Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

coś na piersi?

18 sie 2014 - 15:25:32

co polecacie jako 'wspomagacz' na powiększenie piersi? operacje plastyczne są drogie, bolesne i nienaturalne więc pytam czy macie jakieś swoje sprawdzone preparaty? co prawda nie mam 'dechy' ale chce być bardziej z nich zadowolona i dumna

pozdrawiam ;)

coś na piersi?

18 sie 2014 - 15:32:39

kremy raczej nie dają efektu, przynajmniej ja w to nie wierzę, wiem że istnieje coś takiego jak Macrolane na powiększanie biustu, polega na ostrzykiwaniu biustu kwasem hialuronowym. Na forach kobiety chwalą efekty, bo wygląda to naturalnie z racji braku implantu ale wiadomo.. jest to rozwiązanie na 2-3 lata, w końcu kiedyś wypełniacz się wchłonie ;/ poza tym cena ;/

Ja też mam bardzo mały biust i już się z tym pogodziłam, czasem stanik push up wkładam ale też nie często.. doszłam do wniosku, że skoro mi to nie przeszkadza a partner też nie narzeka to wolę zostawić tak jak jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-18 15:34 przez mala_wredota.

coś na piersi?

18 sie 2014 - 16:04:41

Cytat
mala_wredota
kremy raczej nie dają efektu, przynajmniej ja w to nie wierzę

ja używam perfecta ekstra slim serum do biustu i regularne masaże z użyciem tego kremu podniosły piersi, wypełniły i trochę urosły, ale ja często zapominam masować, nie mam czasu lub siły wiec szukam łatwiejszego sposobu, wypróbuj ten krem a może zmienisz zdanie, warunkiem jest że trzeba 2 razy dziennie masować piersi przez min 2 min a im dłuzej tym lepiej ;) cena max 15zł :)

coś na piersi?

18 sie 2014 - 16:13:27

Podobno cwiczenia na biust daja efekty aby podniesc i ujedrnic.masowac masowac.ja teraz mam 80 G w ciazy.ale jak przestane karmic to napewno bede cwiczyc i masowac aby mi do kolan nie wisialy :-)

coś na piersi?

24 sie 2014 - 09:58:02

a jakie cwiczenia dokladnie? ja w.piersiach mam ok 82-83 cm a chciakabym miec 90cm ;)

coś na piersi?

24 sie 2014 - 10:10:13

ćwiczenia pomagają napewno, regularne i systematyczne. Składasz ręce przed sobą na wysokości klatki piersiowej tak jak do modlitwy, łokcie uniesione i dociskasz dłonie do siebie, ujędrnia na bank co w konsekwencji daję zapewno trochę większy biust, i bardzo dobry jest prysznic na przemian zimna ciepla woda. Polecam

coś na piersi?

24 sie 2014 - 10:12:30

7 centymetrów to dużo, zapomnij o takich efektach przy ziółkach i kremach czy nawet ćwiczeniach.
Co do ćwiczeń to szukaj na youtube na klatkę piersiową.

coś na piersi?

24 sie 2014 - 10:18:40

Ćwiczeniami i kremami można podnieść i ujędrnić piersi ale na pewno nie powiększyć. Chyba pozostaje Ci jedynie dobry push-up, ewentualnie przytyć :P

coś na piersi?

24 sie 2014 - 10:26:39

skutecznym sposobem jest zajście w ciąże, inne dające efekt to operacja plastyczna :)

coś na piersi?

24 sie 2014 - 10:29:05

ja mam biust w rozmiarze małego B i od jakiegoś czasu stosuję krem eveline push-up, biust stał się pełniejszy i bardziej okrągły więc polecam :)

coś na piersi?

25 sie 2014 - 11:27:07

da sie uzyskac taki efekt bez przytycia ciazy czy tez operacji. trzeba systematycznie uzywac kremow dlugo masowac bo masaz jest najwazniejszy i cwiczyc. nie uztwam push up bi ja chce miec wieksze piersi a nie wypchany stanik.

coś na piersi?

14 wrz 2014 - 17:05:56

Ja nie wierzyłam specjalnie w kremy i ich magiczną moc.
Aż pewnego dnia dostałam w spadku krem Evenline Push Up. Okazał się strzałem w 10. ładnie podniósł biust, wypełnił i ujędrnił. Wszystko pięknie o ile używasz go regularnie i bez przerw. Po odstawieniu efekty systematycznie znikają.

coś na piersi?

14 wrz 2014 - 17:14:28

ESOTIQ Formula Push Up
swietna sprawa,działa!sprawdziłam na sobie.

coś na piersi?

14 wrz 2014 - 17:15:31

w sklepie medycznym są takie mini przyrządy na biust bardzo łatwe w obsłudze i nie drogie.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

coś na piersi?

30 sty 2015 - 14:10:02

Istnieją naturalne i skuteczne sposoby na to,aby piersi stały się pełniejsze i bardziej jędrne. Więcej możecie dowiedzieć się tutaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tusz do rzęs jaki polecacie