Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

42 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem matujący - jaki najlepszy?

10 paź 2014 - 10:53:59

Dziewczyny,
Skóra mi się świeci :( Głównie nosek i okolice i broda. Policzki pozostają we względnym ładzie. Szukam kremu matującego, który nadawałby się też pod mejkap. Używałam Nivea Makeup Starter do mieszanej i działał, ale chyba moja skóra już do niego przywykła i znów się świecę bardzo szybko.
Który z tych byście poleciły? A może macie inny typ?
1. http://bellemonde.pl/nowosci/bingospa-krem-matuj%C4%85cy-z-kom%C3%B3rkami-macierzystymi-cytrus%C3%B3w-detail
2. http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?p354,ziaja-krem-nawilzajacy-matujacy-25
3. http://internetowadrogeria.pl/barwa-siarkowa-moc-antybakteryjny-krem-matujacy-p6682

Bardzo proszę o poradę ;) Wiem że może koszty tych kremów nie są szalone ale wolę nie wydawać na coś co potem zostanie i się zmarnuje..:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-10 11:37 przez nowakanna868.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Krem matujący - jaki najlepszy?

13 paź 2014 - 11:15:35

ja korzystam z Krem bb kanebo i jestem zadowolona bardzo. Na rzecz tego kremu bb zrezygnowałam z bazy i podkładu. Fajnie wyrównuje koloryt a przy tym nie zapycha i matuje ;) kosmetyk cudo ;)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Krem matujący - jaki najlepszy?

13 paź 2014 - 15:21:20

Dobrze matuje krem z serii siarkowa moc.

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 09:57:59

A ta siarkowa moc nie wysusza skóry? Kiedyś miałam próbkę tego kremu i miałam wrażenie że mam taką ściągniętą skórę...:(

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:05:56

ja polecam z ziaji

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:07:58

Który z ziaji? :)

Ten z liścmi z manuka czy jakoś tak? Widziałam że pojawiły się w Rossmannie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 10:37 przez nowakanna868.

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:38:04

ja mam ten matujacy siarkowa mocfaktycznie dobrze matuje, tyle ze po nim zaczela mi sie skora oczyszczac i syfki takie duzy powychodzily spod skory poza tym jak nakladam podklad to czuje takie jakby rolowanie sie kremu na skorze

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:41:02

A to bez sensu tak chyba stosować na co dzień? Zrolowany podkład nie wygląda apetycznie..;/

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:49:27

tego nie widac bo to nie podklad sie roluje tylko czuc takie cos na palcach bo ja podklad nakladam palcami akurat, srednio jestem zadowolona
http://www.dax.com.pl/pl/product/109/krem-na-dzien-i-na-noc-dotleniajacy/1/pielegnacja-twarzy/

poczytaj sobie o tym kremie ma dobre opinie na wizazu

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:49:50

Dzięki za linka ;) Zabieram się za lekturę ;)

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 10:58:01

Nie używałam żadnego z tych kremów które pokazałaś. Jednak dermatolog polecił mi krem Base Matt i u mnie się sprawdził także go polecam :) Kosztuje coś koło 45 zł więc jest w przedziale cenowym jaki chciałaś :) jeszcze nigdy nie miałam buzi tak matowej jak po nim.



Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 11:02:16

A gdzie go można kupić? W drogeriach nie widziałam, ale moe jestem ślepa :) Apteki?

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 11:03:56

Można go kupić w aptece, jest na prawdę lekki to taka baza nawilżająco matująca :) na prawdę u mnie świetnie się sprawdził pod makijaż.

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 11:06:31

A bardzo Ci się błyszczała cera?

Krem matujący - jaki najlepszy?

14 paź 2014 - 12:11:43

Ja od wielu lat borykam się z problemem a im więcej kremów mat.używałam tym efekt był gorszy(lato-koszmar)Aż w końcu przeczytałam o metodzie ocm (dużo można zobaczyć na youtube)ja nie zastosowałam na razie tej metody ale kupiłam najzwyklejszy krem oliwkowy którego wcześniej myślałam że absolutnie nie wolno mi przy mojej tłustej cerze używać,smarowałam się codziennie na noc a na dzień krem matujący.Po czasie zauważam dużą różnicę.Używam Dax Perfecty ale w znacznie mniejszych ilościach niż kiedyś

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon czy farba