Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry, sprawdzony antyperspirant

24 maj 2014 - 23:34:54

Mam problem z kupieniem dobrego antyperspirantu ...
Chciałabym aby był w miarę dobry tzn. chronił trochę przed poceniem ( wiadomo ze całkowicie nie zapobiegają poceniu się ) i w miarę długo działał
Używałam kiedyś rexony takiej zielonej była skuteczna ale teraz o dziwo już jej nie mogę nigdzie znaleźć, widzę wszędzie tylko takie http://www.superkoszyk.pl/product-pol-4898-REXONA-Woman-Antyperspirant-150-ml-Sexy.html Czy to te same co zielona rexona?. Druga sprawa, to czy używanie blokerów jest zdrowe dla skóry? Nie mam jakichś specjalnych problemów ze skórą, nie jest ona nadwrażliwa, ale nie jest też tak, że mogę używać czegokolwiek. Obawiam się podrażnień i tego, że uczulę skórę. Czy to możliwe w przypadku blokerów?
Ostatnio stosowałam nivea invisible ale jakoś mnie nie zachwycił . Jakie wy polecacie ?

Dobry, sprawdzony antyperspirant

24 maj 2014 - 23:40:51

Witam,
polecam bloker z firmy Ziaja, nie powoduje podrażnień, ma dobry skład, używany przeze mnie raz w tygodniu na noc powoduje,że każdy antyperspirant używany w ciągu dnia działa i nie mam mokrych plam pop pachami nawet w upały:)
Mnie Nivea też nie zachwycił, teraz używam sztyft z Rexony (invisible)i jestem zadowolona.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

24 maj 2014 - 23:43:58

Cytat
olab101
Witam,
polecam bloker z firmy Ziaja, nie powoduje podrażnień, ma dobry skład, używany przeze mnie raz w tygodniu na noc powoduje,że każdy antyperspirant używany w ciągu dnia działa i nie mam mokrych plam pop pachami nawet w upały:)
Mnie Nivea też nie zachwycił, teraz używam sztyft z Rexony (invisible)i jestem zadowolona.

Jest ok, ale POWODUJE podrażnienia i ma bardzo ZŁY skład :P

Dobry, sprawdzony antyperspirant

24 maj 2014 - 23:47:11

Na mnie bloker z ziaji wcale nie zadziałał:(
Używam garniera w spreyu jest dobry ale nie idealny, poce się ale nawet po całym dniu zapach pod pachami jest świeży. Mąż stosował etiaxil i pomagał w 100%.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

24 maj 2014 - 23:55:32

ja akurat używam lady speed stick i nie mam problemu z poceniem. Jeśli np bardzo mocno się pocisz to przejdź się do apteki i zacznij używać jakiś aptecznych antyperspirantów :)

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 00:02:31

Ten z Ziaji jest dobry, na mnie działał ale bardzo mnie po nim pachy swędziały. Chyba jakies uczulenie mam na niego. Sama szukam jakiegoś dobrego antyperspirantu. Mam teraz z adidasa i na mnie nie działa.. Chyba z tych wszystkich właśnie Rexona jest najlepsza. Chwale sobie niebieską

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 00:36:19

Rexona zielona jest normalnie w sprzedaży. Ja ją kupuje i sobie chwale.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 00:54:22

ten bloker z ziaji może powodować uczucie swędzania a także pieczenia po nałożeniu. Ja go stosuję na noc ;) nie nalezy go stosować świeżo po depilacji/goleniu bo wtedy to istna masakra ;)
ale fakt, jedno takie użycie a pachy są suche przez kolejnych kilka dni :)

on działa podobnie jak antidral jednak jest słabszy i na pewno mniej pieczący :)

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 01:33:52

pamietam, że zwykła rexona byla dobra. Teraz uzywam dove taki rożowy, bardzo ładnie pachnie.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 06:41:58

ja lubię lady speed stick i wlasnie rexonę. Działają na mnie. Dove i nivea nie- choc swietnie pachną.
Co do szkodliwosci- homeopata mojego synka powiedzial mi kiedys ze wszelka ingerencja w naturalnie dziejące się z ciałem rzeczy jest dla niego szkodliwa. Pocenie sie jest naturalnym elementem procesu wydalania toksyn i nadmiaru soli i wody z organizmu. W związku z tym wszelka ingerencja w ten proces jednak hamuje naturalną rzecz jaką jest pocenie.
Tak samo jak np branie srodkow przeciwbolowych. Czlowiek odczuwa bol- w ten sposob organizm przekazuje mu informacje ze coś dzieje sie "nietak" z jego ciałem.
Ale wiadomo- są momenty kiedy brzydki zapaszek potrafi wprawic w niezłe zakłopotanie. Polecam uzywac antyperspirantu po porannym prysznicu, a po wieczornym- sobie darowac . W ten sposob - chociaz 12/12 godzin ciałko odetchnie :)

Pozdrawiam

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 07:04:01

Polecam garniera w kulce :D uzywam od dluzszego czasu i jestem zadowolona

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 07:29:31

jak dla mnie to nie ma czegos takiego jak doby szampon,tusz do rzęs czy antyperspirant,kazda z nas ma inne włosy rzęsy i inne ph skory na jedna działa na inną nie..trezba próbować,poszukaj mini produktow sa tansze i mozna wypróbować

Dobry, sprawdzony antyperspirant

25 maj 2014 - 07:42:15

Używam właśnie Nivea Invisible, dzięki niemu nie mam problemów z poceniem. Jak skora mi się zaczyna przyzwyczajać to używam zamiennie Garniera z rozowa nakładka, też chroniącego ubrania.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

29 maj 2014 - 18:06:29

Używam antyperspirant adidas.

Dobry, sprawdzony antyperspirant

29 maj 2014 - 18:10:59

Jak dla mnie tylko Vichy i tylko to z ich kosmetykow mi odpowiada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAPMON- WŁOSKI