Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

06 lis 2015 - 01:32:12

A jak często myjecie włosy? Ja myję niestety codziennie, jakoś nie mogę się przyzwyczaić jak mam nie umyte włosy na 2 dzień... Najlepsze szampony dla moich włosów to Dove, Pantene albo Gliss Kur, teraz jeszcze przetestuję Elseve :)

Jaki polecicie szampon do włosów?

30 lis 2015 - 08:27:04

Ja ostatnio zacząłam używać wydajny szampon elixir ultime i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Włosy są po nim puszyste i dobrze się układają :)

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

11 gru 2015 - 00:29:32

Kupiłam szampon ULTIME Biotin Volume - http://www.rossmann.pl/Produkt/Schwarzkopf-ULTIME-szampon-Biotin-Volume-250-ml,340426,1836,5832 mam nadzieję, że się sprawdzi. Jeżeli chodzi o częstotliwość mycia włosów mam podobny problem, jestem przyzwyczajona, aby myć je codziennie, choć wiem, że włosy nie lubią takich zabiegów.

Jaki polecicie szampon do włosów?

29 gru 2015 - 08:59:49

Ja ostatnio zakupiłem wydajny i naturalny szampon do włosów i muszę powiedzieć że to bardzo dobre rozwiązanie, teraz włosy są miękkie i puszyste , jestem zadowolona ze zmiany.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

10 lut 2016 - 12:02:58

Ja używam szampony baby dream z rossmanna. Według mnie jest najlepszy, zarówno pod względem składu jak i efektu.

Jaki polecicie szampon do włosów?

10 lut 2016 - 12:16:53

zwykły domestos 4kropli do i proszek do szorowania zlewu łyżka stołowa+acze 5kropelek

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

13 lut 2016 - 17:47:15

A jakie odżywki polecacie na elektryzujące się włosy, skłonne do przetłuszczania? Nie mogę jakos znaleźć tej jedynej :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

19 lut 2016 - 12:58:05

ja teraz staram się używać szamponów tktóre zawieraja jakieś wyciagi z ziół np z pokrzywy

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

22 lut 2016 - 19:34:23

Według mnie najlepsze są szampony z Loreala. Sama takich używam . Jest duży wybór z tej serii, dlatego trzeba dobrać odpowiedni do swoich włosów. Ale szampony tej marki nie obciążają włosów, są lśniące , w ogóle wyglądają zdrowiej

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

22 lut 2016 - 20:09:57

Ja używam produktów Aussie i bardzo sobie chwalę. Do włosów przetłuszczających się najlepszy jest szampon Mega Shampoo. Dobry jest jeszcze Lee Stafford Oily Roots Dry Ends ale jest on niedostępny w Polsce.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

06 mar 2016 - 09:23:38

ja lubie szampony z olejkami

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

07 mar 2016 - 13:27:13

Ja również Na przykład zachwycona jestem nowym szamponem jaki znalazłam w Hebe. Śmieszna cena bo jakieś 9 zł z tego co pamiętam Kupiłam go tydzień temu bo miałam maski z tej serii i były przyjemne tak wiec postnaowiłam przetestować jeszcze i szampon. Szamponu używam codziennie praktycznie, zauważyłam,ze wzmocnił moje włosy oraz nie trzeba do niego stosować odżywki ( ma w sklądzie dużą zawartość olejków).
Daję na dole fotkę.

Muszę jeszcze kupić sobie wersję Frizz ( rózową). Czytałam na blogach , że dziewczyny też je sobie polecają.



niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

10 kwi 2016 - 19:13:22

Aloe-Jojoba Shampoo - Szampon Aloe-Jojoba

Naturalną podstawą składu tego wspaniałego środka do pielęgnacji włosów jest czysty, stuprocentowy miąższ Aloe vera z dodatkiem olejku orzeszków jojoba. Wysoka zawartość tych składników oraz ich właściwe proporcje sprawiają, że Szampon Aloe-Jojoba nawilża i odżywia włosy, dostosowując się do ich naturalnych wymogów. Szampon ten jest znakomity do każdego rodzaju włosów. Zbyt suchym z natury lub przesuszonym nadmiarem zabiegów upiększających dodaje życia i blasku, zbyt tłustym zapewnia dokładne oczyszczenie oraz lepsze oddychanie skóry głowy, a także lekkie działanie bakteriostatyczne i łagodzące.

Jeżeli włosy łatwo przetłuszczają się, dobrze jest po myciu wmasować w skórę głowy nieco płynu Aloe First lub czystego Miąższu Aloe Vera. Miąższ aloesowy zapewnia prawidłowy odczyn kwasowo-zasadowy zarówno na skórze, jak i włosom, sprzyja więc ich prawidłowej pielęgnacji. Najlepiej jest więc łączyć mycie włosów Szamponem Aloe-Jojoba z rozmaitymi innymi zabiegami mającymi na celu poprawienie kondycji, wyglądu i gęstości włosów. Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - Odżywka do Włosów Aloe-Jojoba

Odżywka ta stanowi znakomite uzupełnienie oraz przedłużenie odżywczego działania na włosy Szamponu Aloe-Jojoba. Włos, aby był lśniący, elastyczny, miękki i podatny na układanie, powinien być odpowiednio nawilżony, a jego zewnętrzna warstwa – gładka i dostatecznie mocna, aby chronić wnętrze przed szkodliwymi wpływami środowiska. W Odżywce do włosów Aloe-Jojoba wykorzystano penetracyjne właściwości miąższu aloesowego, wespół z odżywczym i wygładzającym działaniem olejku jojoba.

Regularne używanie tej odżywki razem z szamponem zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów oraz zapewnia im zdrowy wygląd i niebywałą miękkość. Pielęgnowane w ten sposób włosy nie ulegają tak łatwo przesuszeniu i nie tracą połysku. Latem pielęgnacja włosów wzbogacona zostaje o dodatkowy, niezwykle cenny czynnik: zawarty w odżywcze miąższ aloesowy chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Warto o tym pamiętać przed wyjściem na plażę.

Po umyciu włosów należy nanieść odrobinę odżywki na koniuszki palców i rozprowadzić delikatnymi, masującymi ruchami po całych włosach. Odczekać przynajmniej 2 minuty, po czym spłukać dokładnie ciepłą wodą. a szczegóły zadzwon 604183994

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki polecicie szampon do włosów?

19 kwi 2016 - 14:53:24

Większość szamponów zawiera takie składniki, które mogą nasilać problem przetłuszczania się włosów, np. silikony, SLS/SLES. Warto zainstalować sobie aplikację http://cosmeticscan.tech/ , która pomaga odnaleźć je w składzie analizowanego kosmetyku (wystarczy zeskanować kod kreskowy). Ja lubię naturalne szampony, np. ziołowe czy z glinką.

Jaki polecicie szampon do włosów?

19 kwi 2016 - 15:03:45

Również używałam Pantene pro-v i polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 15:08 przez Czewrona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

objętość