Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

olejek busajna

27 sie 2014 - 10:55:38

Witam Was kochane mam pytanie czy któras z Was stosowała olejek busajna. Bardzo dużo o nim czytałam i prawdopodobnie jest super.Kobiety stosują go miedzy innymi po porodzie na obwisły brzuszek, czy podczas odchudzania. Skóra po nim staje się jędrna bardziej napięta, działa też na cellulit.Chciałam go wypróbować ale nie wiem gdzie go można kupic co prawda znalazłam na necie sklep ale trochę przeraza mnie to ze sam olejek kosztule 6 zł a koszt przesyłki 16. Czy nie orientujecie się czy takie olejki są dostępne w aptekach??

olejek busajna

27 sie 2014 - 10:58:39

Pierwsze słyszę o tym olejku, ale chętnie się coś dowiem na jego temat :)

olejek busajna

27 sie 2014 - 11:02:48

Podono jest super i nie drogi tylko mam problem bo nie wiem gdzie można go kupic a chętnie bym go wypróbowała

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

olejek busajna

27 sie 2014 - 11:04:47

w sklepie sekret piekna jest za 8,50 10 ml i przesylka normalna cena za 10 zl... w aptece mozesz popytac, ale raczej nie znajdziesz

olejek busajna

22 sty 2022 - 22:07:39

Niue dawno własnie sobie kupiłam ten olejek Busajna. Musze przyznac znakomity i naturalny. Super kosmetyk do pielęgnacji ciała, super nawilża i ujedrnia. Idealnie pomaga na cellulit czy rozstepy

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

olejek busajna

27 sty 2022 - 18:17:26

Mi tam żadne olejki nie pomagały,spróbowałam endermologii w salonie Mariposa w Warszawie, już po 3 razach już widziałam, że efekty fajne są, skończyłam całą serie i jest teraz super, w ogóle nie widzę u siebie cellulitu, a skóra jest znacznie bardziej jędrna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam kosmetyki