Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

27 kwi 2016 - 16:04:56

Używam go i masz rację, daje dobre efekty :) Lubię produkty z ambrozja24, szczególnie właśnie te Syoss'a, do zniszczonych włosów ten szampon jak dla mnie to jeden z lepszych jakie używałam.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

05 wrz 2016 - 13:37:06

HB Jeunesse, szampon poprawiający objętość włosów - wiem ile mnie dał, jak bardzo udało mi się dzięki niemu wzmocnić włosy, zrobiły się przyjemniejsze w dotyku, mocno odmienione, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oczywiście nad tym wszystkim musiałam popracować, duże znaczenie ma systematyczność, a ogólnie - da się.

Jaki polecicie szampon do włosów?

12 wrz 2016 - 21:50:15

A ja polecam Garniera :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

17 wrz 2016 - 22:59:23

Jak szukasz czegos profesjonalnego to mozesz zlukać Inoar- mam od nich szampon Doctor :) Idealny do codziennej pielegnacji wlosow- wczesniej mialam dosc suche i nie do konca ukladaly sie po mojej mysli :D a teraz sa nawilzone i przyjemne w dotyku :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

26 wrz 2016 - 19:01:06

Kallos lubię, podobnie jak odżywkę. :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

27 wrz 2016 - 15:21:44

a na moje włosy najlepiej działają szampony z alterry, zwłaszcza ten z kofeiną

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

29 wrz 2016 - 22:59:33

To prawda Alterra na fajne kosmetyki, jeżeli chodzi o skład. Ja jeeszcze lubię Dove, Pantene albo Biovax, tej ostatniej firmy miałam też maske do włosów, po niej włosy były milutkie w dotyku

Jaki polecicie szampon do włosów?

30 wrz 2016 - 00:53:53

o kurczę, chciałabym co 3 dni :) muszę każdego dnia myć :) jedyny, który naprawdę lubię to szampon Eubiony-czerwony, polecam :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

30 wrz 2016 - 08:18:56

lubię szampon Ziaja z mlekiem kozim

Jaki polecicie szampon do włosów?

30 wrz 2016 - 08:47:47

ja mam włosy przetłuszczające u nasady i suche na końcach do tego neizbyt długie (więc to dziwnie wygląda) i jeszcze wypadahjące... te wszyystkie panteny fructisy dove - czyli marketowe g... nie polecam. bo to taka chemia że nie cud że tak mi włosy wypadały.
Napewneo fajny jest hipp ale trzeba uważać bo te szampony bez sls to jakby mocniej oczyszczały wlosy i może je sobei przesuszyć - wieć trzeba uważać. drugie moje odkrycie to szampon home instiutut do włosów wypadających chyba z wiciokrzewem - ma neistety sls ale w końcu zachamowal wypadanie i razem z amską z karite pomogły moim nagle mocno przesuszonym włosom. Nepewno wypróbuję tez słynną alepię z 7 ziół receptura królewska - ten cudny skład - napewno warto.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

12 paź 2016 - 06:54:17

Na moje włosy super pomaga pokrzywowy z venity, kosztuje niedużo, a nie w składzie żadnych barwników, silikonów itp. ma fajny zapach i jest bardzo wydajny.

Jaki polecicie szampon do włosów?

12 paź 2016 - 07:14:38

Elseve rewelacja serdecznie polecam brawo

Jaki polecicie szampon do włosów?

12 paź 2016 - 07:14:44

Elseve rewelacja serdecznie polecam brawo

Elseve rewelacja serdecznie polecam brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 07:15 przez securitas1972.

Jaki polecicie szampon do włosów?

12 paź 2016 - 20:38:13

Czarna rzepa z Joanny :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

15 paź 2016 - 17:53:46

Dziewczyny jak myjecie włosy codziennie to polecam Facelle do higieny intymnej z rossmanna, kosztuje koło 5zł. Ja myję nim włosy w tygodniu (dodałam do butelki parę kropli olejku pichtowego na porost włosów) tak często jak widzę, że tego wymagają. A raz w tygodniu oczyszczam swoje włosy mocniejszym szamponem, aktualnie jest to head&shoulders taki różowy :D. Przy każdym myciu obowiązkowo maska lub odżywka, no i odkryłam fajną odżywkę bez spłukiwania która nie przetłuszcza włosów - ISANA taka w żółtym okrągłym opakowaniu, w sprayu. I powiem wam, że jak kiedyś myłam włosy codziennie, to teraz tak raz na dwa, nawet trzy dni :D Chociaż bywają dni, że szybciej mi się przetłuszczą, różnie to bywa. Ale przynajmniej wiem, że nie przesuszam ich codziennie szamponami z SLS i SLES -ami. :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki do pielęgnacji cery - ankieta