Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

czy tradzik swedzi???

26 kwi 2014 - 15:19:41

Moze niektorym z Was moje pytanie wyda sie kompletnie glupie ale szukam przyczyn swoich problemow skornych.
Juz nie wiem co moze byc powodem moich zmian skornych: czy jest to jakas alergia pokarmowa, czy warunki pracy w jakich niestety pracuje czy jest to NAJZWYKLEJSZY TRADZIK!!! Nie mialam nigdy wczesniej tradziku, wiec nie wiem jak to jest.
U mnie wyglada to tak,ze najczesciej jestem w stanie przewidziec kiedy i gdzie mnie obsypie!Kilka dni wczesniej delikatnie swedzi mnie skora, ktora po 2-3dniach zostaje obsypana! Pryszcze praktycznie robia sie na moich oczach!! Momentalnie obsypuje mi miejsca, ktora kilka dni wczesniej mnie sewedzialy.Po "wysypie" swedzenie sie nasila! Drazni mnie nawet podklad na twarzy! Pryszczyki sa male,jest ich mnostwo, praktycznie jeden nachodzi na drugi.Po 3-4dnich znikaja ale za jakis czas robia sie nowe.Czy "tradycyjny" tradzik ma taki wlasnie przebieg??Czy zmiany skorne w tradziku swedza tak bardzo?? CZy to raczej jakas alergia albo zakazenia bakteryjne/grzybicze (a bakterii o grzybow w moim miejscu pracy pod dostatkiem!) ???

czy tradzik swedzi???

26 kwi 2014 - 15:29:17

Najlepiej udać się do dermatologa bo może to być wszystko.
Skoro pojawia się i znika to może być alergia, skoro swędzi.
Podobne objawy miałam jak mi się pojawił trądzik różowaty, swędziało, pojawiał się i znikał w zależności jakie miałam warunki w pracy.
Nie bagatelizuj tego tylko udaj się do dermatologa, bo jeśli to uczulenie to wyeliminujesz co Cię uczula i będziesz mieć spokój. A jeśli to jakaś poważniejsza odmiana trądziku to możesz mieć potem blizny lub przerost np nosa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOSMETYKI ROSSMAN