Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

7 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Jaki polecicie szampon do włosów?

14 gru 2014 - 00:51:48

Cytat
szafiarka57
ja mam problem z wypadaniem włosów i szukałam na necie jakiegoś szamponu który mi pomoże, bardzo dużo kobiet poleca taki zielony z łubinem marki Yves Rocher, podeszłam do tego sceptycznie bo to szampon za 12zł ale kupiłam i jestem zadowolona, przyznaje że nie przestały całkiem wypadać ale wypada znacznie mniej a to już duży sukces bo poprzednie szampony nie zmieniły praktycznie nic. Może Ty też spróbuj szamponu Yves Rocher ale odpowiedniego do Twoich włosów??
Poza tym nie susz włosów suszarką, wiem że to duża wygoda ale też bardzo niszczy włosy. A i z szamponów jeszcze mogłabym polecić markę Loreal Professionnel, tylko kupuj na agito lub na allegro bo te w salonach fryzjerskich są drogie.
Na wypadajace wlosy moge Ci polecic REVITAX. Jest to szampon na porost włosow i przeciw wypadaniu.Wczesniej uzywalam DERMENY, tez jest super.

Jaki polecicie szampon do włosów?

14 gru 2014 - 02:59:02

Samym szamponem nie zwalczysz problemu. Codzienne mycie wysusza skore głowy, wówczas produkcja sebum znacznie sie zwiększa .nawilzaj skore głowy olejami .to dużo daje ,ja myje drogeryjnymi chroniących kolor. Nawilżanie + suchy szampon w spreju dają mi 3 dni spokoju z myciem :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

16 gru 2014 - 14:37:49

No to chyba do mnie... niestety :) Zacznę od tego, że poza skłonnością do przetłuszczania się, często też wypadają mi włosy (stres, jesień, etc.). I właśnie tak trafiłam na szampon Novoxidyl, który poza tym że zapobiegł wypadaniu i uratował jeszcze te 3 pozostałe włosy ;P, to zaczęłam zauważać tzw. baby hair oraz dużo, dużo mniejsze przetłuszczanie się włosów. Teraz spokojnie myję co dwa dni nim włosy i mam puszyste.
Co do serii Kerastase Loreala, to byłam ostatnio u fryzjera na rytuale pielęgnacyjnych i efekt miał się utrzymywać do 8 myć, a zmył się po drugim ;/ Poza tym płacić za szampon 100zł to serio dużo jak dla mnie...

Jaki polecicie szampon do włosów?

16 gru 2014 - 14:44:17

]Jak dla mnie to Schwarzkopf- Gliss Kur wszystkie kosmetyki tej serii są dla mnie rewelacyjne a włosy po nich jak jedwab :)



Jaki polecicie szampon do włosów?

16 gru 2014 - 14:48:20

Yves Rocher, Purete, Purifying Shampoo (Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się). Dla mnie super. Ciężko go dostać w sklepie, polecam all. Jest dość tani ale przedłuża życie moich włosów o 1 dzień.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

02 cze 2015 - 11:46:05

Polecam spróbować rewelacyjnych kosmetyków FM


do tego polecam
i jeszcze jeden ciekawy produkt do stosowania też dla dzieci

Jaki polecicie szampon do włosów?

02 cze 2015 - 11:58:56

Sama się męczę z dobraniem szamponu do moich dziwnych włosów, także niestety nie pomogę :D

Jaki polecicie szampon do włosów?

11 cze 2015 - 09:02:28

Ja kupuję zawsze Dove (taki w biało-złotym opakowaniu). Idealnie działa na moje włosy. Po nim są one takie miękkie i lśniące. Coraz mniej wypadają. Ostatnio zobaczyłam odżywkę z tej serii w drogerii natura https://www.promocyjnegazetki.pl/gazetka/76/drogeria-natura. Muszę się po nią wybrać, bo z tego co widzę jest tu dużo promocji na szampony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-11 09:03 przez JadziaS90.

Jaki polecicie szampon do włosów?

11 cze 2015 - 09:41:03

używam od lat head& shouders i jest naprawdę dobry. Ja stosuje ten 2 w 1 czyli z odżywką i nie narzekam. Włosy mam pełne blasku, łatwo się rozczesują, ładnie układają i pachną.

zweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

11 cze 2015 - 09:47:38

Chciałabym myc co 3 dni...
Ja myję rano a wieczorem już jest masakra. Często jest tak, że nawet jak umyję wieczorem, to rano już jest nieciekawie!

Nie mam na swoje włosy spoosobu, na razie uzywam szamponu z rossmanna Babydream, bo jest bez sylikonów i parabenów, nie obciąża dodatkowo włosów.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

19 cze 2015 - 01:11:02

Ja zawsze kupuję bardziej profesjonalne produkty na trena.pl - są tam w naprawdę fajnych cenach. Popatrz sobie na ich stronie, na pewno znajdziesz coś dla swoich włosów:)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

20 sie 2015 - 12:12:31

Ja od jakiegoś czasu myję włosy szamponem cece Experto ( mam obecnie wersję smooth, wcześniej używałam volume i obie są fajne) - daję na dole zdjęcie. Jest to nowa seria, jak do tej pory widziałam jedynie w tych większych drogeriach .Cena wcale nie jest taka wysoka a kosmetyki mają działanie podobne do tych profesjonalnych. Dobrze nawilżają włosy .W składzie na wysokim miejscu jest olejek arganowy. Dorwałam w promocji w Hebe ale są warte i swojej ceny regularnej.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-20 12:12 przez gwiazderka.

Jaki polecicie szampon do włosów?

31 sie 2015 - 23:37:15

Dość długo szukałam dla siebie szamponu. Teraz stosuję Biovax gold i będzie zasługiwał na ponowne kupno ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 23:39 przez Zuzanna25.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

13 wrz 2015 - 13:10:14

Ostatnio kupilam szampon z Loreala w czarnym opakowaniu z rozowymi napisami- to jakas seria z Argininą, jest super ( wczesniej mialam ultra doux z garniera, ale jednak z tej serii super jest tylko odzywka, szampon gorzej). W hebe kupilam duza butle za 11 zl bo byla promocja :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

09 paź 2015 - 13:27:28

Szampon i odzywki do wlosow najczęściej kupuje z Yves Rocher, marka zakorzeniła się u mnie na dobre ;) Czasem zmieniam bo włosy się przyzwyczajają i nie dają pożądanego efektu, ale głównie ta marka. Wcześniej używałam też Matrix, również uważam, że jedna z lepszych ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta o kosmetykach