Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

16 minut temu

Druk ścienny

23 minut temu

Nowy samochód

43 minut temu

Montaż Klimatyzacji

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny z okazji duzej promocji w Rossmanie chciałabym kupić sobie jakiś tusz do rzęs ostatnio zakupiłam z Mayblline Colossal Volum Express, ale nie jestem zadowolona. Może mi poradzicie jaki jest dobry tusz, ktory wydluza i pogrubia, moze byc za ponad 50 zł, bo teraz po tej promocji cena zrobi się znośna:) Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam dwa moje ulubieńce- L`Oreal, Mega - Volume Collagene 24H
oraz Maybelline, Rocket Volum’ Express :>

o dziękuje właśnie nad L`Oreal się zastanawiałam;))

Ja polecam L'OREAL false lash wings. Mega wydłużenie! Mój najlepszy tusz!

a jakiś tylko pogrubiający możecie polecić?

o dziękuje za kolejną podpowiedz:)
chyba ten co podała carolin2284 jest wydłuzajacy, bo widzialam na zdjeciu, że ladnie wyglada:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 10:22 przez martttinka.

maXfactor false lash efFect- polecam, używam od 3lat;) nie zamieniłabym na inny;)wydłuża i pogrubia;)
false lash wings tez posiadam w swojej kosmetyczce jednak zdecydowanie maXfactor jest lepszy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 10:29 przez theeyesofangel.

Ja polecam Max Factor False Lash Effect :) Duża pojemność, mocna czerń, na promocji będzie kosztował około 25-30zł. Daje naprawdę super efekt, pogrubia i wydłuża rzęsy, ma wygodną, dużą szczoteczkę. Kupuję go od 6 lat ;)

Pogrubiający polecam z Astora Big Boom Beautiful volume

A ja polecam L'oreal Volume Million Lashes sama wczoraj go zakupiłam, używałam go już kiedyś cena w rossmannie to ponad 60 zl ale za 30zł warto go mieć:) Pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia rzęsy:)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam cienkie i krotkie i proste rzesy :D i jasne do tego:D sprawie sobie ten max factor false lash zobaczymy jak sie sprawdzi

Max factor 2000 calorie ten pogrubiający, używam już 3 opakowanie, jest najlepszy, rozdziela super rzęsy, nie skleja, na prawde wystarcza na długo:)
Teraz wychodzi za niego ok 15 zł:)

Max Factor 2000 calorie jest dobry jeśli chodzi o pogrubianie, ogólnie też go lubię, choć moim faworytem ostatnio jest Max Factor w złotym opakowaniu (Masterpiece?). Nie skleja rzęs, daje efekt mocnego umalowania bez konieczności rozczesywania ich.

A ja kupiłam dzisiaj VOLUME GLAMOUR ULTRA CARE MASCARA ☺️ Używała któraś z Was?

a takie super wydłużające jakie polecacie dziewczyny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze farby do włosów " naturalne"