Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

48 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny z okazji duzej promocji w Rossmanie chciałabym kupić sobie jakiś tusz do rzęs ostatnio zakupiłam z Mayblline Colossal Volum Express, ale nie jestem zadowolona. Może mi poradzicie jaki jest dobry tusz, ktory wydluza i pogrubia, moze byc za ponad 50 zł, bo teraz po tej promocji cena zrobi się znośna:) Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam dwa moje ulubieńce- L`Oreal, Mega - Volume Collagene 24H
oraz Maybelline, Rocket Volum’ Express :>

o dziękuje właśnie nad L`Oreal się zastanawiałam;))

Ja polecam L'OREAL false lash wings. Mega wydłużenie! Mój najlepszy tusz!

a jakiś tylko pogrubiający możecie polecić?

o dziękuje za kolejną podpowiedz:)
chyba ten co podała carolin2284 jest wydłuzajacy, bo widzialam na zdjeciu, że ladnie wyglada:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 10:22 przez martttinka.

maXfactor false lash efFect- polecam, używam od 3lat;) nie zamieniłabym na inny;)wydłuża i pogrubia;)
false lash wings tez posiadam w swojej kosmetyczce jednak zdecydowanie maXfactor jest lepszy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 10:29 przez theeyesofangel.

Ja polecam Max Factor False Lash Effect :) Duża pojemność, mocna czerń, na promocji będzie kosztował około 25-30zł. Daje naprawdę super efekt, pogrubia i wydłuża rzęsy, ma wygodną, dużą szczoteczkę. Kupuję go od 6 lat ;)

Pogrubiający polecam z Astora Big Boom Beautiful volume

A ja polecam L'oreal Volume Million Lashes sama wczoraj go zakupiłam, używałam go już kiedyś cena w rossmannie to ponad 60 zl ale za 30zł warto go mieć:) Pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia rzęsy:)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam cienkie i krotkie i proste rzesy :D i jasne do tego:D sprawie sobie ten max factor false lash zobaczymy jak sie sprawdzi

Max factor 2000 calorie ten pogrubiający, używam już 3 opakowanie, jest najlepszy, rozdziela super rzęsy, nie skleja, na prawde wystarcza na długo:)
Teraz wychodzi za niego ok 15 zł:)

Max Factor 2000 calorie jest dobry jeśli chodzi o pogrubianie, ogólnie też go lubię, choć moim faworytem ostatnio jest Max Factor w złotym opakowaniu (Masterpiece?). Nie skleja rzęs, daje efekt mocnego umalowania bez konieczności rozczesywania ich.

A ja kupiłam dzisiaj VOLUME GLAMOUR ULTRA CARE MASCARA ☺️ Używała któraś z Was?

a takie super wydłużające jakie polecacie dziewczyny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze farby do włosów " naturalne"