskiej firmy Barwa (piwny i czarna rzepa)oraz z Polleny-Savony Trzy Zioła. Mam włosy cienkie, tłuste i muszę niestety myć je codziennie.

Szampon Barwy potrafią splątać mi tak włosy, że nawet najlepsza szczotka ma problem z ich rozczesaniem. W dodatku włosy są po nich matowe, szorstkie, a przy skórze głowy jakby niedomyte.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

02 lis 2015 - 10:29:28

A ja się zastanawiam - co powiecie o suchych szamponach do włosów? Słyszałam dużo dobrego i chciałabym wypróbować. Myślicie, że dostanę je w tym sklepie: http://intermarche.pl/?

Jaki polecicie szampon do włosów?

03 lis 2015 - 22:21:51

Cytat
patllinka
A ja się zastanawiam - co powiecie o suchych szamponach do włosów? Słyszałam dużo dobrego i chciałabym wypróbować. Myślicie, że dostanę je w tym sklepie: http://intermarche.pl/?

Suche szampony może nie są rozwiązaniem na dłuższą metę, ale to idealny ratunek kiedy wstajesz rano, patrzysz w lustro i wiesz, że to nie jest dobry widok,a musisz szybko wyjść ;) Dostaniesz w Rossmannie albo w Naturze już za dyszkę, warto raz wypróbować.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

04 lis 2015 - 17:19:52

Cytat
Zuzanna25
Cytat
Symetryczna85
Ja używam szamponów z polskiej firmy Barwa (piwny i czarna rzepa)oraz z Polleny-Savony Trzy Zioła. Mam włosy cienkie, tłuste i muszę niestety myć je codziennie.

Szampon Barwy potrafią splątać mi tak włosy, że nawet najlepsza szczotka ma problem z ich rozczesaniem. W dodatku włosy są po nich matowe, szorstkie, a przy skórze głowy jakby niedomyte.

Co do plątania włosów przez szampon Barwa to masz rację, strasznie ciężko jest je rozczesać bez odżywki, ale co do mycia u mnie jest ok. Włosy i skóra głowy są po nim bardzo dobrze oczyszczone. No ale każdemu służy co innego.

Jaki polecicie szampon do włosów?

04 lis 2015 - 17:38:20

dermena w aptece.

Jaki polecicie szampon do włosów?

04 lis 2015 - 17:52:13

Davines energizing albo Kevin Murphy z pokrzywą, dwa najlepsze wg mnie jednak cena wysoka. Kiedyś używała toni&guy taki diamentowy w różowym opakowaniu i również był genialny. Pozostawiał taki lekki brokat? na włosach i cudownie wyglądały pod słońce, niestety dostępny był tylko w UK.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 17:53 przez jouvandyk.

Jaki polecicie szampon do włosów?

04 lis 2015 - 18:11:14

Polecam szampony z Alterny, do kupienia w Douglasie. Drogie, ale warte swojej ceny

Jaki polecicie szampon do włosów?

05 lis 2015 - 16:30:45

Cytat
Asztarte
Szampony "za5zl" sa czesto lepsze niz drogie, napchane silikonami szampony drogeryjne/fryzjerskie. Jego zadaniem i tak jest tylko umyć skore glowy.
A mycie raz na trzy dni to nie jest problem z przetluszczaniem. Na suche włosy-maski, oleje, trzeba testowac samemu :)


zgadzam się ja używam zwykłego szampony brzozowego bąź pokrzywowego i moim włosom nic nie dolega choć też miałam z nimi kłopot nie lada.

Jaki polecicie szampon do włosów?

05 lis 2015 - 17:09:50

Wiele osób poleca szampon babydrean z rossmana. Ja polecam Kerastase densifique, który ma zagęścić czuprynę, stosuje 3 tygodnie i widzę ze wlosow jest jakby więcej. Sa tez bardziej uniesione u nasady. Dobre na przetłuszczanie jest tez olejowanie wlosow i skory głowy. Trzeba dobrać odpowiedni olejek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy kręcone odżywka bez spłukiwania